KPŽ (starší , mladší) , KSŽ 15. kolo 31.3. – 1.4. 2012

KRAJSKÝ PŘEBOR   ŽÁKŮ

KLATOVY  ZTRATILY S DOUBRAVOU DALŠÍ BODY

Patnácté kolo krajského přeboru starších žáků přineslo momentálně druhému kolektivu tabulky SK Klatovy druhou prohru  v tomto ročníku. Po prohře ve 3. kole na hřišti lídra ve Vejprnicích  2:1 tentokráte neuspěl klatovský tým   v Plzni na Doubravce kde prohrál rozdílem čtyř branek. Již podzimní   zápas se Senkem který skončil v Klatovech  remízou 3:3 potvrdil, že plzeňský celek má svojí kvalitu a tu také doma potvrdil.

Sušice nepodávala podle slov jejich trenéra Pavla Hubáčka v přípravě odpovídající výkony a to se projevilo i v úvodním jarním duelu v Přešticích. Na normálních okolností by sušičtí tohoto soupeře přehráli jako tomu bylo na podzim doma (3:0)  Na půdě Přeštic předvedli špatný výkon, kromě posledních 15 minut vůbec nebojovali a proto je výsledek takový jaký je.

Další dva zástupci z Pošumaví v krajském přeboru Nýrsko a Horažďovice spolu na hřišti v Horažďovicích sehráli derby , které dopadlo lépe pro domácí . Tímto úspěšným výsledkem potvrdili , že jejich výhra na podzim v Nýrsku 6:5 nebyla náhodná. Z pohledu výsledků se Okule vůbec nedaří, když prohra v Horažďovicích byla v pořadí již sedmou za sebou a výrazně kontrastuje tato série s tou úspěšnější z podzimu, kdy Nýrsko dokázalo z prvních čtyř utkání z venku přivést z pěti utkání 11 z 15  možných!

STARŠÍ     ŽÁCI

HORAŽĎOVICE – SKP OKULA NÝRSKO   2 : 0 (2 : 0)

Jiří Vondra st.

Také v  druhém svém utkání Nýrsko na body nedosáhlo. Za silného větru, který měli hosté první půli v zádech, nedokázali ani jednou ohrozit domácí branku. Naopak hráči Horažďovic dokázali využít dvě individuální chyby hostů a zaslouženě šli do dvoubrankového vedení.

I ve druhé půli měli fyzicky vyspělejší domácí několik šancí, ale trestuhodně je zahazovali. Nýrsko hrálo pohledný kombinační fotbal, ale bohužel bez koncovky. Tento tým potřebuje čas, než doroste do své síly.

Branky: 15. Ondrejíčka, 32.  Hlaváč .

Rozhodčí: Klička Jiří;ŽK:0;Diváků : 30

Sestava hostů : Kubečka  - Kaas,  Kněz, Němec, Šveňha, Vlček, Irlbek Roman, Bureš D., Čanský, Irlbek Marek, Vávra. Střídali:  Dražka Antonín (N. B.), Bastl Martin

DOUBRAVKA  - KLATOVY 1898   4: 0 ( 2: 0)

Petr Ulrych

Domácí zvítězili zaslouženě, protože byli po většinu zápasu přímočařejší, silnější a hlavně agresivnější před oběma brankami. Klatovští starší žáci sice dobře kombinovali v poli, ale nedokázali využít vlastní vytvořené šance a hlavně doplatili na chyby před vlastní brankou.

ŽK: 1:3, rozhodčí:  Sirový, diváků: 30

Sestava SK Klatovy 1898: Šít, Baštář, Čabrada, Lysek, Javorský, Pavlík, Pitel, Soušek, Pivoňka, Povolný, Soupír; střídali:Zedek, Sojka J., Skýpala

PŘEŠTICE - TJ SUŠICE  1:1 (0:1) na PK  1:3

Pavel Hubáček

Trenér sušických starších žáků moc dobře ví, že jeho svěřenci  nepodávali v přípravných zápasech dobré výkony. K prvnímu soutěžnímu duelu v Přešticích řekl: „ Bohužel v tomto trendu pokračují  kluci i v zápasech mistrovských. Na půdě Přeštic předvedli špatný výkon, kromě posledních 15 minut vůbec nebojovali a proto je výsledek takový jaký je. Sice se dostali do vedení brankou Sedláčka, ale svým přístupem k zápasu dovolili domácím vyrovnat.K podzimním výkonům mají hodně daleko.“

Sestava Sušice: Šoural, Poustka, Myslík, Hubáček, Jurga, Vítovec, Klas Daniel, Skála, Pojar, Dohnal, Sedláček, Samek, Nový, Miškovič, Brabec

Ostatní výsledky: Domažlice -  Stříbro 14: 0 ( 9: 0), SK ZČE -  SK Smíchov 3: 0 ( 2: 0 Vejprnice  - Tachov 5: 1 ( 1: 0)   , Nepomuk -  Košutka 6: 2 ( 3: 2)

