KPD , KSD – skupina A 15. kolo 31. – 1.4. 2012

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

.

STARŠÍ   DOROST

OTÁČELI VÝSLEDEK AŽ PO PŘESTÁVCE

První jarní derby v krajské přeboru dorostu obstaraly  celky, které se na podzim v Horažďovicích rozešly dělbou bodů. Tentokráte byly v Klatovech úspěšnější domácí, kterým se podařilo otočit po přestávce výsledek ve svůj prospěch. Také nejlepší kolektiv z Pošumaví v KP  TJ Sušice musel otáčet výsledek doma s TJ Přeštice v druhé půli, kdy z O:2 otočili na 4:2. Překvapili také dorostenci Startu Luby , kteří sice neudrželi jednobrankové vedení z první půle v klání s Jiskrou Domažlice, ale přesto nakonec dokázali po remíze vytěžit i druhý bod za úspěšnou střelbu pokutových kopů,

LUBY   -  DOMAŽLICE  1 : 1  (1 : 0) na  PK 5 : 4

Branky :  Čížek Aleš -  Gust Dominik.

Rozhodčí Hájek Zdeněk, ŽK 3 : 3, ČK 1 : 1 (Čížek Aleš, Čadek Tomáš), diváků 30.

SK KLATOVY 1898 - FK HORAŽĎOVICE 2  : 1 (0 : 1)

Ján   Gašpár

Vítězství domácích bylo naprosto zasloužené, mělo více ze hry i více brankových příležitostí.

Branky: Lužný 2 - Sova

Rozhodčí : Václav Kafka. Diváků: 30. ŽK: 1 : 1.

Sestava Klatovy:  Sláma- Kodýtek, Rendl, Štengl, Vališ - Matějka T., Flodr, Kojan, Kolář - Lužný, Kvítek. Střídali: Bilíček,Kozák, Dolanský

TJ SUŠICE - PŘEŠTICE 4 : 2 (0 : 2)

Hosté z Přeštic byli prvních 30.min vyrovnaným soupeřem domácích a byli to oni kteří šli do vedení po našem ztraceném balonu na hostující půlce. Ve 30.min se nádherně z přímého kopu trefil hostující Čížek.

„ Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním zvrátit výsledek ve svůj prospěch,což hráčům dokonale povedlo. Po té, kdy jsme snížili ve 48. minutě kontaktní brankou Vargou  jsme zápas ovládli . Kluci  hosty k ničemu vážnějšímu nepřipustili a v dalším průběhu zatížili brankové konto soupeře  dalšími třemi góly  .“ řekl trenér sušických dorostenců Josef Sova.

Branky: Varga 3x,Šoural.- Bešta, Čížek.

Rozhodčí: Kastl, ŽK:3:2, diváků:30.

Sestava: J.Volák,P.Trčan,L.Kodýdek,R.Chmelík,L.Šoural,T.Mužík,M.Halas,J.Skuhra,

V.Pojar,I.Varga,F.Matějka,Jan Chudý,M.Tonner,A.Kůs,Jiří Chudý.

Ostatní výsledky : Holýšov Doubravka 2: 4 ( 1: 1)  , Tachov Vejprnice 2: 1 ( 1: 1) , SŠ Plzeň - Nepomuk 7: 0( 4: 0), Postřekov  -  SK ZČE 3: 5 ( 0: 3)

1. SŠ  Plzeň           15  13   0   2   65 : 17    39  ( 15)

2. Sušice              15   8   6   1   45 : 18    35  (  6)

3. Tachov              15  10   2   3   47 : 22    34  (  8)

4. SK ZČE Plzeň        15   9   2   4   49 : 25    29  (  8)

5. Doubravka           15   9   0   6   64 : 27    27  (  6)

6. Horažďovice         15   6   5   4   39 : 22    26  (  2)

7. Vejprnice           15   7   4   4   38 : 24    26  (  4)

8. Klatovy             15   6   2   7   38 : 36    22  ( -4)

9. Domažlice           15   5   4   6   39 : 29    20  ( -2)

10. Přeštice            15   4   4   7   33 : 28    17  ( -5)

11. FK Nepomuk          15   3   4   8   21 : 46    14  ( -8)

12. Holýšov             15   3   1  11   35 : 72    10  (-14)

13. Luby                15   2   2  11   16 : 81    10  (-16)

14. Postřekov           15   2   0  13   14 : 96     6  (-18)

MLADŠÍ   DOROST

SK KLATOVY 1898 - FK HORAŽĎOVICE 6 : 1 (1 : 0)

Ján Gašpár

Jednoznačné vítězství mladších dorostenců.

