KPŽ (starší , mladší) , KSŽ 16. kolo 7. – 8.4. 2012

KRAJSKÝ PŘEBOR   ŽÁKŮ

KLATOVY  SESADILY VEJPRNICE Z ČELA TABULKY

Šlágrem 16. kola krajského poháru starších žáků bylo utkání v Klatovech. Domácí SK 1898 v něm hostili vedoucí celek tabulky Slávii Vejprnice. Vejprničtí před tímto zápasem pouze jednou prohráli a to překvapivě v Horažďovicích. Pro druhou prohru si přijeli do Klatov , když jim domácí vrátili i s naturáliemi podzimní prohru z Vejprnic 2:1 a věřmě, že  snad se tímto vítězstvím opět vrátili do boje o celkové prvenství v krajském přeboru. Klatovy vedou s jednobodovým náskokem KP před druhou Sušicí a třetí Slávií Vejprnice, když oba tyto největší soupeři mají k dobru odložený vzájemný zápas, který se hraje 1.5. v Sušici. V tzomto kole zavzpomínali na lepší časy starší žáci Nýrska, když přetrhli nepříznivou sérii sedmi zápasů za sebou bez bodů . Domácí remízu s Nepomukem ještě vylepšili druhým bodem za úspěšnou střelbu pokutových kopů.

STARŠÍ   ŽÁCI

SKP OKULA NÝRSKO – FK NEPOMUK  2 : 2 (0 : 2) na PK 3:2

Branky:53´ Kaas Václav, 56´ Čanecký Jan – 21´ Brudna Aleš, 28´ Bouše Karel

Rozhodčí:Pressl;ŽK:0 : 1; Diváků : 40.

TJ SUŠICE - SK ZČE PLZEŇ   8 : 0 ( 2 : 0 )

Pavel Hubáček, Václav Nauš

Sušice šla do zápasu s tím, že už musí konečně zabrat a dokázat, že přes zimu fotbal hrát nezapomněla. Od začátku soupeře přehrávala, bylo vidět, že chce zápas zvládnout. První tři vyložené šance ještě nedokázala proměnit. Ve 25. minutě se poprvé prosadil Honza Skála, když střelou ve velkém vápně překonal hostujícího brankáře. Těsně před poločasem zvyšoval opět Honza Skála po rohovém kopu. Druhý poločas již jasně vyzněl pro domácí, když branky dávali Jirka Sedláček 4x, Honza Skála a Martin Samek Pokutový kop neproměnil Patrik Hubáček.

Trenér Sušice Pavel Hubáček : „ Výsledek je sice jednoznačný, ale ve hře domácích bylo stále mnoho nepřesností. Je stále na čem pracovat.“

Branky: Jan Sedláček 4, Jan Skála 3 a Martin,

Sestava: Šoural, Klas Daniel, Jurga, Hubáček, Vítovec, Myslík, Hájek, Sedláček, Skála, Samek, Miškovič, Kutil, Brabec, Bernátek

Foto 3x Jitka Kilbergerová - redaktorka KD

SK KLATOVY 1898 - SK SLAVIA VEJPRNICE  4 : 1 (3 : 0)

Petr Ulrych

Klatovští hráči měli míč přeci jen častěji na svých kopačkách a díky Pavlíkově čistému hatricku vedli na konci 1.poločasu o tři branky. Po přestávce pak již jen udržovali výsledek, i když hlavně šance Povolného, Souška a Bláhy si říkaly o proměnění.

Branky: Pavlík 3, Sváček - Hájek

Rozhodčí: Hájek. Diváků: 40. ŽK: 0 : 1.

Sestava domácích:Schweigl, Bláha, Milfort, Lysek, Soušek, Pavlík, Pitel, Sváček, Povolný, Javorský, Soupír; střídali: Baštář, Zedek, Šít

STŘÍBRO  -  HORAŽĎOVICE 1 : 15 ( 1 :  7)

Jiří Motl

Sestava FK Horažďovice: Přibyl, Pikeš, Jedlička, Rejšek, Stulík, Vaněček, Buchta, Chalupný, Boček, Hlaváč, Ondrejíčka

Branky: Hlaváč 6, Boček 3, Chalupný 2, Vaněček 2, Ondrejíčka, Buchta

Rozhodčí:Pohančeník

KOŠUTKA  -  DOUBRAVKA   1 : 1 ( 1: 0)  na PK 4:3,  SK SMÍCHOV  -  DOMAŽLICE  0 : 7 ( 0: 3),

TACHOV PŘEŠTICE 4: 0 ( 1: 0) ,

1. Klatovy  1898       16  12   2   2   78 : 19    40  ( 14)

2. Sušice              15  12   2   1   83 : 14    39  ( 17)

3. Vejprnice           15  13   0   2   66 : 25    39  ( 15)

4. Domažlice           16  10   2   4   64 : 22    34  (  8)

5. Doubravka           16  10   3   3   57 : 27    33  (  9)

6. Horažďovice         16  10   1   5   75 : 33    31  (  7)

7. Přeštice            16   6   3   7   31 : 24    22  ( -3)

8. Tachov              16   7   0   9   45 : 45    21  ( -3)

9. Nýrsko              16   5   2   9   36 : 50    19  ( -7)

10. SK ZČE Plzeň        16   6   0  10   37 : 52    18  ( -6)

11. Košutka             16   4   2  10   38 : 64    16  (-10)

12. FK Nepomuk          16   3   3  10   38 : 47    12  (-12)

13. Smíchov Plzeň       16   3   0  13   17 : 65     9  (-15)

14. Stříbro             16   0   0  16    9 :187     0  (-24)

MLADŠÍ  ŽÁCI

SKP OKULA NÝRSKO – FK NEPOMUK  2 : 9  (1 : 5)