1. Vejprnice           14  13   0   1   65 : 21    39  ( 15)

2. Klatovy  1898       15  11   2   2   74 : 18    37  ( 14)

3. Sušice              14  11   2   1   75 : 14    36  ( 17)

4. Doubravka           15  10   2   3   56 : 26    32  (  8)

5. Domažlice           15   9   2   4   57 : 22    31  (  5)

6. Horažďovice         15   9   1   5   60 : 32    28  (  4)

7. Přeštice            15   6   3   6   31 : 20    22  ( -3)

8. Tachov              15   6   0   9   41 : 45    18  ( -3)

9. SK ZČE Plzeň        15   6   0   9   37 : 44    18  ( -6)

10. Nýrsko              15   5   1   9   34 : 48    17  ( -5)

11. Košutka             15   4   1  10   37 : 63    14  ( -8)

12. FK Nepomuk          15   3   2  10   36 : 45    11  (-13)

13. Smíchov Plzeň       15   3   0  12   17 : 58     9  (-12)

14. Stříbro             15   0   0  15    8 :172     0  (-21)

MLADŠÍ  ŽÁCI

HORAŽĎOVICE – NÝRSKO  4  : 5  (2 : 3)

Michael Forman

Vyrovnané utkání s pohlednými akcemi na obou stranách rozhodli hosté těsně před koncem, když vstřelili vítězný gól po chybné rozehrávce domácích. Hosté začali utkání ve velkém stylu a v krátkém sledu vstřelili i dvě branky. Domácí se však nevzdali, dokázali třikrát dotáhnout skóre, závěrečné slovo však bohužel patřilo hostům, takže nedošlo ani na atraktivní penaltový rozstřel.

Branky : 23. Štěch, 25.,33. Hájek, 48. Macoun - 12. Novák, 13.,23.  Pukač, 38.54.Mašek

Rozhodčí:  Klička Jiří. Diváků: 20

DOUBRAVKA -  KLATOVY   2 : 4 (0 : 2)

PŘEŠTICE -  SUŠICE  1 : 5 (1 : 4)

Ostatní výsledky: Domažlice  - Stříbro 2: 2 ( 1: 0)  PK 1:3 , SK ZČE  - SK Smíchov 6: 1 ( 3: 0)

Vejprnice  - Tachov 0:10 ( 0: 4) , Nepomuk -  Košutka 6: 1 ( 4: 1)

1. FK Nepomuk          15  12   3   0   87 : 16    41  ( 15)

2. Klatovy  1898       15  12   3   0   76 : 17    41  ( 18)

3. Domažlice           15  11   3   1   81 : 23    37  ( 12)

4. Tachov              15  11   0   4   85 : 27    33  ( 12)

5. Sušice              14  10   2   2   67 : 20    33  ( 14)

6. Nýrsko              15   7   1   7   50 : 46    22  (  1)

7. SK ZČE Plzeň        15   5   4   6   45 : 79    20  ( -5)

8. Doubravka           15   5   2   8   56 : 55    18  ( -7)

9. Stříbro             15   5   1   9   42 : 57    17  ( -5)

10. Přeštice            15   4   2   9   54 : 71    15  (-10)

11. Smíchov Plzeň       15   4   1  10   22 : 47    14  ( -8)

12. Košutka             15   3   1  11   31 : 68    11  (-11)

13. Horažďovice         15   1   2  12   39 :101     5  (-19)

14. Vejprnice           14   1   1  12   20 :128     5  (-20)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  ŽÁKŮ

.

SVATOBOR HRÁDEK -  volno

Ostatní výsledky :  Bezdružice -  Stod 3: 1 ( 2: 0),  Heřm.Huť  - Mrákov 1: 1 ( 0: 0)  PK 4:5, T.Chodov  - Blovice 1: 3 ( 0: 1), Spoje Plzeň -  Holýšov 3: 1 ( 1: 1), Chotěšov  - SK ZČE B 0: 5 ( 0: 1)

1. SK ZČE Plzeň        13  12   1   0   76 :  8    38  ( 19)

2. Blovice             13  12   0   1   47 : 11    36  ( 15)

3. Bezdružice          12   8   1   3   40 : 27    26  (  7)

4. Chotěšov            13   7   0   6   48 : 29    21  (  3)

5. Chodov              12   5   3   4   34 : 25    19  (  0)

6. Hrádek              11   5   2   4   22 : 27    19  (  2)

7. Mrákov              13   5   2   6   23 : 24    18  ( -1)

8. Slovan Plzeň        12   5   0   7   26 : 42    15  ( -3)

9. Nýřany              12   4   1   7   34 : 57    13  ( -8)

10. Stod                13   3   2   8   22 : 30    12  ( -7)