Okresní přebor dorostu 11. kolo 7. -8.4. 2012

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

MOCHTÍN USPĚŠNĚJŠÍ V PŘÍMÉM  SOUBOJI  O PRVNÍM MÍSTO

Utkání o první místo   se hrálo V Mochtíně, kde druhý tým tabulky hostil dosavadního lídra tabulky Chanos Chanovice. Zápas hraný na  kluzkém terénu přinesl duel, kterému nechybělo nasazení a bojovnost . Hlavně tyto vlastnosti zdobil domácí tým, kterému se nakonec podařilo naplnila výraznou výhrou  tužba vrátit hostům těsnou prohru z podzimu a probojovat se do čela tabulky.

DUKLA JANOVICE – SOKOL MALÝ  BOR  0 : 1 (0 : 1).

Branka: 28. Hlaváč  MilanŽK: 1 : 1. Diváků: 20

Rozhodčí: Petrželka František.

HORAŽĎOVICE B - HRADEŠICE 1 : 4 (1 : 1)

Branky: 30.Vonášek Dominik - 23.Čugujev Alexander, 52.Mareš Lukáš, 59.Nováček Tomáš, 86.Nauš Pavel

Rozhodčí: Kurc Lubomír, ŽK: 0:1, Diváků: 10

MOCHTÍN - CHANOVICE 4:0 (2:0).

První půlhodina byla vyrovnaná, ale pak domácí dvakrát skorovali a ovládli hru. V 56. a 60.minutě přidali další dva goly, bylo rozhodnuto. Trenér Jaroslav  Pavlík pak dal šanci zahrát si celé lavičce, soupeř měl v závěru několik slibných šancí na gol, ale v koncovce se mu nedařilo. Utkání s přehledem odřídil rozhodčí Roman Bína, ŽK 0:3, 20 diváků - branky : Zbyněk Smolík (36.), Milan Matoušek (38.), Jakub Bejvl (56.), Martin Škoda (60.).

Komentář z web. stránky Chanosu Chanovice k tomuto utkání:

Oldřich Šebek

Do obdržení první branky měly Chanovice vyloženější šance ke skórování. V 10.minutě vystřelil Zoubek z 28 m a brankář domácích vytěsnil tuto střelu nad. V 21. minutě kopaly Chanovice rohový kop, před brankářem se objevil nepokrytý Šebek a umisťoval hlavičku k tyči. Výtečný brankář Mochtína v tu chvíli vytáhnul zákrok v dorostenecké soutěži nevídaný a střelu hlavou reflexivním zákrokem zneškodnil. Toto byl snad zlomový moment zápasu. Chanovice polevily ve svém snažení a Mochtín se stále více dostával do hry. V 36.minutě zahrával přímý kop hráč Mochtína Smolík, první střelou nastřelil zeď a odražený míč dokázal umístit k tyči chanovické branky. Hráči ve zdi zaspali, nevyběhli  a neztížili tak střelci pozici. O dvě minuty zahrával tentýž hráč přímý kop, přetáhnul centr na zadní tyč, kde zcela nepokrytý hráč Mochtína pohodlně skóroval. Druhý poločas byla hra stále vyrovnaná, skórovali však domácí. Po dalších dvou standardních rohových situacích navýšili skóre nepokrytí hráči Mochtína. Tedy všechny čtyři góly padly po standardních situacích, kde hráči Chanovic trestuhodně propadli. Chanovice měly v závěru zápasu několik šancí výsledek zkorigovat, ale zcela proti byl brankář Mochtína, který si za svůj výkon zaslouží absolutorium. Dalším mimořádným hráčem zápasu byl mochtínský Smolík, který výborně zahrával standardní situace. Utkání s velkým přehledem řídil rozhodčí Bína, kterému se podařilo udržet  pořádek na hřišti a dokázal zchladit horké dorostenecké hlavy, zvláště na straně chanovického mužstva.

PAČEJOV – HRÁDEK  0 : 2 (0 : 1)

Branky:  22.(PK)., 71. Bigasz Robert . ŽK: 1 : 3. Diváků: 30.

Rozhodčí: Radim Koura.

1. Mochtín             11   9   1   1   36 :  4    28  ( 10)

2. Chanovice           11   9   0   2   49 : 11    27  ( 12)

3. Malý Bor            11   7   1   3   26 : 18    23  (  7)

4. Hrádek              11   4   2   5   14 : 18    14  ( -1)

5. Hradešice           11   4   1   6   14 : 29    14  ( -2)

6. Pačejov             11   4   0   7   25 : 25    12  ( -6)

7. Janovice            11   2   1   8   22 : 42     8  (-11)