Ivan Pavlík

Zasloužené vítězství hostů, kteří byli v tomto utkání lepším týmem a svou převahu dokázali vyjádřit i gólově. Domácí drželi krok do 13 minuty, pak inkasovali během 4 minut 3 góly a už se nedokázali vrátit do zápasu.

Branky:30´ Mašek Zbyněk, 41´ Pavlík Jakub – 13´, 16´, 50´ Hosnedl Petr, 15´, 23´, 26´ Šimáně Zdeněk, 33´, 43´ Šmíd David, 45´ Brudna Aleš

Rozhodčí:Pressl; Diváků : 40

KLATOVY  - VEJPRNICE 12: 0 ( 5: 0)

SUŠICE   -  SK ZČE  9 : 0 (8 : 0)

Branky: Jána 3, Brabec a Svoboda po 2, Bernátek a Kutil .

Sestava TJ Sušice:Kožmín, Černý, Jána, Brabec, Miškovič, Svoboda, Bernátek, Kutil, Skrbek, Loffelmann, Frolík, Kolařík a Homolka

STŘÍBRO  - HORAŽĎOVICE   5  : 1 ( 2: 0)

KOŠUTKA  - DOUBRAVKA 3: 4 ( 1: 1)  ,  SK SMÍCHOV  -  DOMAŽLICE 0:12 ( 0: 6) , TACHOV - PŘEŠTICE 6: 1 ( 5: 1)

1. FK Nepomuk          16  13   3   0   96 : 18    44  ( 18)

2. Klatovy  1898       16  13   3   0   88 : 17    44  ( 18)

3. Domažlice           16  12   3   1   93 : 23    40  ( 15)

4. Tachov              16  12   0   4   91 : 28    36  ( 12)

5. Sušice              15  11   2   2   76 : 20    36  ( 14)

6. Nýrsko              16   7   1   8   52 : 55    22  ( -2)

7. Doubravka           16   6   2   8   60 : 58    21  ( -4)

8. Stříbro             16   6   1   9   47 : 58    20  ( -5)

9. SK ZČE Plzeň        16   5   4   7   45 : 88    20  ( -5)

10. Přeštice            16   4   2  10   55 : 77    15  (-10)

11. Smíchov Plzeň       16   4   1  11   22 : 59    14  (-11)

12. Košutka             16   3   1  12   34 : 72    11  (-14)

13. Horažďovice         16   1   2  13   40 :106     5  (-19)

14. Vejprnice           15   1   1  13   20 :140     5  (-20)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  ŽÁKŮ

PLZEŇANÉ  SI PŘIJELI POD SVATOBOR PRO BODY

Z důvodu odloženého prvního jarního duelu Svatoboru s Jiskrou Bezdružice zahájil jediný zástupce Pošumaví v krajské žákovské soutěži Svatobor Hrádek jarní část sezóny  duelem se Slavojem Spoje.  Domácí zápas se jim však nevydařil a Plzeňané si z pod Svatoboru odvezli ztracené body po prohře na podzim doma s Hrádkem 1:3.

SVATOBOR HRÁDEK – SPOJE PLZEŇ  1 : 2 (0 : 1)

Branky:  28. Somer Patrik – 38 .Procházka Petr 50. Přibil Tadeáš

Rozhodčí: Hovorka Milan , diváků: 30. ŽK: 0 : 1.

Ostatní výsledky:

HOLÝŠOV -  T.CHODOV 1: 5 ( 1: 1), BLOVICE  - NÝŘANY 9: 0 ( 5: 0),   SK ZČE B - HEŘM.HUŤ 3: 2 ( 2: 0)  , MRÁKOV - BEZDRUŽICE 0: 2 ( 0: 1)

1. SK ZČE Plzeň        14  13   1   0   79 : 10    41  ( 19)

2. Blovice             14  13   0   1   56 : 11    39  ( 15)

3. Bezdružice          13   9   1   3   42 : 27    29  ( 10)

4. Chodov              13   6   3   4   39 : 26    22  (  3)

5. Chotěšov            13   7   0   6   48 : 29    21  (  3)

6. Hrádek              12   5   2   5   23 : 29    19  ( -1)

7. Mrákov              14   5   2   7   23 : 26    18  ( -4)

8. Slovan Plzeň        13   6   0   7   28 : 43    18  (  0)

9. Nýřany              13   4   1   8   34 : 66    13  ( -8)

10. Stod                13   3   2   8   22 : 30    12  ( -7)