OPŽ( starší) 14. kolo 24.-25.3. 2012

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

VEDOUCÍ TRIO SI DRŽÍ DOMÁCÍ NEPORAZITELNOST

Čelo tabulky okresního  přeboru  žáků nadále okupuje trio Železná Ruda, Hradešice a Švihov, které si nadále udržuje svojí domácí neporazitelnost. Přívlastek o nedobytné tvrzi zvlášť přiléhavě patří k žákům Švihova, kteří si na opačném konci města kde je místní hrad vytvořili svojí tvrz na místním hřišti. Přesvědčil se o tom lídr tabulky ze Železné Rudy, když   po porážce v Hradešicích podruhé venku v úvodním jarním kole  ve Švihově vyšel bodově naprázdno. Vzestup výkonnosti potvrzuje žákovský fotbal v Nalžovských Horách, což potvrdili starší žáci tohoto klubu těsnou výhrou na hřiště dvojnásobného vítěze posledních  dvou ročníků OP v Mochtíně.

FC ŠVIHOV – TJ SRK ŽELEZNÁ RUDA  2 : 0 (2:0)

V  prvním jarním mistrovském utkání se setkaly týmy z čela tabulky, ale v průběhu celého zápasu byla vidět zejména nerozehranost obou soupeřů. Vyrovnaný zápas nakonec dopadl šťastněji pro domácí, kteří ve druhém poločase udrželi vedení z první půle.

Branky: 4.Šimán Jiří, 24.Kulhánek Lukáš

Rozhodčí: Mazán Jan ; Diváků : 20

DLOUHÁ VES – NEZAMYSLICE  0  : 7 (0 : 4)

Jednoznačná převaha hostujících hráčů u nichž byla zřejmá větší rozehranost, rychlost i chuť do hry.Branky: 7´. 43´. 57.´. 64´. Šatra Pavel, 10´. Rendl Daniel, 21´. Kubovec Josef (P) a 34´. Hošek Josef.Rozhodčí:Pena Mir.;Diváků : 50

TJ KAŠPERSKÉ HORY – START VD LUBY  2 : 2(1:0) PK 5:4

Vyrovnané utkání, které došlo až k pokutovým kopům, ve kterých byli úspěšnější domácí hráči.

Branky:  29. Pešek Pavel, 50. Podzemský Martin, -39. Kováč Josef, 60. Mareš Tomáš

Rozhodčí: Pena Miroslav. ŽK: 1:1. Diváků:35

HRADEŠICE – HARTMANICE  5 : 2 (1:0)

Branky: 24', 38', 50', 52' D. Vaněček, 55' P. Nauš - 40', 45' P. Toner. Rozhodčí:  Pastyřík, ŽK 1:0, 20 diváků.

MYSLÍV – STRÁŽOV  1 : 1 (0:0) PK 4:5

Úvodní jarní duel po vyrovnaném výkonu obou týmů skončil remízou 1:1. První branku dal v 48. min. po krásné individuální akci za hosty  Heidenreich. V 66 min. po chybě strážovské obrany  za domácí srovnal na konečný výsledek Borka.

Penaltový rozstřel skončil úspěchem Strážova 4:5 a odvezl si z Myslíva dva body.

Sestava hostů: J.Kalivoda, F.Muchka, P.Thurnvald, P.Bouberle, J.Vališ, D.Zetocha, D.Heidenreich, V.Thurnvald , P.Hudský,O.Adamec, O.Schwarc, O.Rubáš,

Branky: 66. Borka- 48. Heindenreich. Rozhodčí: Milan Hovorka. Bez karet.

MOCHTÍN-NALŽOVSKÉ HORY  1 : 2 (0 : 1)

Branky : Velek Tomáš -  Voller Václav,Kupka Robert. Rozhodčí : Švátora Petr. Diváků: 20. ŽK: 0:2.

1. Železná Ruda        13   9   2   2   49 : 25    31  (  8)

2. Hradešice           13  10   1   2   40 : 18    31  ( 10)

3. Švihov              13   9   1   3   43 : 23    29  ( 10)

4. Luby                13   8   2   3   33 : 19    26  (  8)

5. Nalž. Hory          13   6   4   3   27 : 23    24  (  1)

6. Nezamyslice         13   6   2   5   39 : 27    20  (  2)

7. Hartmanice          13   6   1   6   46 : 37    19  ( -2)

8. Dlouhá Ves          13   4   4   5   22 : 40    19  ( -5)

9. Mochtín             13   5   2   6   28 : 28    18  ( -1)

10. Strážov             13   2   4   7   21 : 41    12  (-11)