OKRESNÍ PŘEBOR , III. TŘÍDA 14. kolo 24.-25.3.2012

O K R E S N Í      P Ř E B O R

Aktuální výsledky

TÝMY Z KONCE  TABULKY VYŠLY  DOMA BODOVĚ NAPRÁZDNO

Úvodní kolo jarní kolo zahájilo odvetami zápasy druhou část letošního ročníku okresního přeboru. Zápasy 14.kola byly první příležitostí pro celky ze suterénu tabulky  vykročit na cestě za záchranou. Přestože měly výhody domácího prostředí, ani jeden tým ze čtveřice z konce tabulky na body nedosáhl.  Železná Ruda zakončila podzim na Horažďovicku vítězstvím ve Velkém Boru. V této části našeho regionu také jarní boje v okresním přeboru zahájila duelem ve Velkých Hydčicích. I tentokráte zde  opět úspěšná a zásluhou dvou branek Greinera si posilnila pozice  mezi nejlepšími celky přeboru .

MOCHTÍN B  - LUBY B   1 : 4 ( 0: 3)

Hosté měli v tomto místním derby k dispozici kvalitnější mužstvo, které rozhodlo o svém vítězství prakticky již v prvním poločase. Po změně stran se hra vyrovnala, ale tři body putovaly do Lub. Hrálo se slušně , s přehledem tento duel rozhodoval Jiří Bureš z Klatov, ŽK 1:0, přihlíželo 70 diváků. Branky : Ondřej Sukovatý - Aleš Čížek 2, Radek Švec, Josef Zavadil.

Branky: Sukovatý Ondřej - Čížek Aleš 2, Zavadil Josef, Švec Radek; Rozhodčí: Bureš Jiří; ŽK: 1:0 . Diváků 70.

V. HYDČICE  - ŽELEZNÁ RUDA   0 : 2 ( 0: 2)

Branky: 21. a 43. Greiner David 2; ŽK 3 : 3; ČK: 1:0 (77. Stulík Tomáš); diváků: 40. Rozhodčí: Pressl Václav.

VELKÝ BOR – SUŠICE B  1 : 2  (0 : 1)

Miloslav Kolář

V prvních minutách zápasu bylo na domácích vidět, že chtějí využít početní převahy, když hosté nastoupili nekompletní. Ti se ale aktivitou postupně dostávali do hry a výsledkem byl v 17‘ po chybě obrany a samostatném průniku Hubáčka jejich vedoucí gól. Domácí přidali důraz, ale chyběla myšlenka, a tak i  po nastřeleném břevnu z přímého kopu v poslední minutě poločasu odcházeli do šaten s jednobrankovým  mankem. Začátek druhého poločasu narušil brutální úder do obličeje od hostujícího Marka. Domácí se opět proti deseti snažili srovnat skóre, to jim ale hosté i se štěstím nedovolili a naopak ze standardní situace v poslední minutě svůj náskok zvýšili. Na konečných 1:2 korigoval pěknou střelou k tyči domácí Kopal.

Branky: 97‘ Kopal Jiří - 17‘, 90‘ Hubáček Pavel,

Rozhodčí:Javorský Josef ;ŽK:4 : 4;ČK:0 : 1(55‘ Marek Luděk) ;Diváků :100

TÝNEC – DLOUHÁ VES  0 : 1 (0 : 1)

Branka : 44. Petr Hasenöhrl

Rozhodčí : Habada. ŽK: 3:1, ČK 1 : 0(75. Mužík Radek ). Diváků: 60.

HRÁDEK – VRHAVEČ  1 : 1 (1 : 0) na PK 8:7

Hlášeno  25.3. ve 20:10!!!!!!!!

