IV. TŘÍDA - skupina A, B 14. kolo 24.-25.3.2012

IV. TŘÍDA  - skupina  A

SPŮLE POPRVÉ DOMA BODOVALA

Štěstí se v prvním jarním kole usmálo na fotbalisty Spůle hrající své domácí zápasy na hřišti v Pocinovicích. Na rozdíl od podzimu, kdy zde v pěti zápasech nezískali jediný bod  tentokráte  po bezbrankovém průběhu drby s Dlažovem poprvé doma bodovali .

SPŮLE - DLAŽOV  0 : 0

Vyrovnané bojovné utkání s malým množstvím šancí

Rozhodčí: Blaheta Josef, hráno bez karet, diváků: 30.

KŘENICE – SK KLATOVY 1898  B  0 : 3 (0 : 1)

Branky:  6. a , 87.  Václav  Vacovský , 85 Marek  Lukeš , bez karet .diváků 29 . rozhodčí   Cihlář

SK JEŽOVY - TJ SOKOL VRHAVEČ B  1 : 1 (1 : 0)

Branky: Janča -  Skřivánek, ŽK : 0:2, diváků: 20.

Rozhodčí: Mazanec.

MĚCHOLUPY B - DEŠENICE 1 : 3 (0 : 1)

hlášeno opožděně - čas 19:00

Branky: 82. Šafařík Miroslav - 17. Hvězda Jiří, 48. Toman Radek, 89. Bartůněk Miloš, ŽK 1:1, diváků 20, rozhodčí Vondráček.

MĚČÍN B  - BEZDĚKOV B 1 : 1 ( 0: 1)

Branky: Bošek Karel - Novák Václav; Rozhodčí: Blaheta Josef; ŽK: 2:0 . Diváků: 50

BOLEŠINY B  - JANOVICE B  3 : 2 ( 2: 1)

Branky: 13., 41. a 72. Farný Radek – 23. Jansta Josef, 73. Jůzek David; Rozhodčí: Mazanec Marek; ŽK: 1:2. Diváků: 70

1. Klatovy  1898 B     13  12   0   1   72 :  7    36  ( 18)

2. Měčín B             13   8   3   2   31 : 30    27  (  6)

3. Bolešiny B          13   8   1   4   33 : 21    25  (  7)

4. Janovice B          13   7   1   5   42 : 35    22  (  4)

5. Vrhaveč  B          13   6   4   3   21 : 14    22  (  1)

6. Bezděkov B          13   5   3   5   30 : 27    18  (  0)

7. Ježovy              13   5   3   5   19 : 33    18  (  0)

8. Železná Ruda B      12   5   2   5   25 : 35    17  ( -4)

9. Dešenice            13   5   1   7   21 : 21    16  ( -2)

10. Měcholupy B         13   4   0   9   17 : 32    12  ( -9)

11. Křenice             13   3   2   8   19 : 34    11  (-10)

12. Dlažov              13   2   3   8   22 : 40     9  (-12)

13. Spůle               13   2   1  10   14 : 37     7  (-11)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

V DESETI DOSTALI DESÍTKU

Druhou  dvoucifernou prohru inkasoval v tomto Svatobor Hrádek B  . Po podzimní prohře 13:1 v Kašperských Horách prohrála rezerva Svatoboru v Kvaseticích. K prvnímu jarnímu duelu přijela s deseti hráčích a inkasovala od druhého týmu tabulky  deset branek.  Vedoucí Kašperské Hory neklopýtly v Plánici , když velký podíl na vítězství má střelecky disponovaný autor  všech čtyř branek  Richard Rovňan.

KVASETICE - HRÁDEK B 10 : 0 (4 : 0)

Pavel Roub

Hosté nastoupili v 10 hráčích, a tak byl vývoj utkání předem dán. V 1. poločase domácí zahodili asi 8 vyložených šancí, a proto byl výsledek poločasu pouze 3:0. Ve 2. poločase začali domácí hned od prvních minut a celý poločas hosty nepustili do žádné šance. Zahrálo si všech 15 hráčů ze soupisky domácích a s velkou chutí si zastříleli. Za všechno mluví i to, že 4 branky padly ze standardních situací.

Branky: Ballý Pavel 4, Klíma Ondřej 2, Liška, Bouzek Stanislav, Kubaň, Hanzlík Josef

Rozhodčí: Švátora . ŽK: 0 : 2 .Diváků: 20

SOBĚŠICE - ŽIHOBCE B 1 : 3 (0 : 3)

Branky: 53. Macháček -  13. Drobný  17. Kratejl M., 21. vlastní(Macháček)

Rozhodčí: Bala Petr ŽK  2:1, diváků 50.

PLÁNICE - KAŠPERSKÉ HORY  2 : 4 (1 : 1)

Branky: 27,75. Kohout Tomáš  - 33.,51.,68.,93 . Rovňan Richard

Rozhodčí: Mácal;ŽK:1:1;Diváků : 50

MILČICE – KOLINEC  3 : 2 (3 : 0)

Vít Kříž

První poločas byl v režii domácího družstva, kdy se podařilo 2x skórovat J. Kubaňovi a jednou J. Průchovi. Milčice přehrávaly soupeře a k ničemu ho nepustili. Do kabin se tedy odcházelo za stavu 3:0. Ovšem v druhém poločase se domácí tým nechal ukolébat vysokým vedením, zatáhl se na vlastní polovinu a nechal hrát soupeře. Několik slibných šancí Milčice nevyužily a soupeři se podařilo vsítit 2 branky. Stav byl tedy 3:2 a hostující tým zvyšoval tlak. Tlak hostí ukončil až hvizd rozhodčího a důležité 3 body zůstaly na domácí půdě.

branky: 17. a 22.  Kubaň Jaroslav, 28.  Průcha Jiří,  - 75.  Joza Ladislav, 88.  Horák Jan

ŽK:1:1; diváci:40 ;rozhodčí: Josef Abrahám

ZAVLEKOV -   SVÉRADICE B  7 : 0 ( 4: 0)

Branky: 35., 47. a 85. Bilynskyy Volodymyr , 30. a 40. Čapík Petr , 38. Fous Jan, 49. Špitalský Jan; Rozhodčí: Pastyřík Vladimír . Diváků: 90  , bez karet.

PAČEJOV B  -  NALŽ. HORY B   5 : 1 ( 3: 1)

Branky: Hromádka Ondřej 2, Hlůžek Josef 2, Ticháček Josef - Jedlička Antonín; Rozhodčí: Mácal Roman; ŽK: 1:2. Diváků: 40

1. Kašp. Hory          12  10   0   2   62 : 18    30  ( 12)

2. Kvasetice           12   8   2   2   60 : 18    26  (  8)

3. Pačejov B           12   8   2   2   51 : 18    26  (  8)

4. Zavlekov            12   8   1   3   44 : 15    25  (  7)

5. Milčice             12   7   3   2   44 : 23    24  (  6)

6. Žihobce  B          12   6   2   4   31 : 29    20  (  2)

7. Plánice             12   5   3   4   35 : 24    18  (  0)

8. Kolinec             12   5   1   6   32 : 36    16  ( -2)

9. Hrádek B            12   4   0   8   29 : 61    12  ( -6)

10. Svéradice B         12   3   0   9   17 : 40     9  ( -9)