Branky: Dolanský 2, Kvítek 2, Bilíček, Štengl Branky-hoste : Pena

Rozhodčí : Václav Kafka. ŽK: 1 : 1. Diváků: 20.

Sestava Klatovy : Martínek - Kozák, Štengl, Macháček, Diviš - Dolanský, Smolík, Kojan, Kvítek - Bilíček, Pitel

SUŠICE -  PŘEŠTICE 4 : 2 (1 : 0)

1. SŠ  Plzeň            8   6   2   0   32 : 12    21  (  5)

2. Vejprnice            8   5   0   3   23 : 22    15  (  0)

3. Doubravka            7   4   1   2   21 : 13    14  (  7)

4. Přeštice             8   4   1   3   17 : 16    13  (  7)

5. Domažlice            8   4   1   3   19 : 21    13  (  1)

6. Sušice               9   3   1   5   26 : 26    11  ( -2)

7. Klatovy 1898         8   3   0   5   23 : 19     9  ( -6)

8. Horažďovice          8   0   0   8    5 : 37     0  (-15)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

NÝRSKO PO PĚTI KOLECH PROHRÁLO A PŘIŠLO O VEDENÍ V TABULCE

V 15. kole krajské soutěže zajížděli dorostenci Okuly Nýrska ještě v roli lídra tabulky na horkou půdu do Kolovče. S tradičním soupeřem domácím Slavojem svádí již druhý rok souboje o umístění v nejvyšších patrech tabulky a ne jinak tomu je i v tomto ročníku. Obdobně tomu bylo i na podzim, kdy se rozešli oba soupeři výsledkem 5 : 5 a navíc Koloveč byla úspěšnější na penalty. V Kolovči rozhodli domácí o své výhře již po prvním poločase ve kterém získali pětibrankové vedení !

Výhrou potěšil v souboji soupeřů ze suterénu tabulky Měčín , který zopakoval podzimní zisk třech bodů ze Staňkova také doma.

Velmi těžkou úlohu v tomto kole  měl nováček z Kolince, který hrál na hřišti největšího soupeře Nýrsko v boji o prvenství . Očekávaná výhra domácích je posunula do role nového lídra tabulky .

MERKLÍN – KOLINEC  6 : 1 (4 : 1)

Milan Milfort  k prohře dorostenců Sokola Kolinec uvedl: „Dnes jsme zapas nezvládli , když již  v 16. minutě jsme prohrávali o čtyři branky. Domácí byli lepší na všech postech a zaslouženě vyhráli . My jsme čestný úspěch góle z pokutového kopu. I přes tento výsledek musím opět pochválit naší obranu, která do hry dala vše a byla jediným pozitivním článkem našeho mužstva - škoda že toto nemohu říct o ostatních.“

Branka za Kolinec : Michal Ráb

KOLOVEČ  -   NÝRSKO  5 : 2 (5 : 0)

MĚČÍN  - STAŇKOV 2: 1 ( 2: 0)

Ostatní výsledky : Blovice Zbůch 2: 1 ( 1: 1) , SK Smíchov Horš.Týn 10: 1 ( 7: 0),    Stod - Mrákov 1: 1 ( 1: 1) na PK 5:4.

1. Merklín             15  13   0   2   77 : 31    39  ( 15)

2. Nýrsko              15  12   1   2   78 : 29    37  ( 16)

3. Smíchov Plzeň       15  12   0   3   79 : 23    36  ( 12)

4. Koloveč             15   8   3   4   44 : 35    29  (  3)

5. Stod                15   8   3   4   42 : 25    28  (  3)

6. Nýřany              14   7   2   5   36 : 31    25  (  2)

7. Mrákov              15   5   5   5   28 : 36    24  ( -1)

8. Blovice             15   6   1   8   34 : 48    20  ( -5)

9. Zbůch               15   5   3   7   43 : 53    19  ( -3)

10. Kolinec             15   5   1   9   34 : 44    16  ( -5)