Branky : Kolář Miroslav - Michal Minařík. ŽK 2:2 .  Diváků 90. Rozhodčí :  Radek Brůha

ŽIHOBCE -  NEZAMYSLICE 3: 4 ( 0: 4)

Branky: 48. Lemberger Martin, 51.Šimáček Jaroslav 86. Nemrava Oldřich – 3. a 19. Musil Ondřej , 10. Soutor Martin, 13. Velkoborský Tomáš; Rozhodčí: Petrželka František; ŽK: 3:2; ČK: 1 : 0(Plechata Martin). Diváků: 110

BĚŠINY -  JANOVICE 2: 3 ( 1: 1)

Branky: 14. Šťastný Lukáš, 48. Matějka Václav – 16. Slivoň Václav, 70. Valečka Václav, 86. Suk Tomáš; Rozhodčí: Lažánek Karel; ŽK: 5:3. Diváků: 50

1. Vrhaveč             14  10   3   1   25 : 12    35  ( 12)

2. Dlouhá Ves          14   9   2   3   32 :  9    30  (  8)

3. Nezamyslice         14   8   3   3   33 : 23    29  (  6)

4. Železná Ruda        14   7   3   4   39 : 28    26  (  0)

5. Sušice  B           14   5   6   3   28 : 22    26  (  0)

6. Běšiny              14   7   3   4   23 : 16    25  (  3)

7. Hrádek              14   6   3   5   19 : 16    23  (  0)

8. Luby B              14   4   6   4   28 : 24    20  (  0)

9. Janovice            14   4   4   6   25 : 30    18  ( -2)

10. Žihobce             14   4   4   6   21 : 35    17  ( -5)

11. Mochtín B           14   4   2   8   19 : 33    15  (-10)

12. Velký Bor           14   4   0  10   28 : 36    12  ( -9)

13. Týnec               14   3   0  11   23 : 40     9  (-12)

14. V. Hydčice          14   2   3   9   12 : 31     9  (-12)

V BOLEŠINECH SE HRÁLO BEZ BRANEK

Již první jarní  kolo III. třídy potvrdilo , že o druhé postupové místo do okresního přeboru bude sveden velký boj.  Mezi překvapení kola patří bezesporu remíza předposledního Myslíva doma s lídrem tabulky FK Horažďovice B. Dalším plným bodovým ziskem na úspěšný závěr podzimní části ve kterém z pěti zápasů čtyři byly vítězné navázali hráči Sokola Nalžovské Hory . Z potencionálních kandidátů celků, které usilují o důležité body na cestě za záchranou získali nejcennější bod Hartmanice za bezbrankovou remízu v Bolešinech.

BOLEŠINY  - HARTMANICE   0 : 0 ( 0: 0)

Rozhodčí: Vasková Martina, Harmady Miloš, Hessová Tereza; ŽK: 1:1 . Diváků: 80

BEZDĚKOV  - H. M. BOŽÍ  3 : 0 ( 1: 0)

Michal Karlubík

První jarní zápas zvládli lépe domácí borci. V zápase který  byl sice chvílemi trochu nudný  převedli  několik hezkých akcí po kterých třikrát skórovali. Nejprve se po kombinaci prosadil Václav Novák 1:0, poté se ve druhém poločase z přímého kopu krásně trefil Josef Dulka 2:0 a  třetí uklidňující gól vstřelil Václav Čížek.

Branky: 42. Novák Václav , 67.  Dulka Josef 86. Čížek V. ; ŽK: 2:2 . Diváků: 50

Rozhodčí: Diviš.

Sestava Bezděkova: Vlastimil Nadymáček - Petr Panuš, Petr Dums, Zdeněk Šperer , Jan Ouda - Alexander Zhvakin, Václav Novák, Josef Dulka, Ondřej Teska (Václav Čížek) - Tomáš Tuček (Jindřich Tuček), Pavel Hráský (Miroslav Břečka).

HRADEŠICE B  - STRÁŽOV B   2 : 1 ( 0: 0)

Josef Vaněk(vedoucí a trenér hostů)

První jarní mistrovský zápas z Hradešicema B se hrál na těžkém rozbahněném terénu, kde především vázla kombinace. V prvním poločase si domácí vytvořili několik šancí, které bravurně zlikvidoval brankář hostů Nový J., který se po více jak roční pauze vrátil do branky a jeho výkon byl velmi dobrý. Hosté si největší šanci vytvořili ve 40.minutě  kdy střela Míška L. z 20 metrů proklouzla domácímu brankáři pod tělem a míč se zastavil na brankové čáře. Do druhého poločasu hosté provedli změny v rozestavení a začali domácí přehrávat a vytvářeli si šance, které bohužel neproměnili. Pak však přišla situace, kdy rozhodčí z poloviny hřiště i přes pokyn asistenta rozhodl, že 2 metrové postavení mimo hru nechal ve hře pokračovat a domácí se ujali vedení 1 : 0. Hosté se ještě více vrhli do útoku a jejich snaha byla korunována,kdy centr Jandy V. prodloužil v pokutovém území hlavou Kollross P. a brankář z námahou vyrazil míč na břevno a odražený míč z malého vápna uklidil do branky Karel Kalista  a vyrovnal na 1:1. Jenže v závěru opět zaúřadoval rozhodčí, kdy přehlédl jasný faul ve  vápně na kapitána hostů Jandu V. nechal pokračovat ve hře a domácí vstřelili vítěznou branku na 2:1. Hosté ještě mohli odpovědět. ale bohužel ve slibné šanci Hosnedl J. přestřelil branku. „ Hráčům jsem hlavně za  předvedený výkon ve druhém poločase poděkoval. ale zarážející byl hlavně výkon hlavního rozhodčího Pastyříka, který velmi hrubým způsobem ovlivnil výsledek zápasu.“

Branky: 58. Liška Jan, 85. Nauš Václav – 82. Kalista Karel; ŽK: 0:2 . Diváků: 70  . Rozhodčí: Pastyřík Vladimír

Sestava Strážova B :  Nový J., Janda V., Kalista K., Kollross P., Kolář M., Kalista R., Vlček L. ( 75min. Čermák J.), Švůgr T.(46min. Kreibich K.),  Hosnedl M.( 75min. Soušek J.), Hosnedl J., Míšek L.

NALŽ. HORY  - NEZNAŠOVY 4 : 2 ( 1: 1)

Branky: 25., 81. a 85. Štěch Petr , 49. Vaněk Luděk(PK) – 70. Pikhart Tomáš, 37. Voráček Pavel; Diváků:  60 . Rozhodčí: Petržilka Jiří; ŽK: 1:2.

MYSLÍV  - HORAŽĎOVICE B 1 : 1 ( 1: 0)

Branky: 35. Sládek Jan – 55. Janouškovec Jiří; ŽK: 0:2. Diváků: 50

Rozhodčí: Milan Hovorka.

VEŘECHOV  - VELHARTICE  3 : 1 ( 1: 1)

Jaromír Hnídek

Domácí měli po celý zápas jednoznačnou převahu, neproměnili nejméně 5 vyložených šancí. Ujali se vedení Petrem Šípem po kombinaci s Janem Želískem. Hosté po chybě obrany vyrovnali Josefem Bejvlem. Ve 2. poločase drtivou převahu domácích zúročil po centru Vlada Sopóciho hlavou opět Petr Šíp a score završil 2 min. před koncem Tono Šimko. Zasloužené vítězství domácích před návštěvou 90 diváků.

Branky: 17. a 77. Šíp Petr , 88. Šimko Anton – 30. Bejvl Josef; ŽK: 2:1 . Diváků: 90

Rozhodčí: Staněk Luděk

MALÝ BOR  - MĚCHOLUPY  0 : 1 ( 0: 0)

Domácí hráči sehráli smolný zápas, když nevyužili řadu velmi dobrých příležitostí ke skórování a sami inkasovali po jedné z mála chyb v obraně.

Branky: 81. Kaňák Jan; ŽK: 1:0. Diváků: 70

Rozhodčí: Abraham Josef;

1. Horažďovice B   14  12   2   0   51 :  9  38  ( 14)

2. Strážov B       14   9   1   4   33 : 27  28  (  4)

3. Měcholupy       14   8   2   4   24 : 15  26  (  5)

4. Malý Bor        14   8   0   6   42 : 20  24  (  0)

5. Bolešiny        14   6   6   2   37 : 15  24  (  3)

6. Bezděkov        14   7   3   4   32 : 28  24  (  3)

7. Hradešice B     14   7   0   7   31 : 31  21  ( -3)

8. Velhartice      14   6   2   6   26 : 29  20  ( -1)