PŘÍPRAVNÝ FOTBAL 17. – 18.3. 2012-03-17

PŘÍPRAVNÝ FOTBAL   17. – 18.3. 2012

MUŽI

ST. MARTIN – ŽICHOVICE  7 : 2 (4 : 1)

Odveta žichovickým hráčům z remízového utkání ze Strakonic   na půdě rakouského „zweiteklassového“  nevyšla. Hrající asistent trenéra Radim Šiška : „ Po hezkém výletě jsme byli k domácím velmi pohostinní na hřišti, ale oni nám to vrátili i s úroky mimo hřiště. “

Branky Žichovic vstřelili Jirka Frýzek a Robert Beneš.

PAČEJOV  -  BĚLČICE  1 : 2 (1 : 1)

Sokol Pačejov si pozval k poslednímu  ze série přípravných zápasů celek Bělčic, který v jihočeské 1.B třídě ve skupině B figuruje na 4.místě.  Za krásného jarního počasí se na kvalitním povrchu hydčického hřiště hrál vyrovnaný zápas, s řadou šancí na obou stranách.  Soupeř se ukázal jako velice kvalitní, s řadou neúnavných  běhavých hráčů. Do vedení se dostal Pačejov ve 24.minutě, když Marek Baran vrátil do pokutového území vysoký míč, na který nejvýše vyskočil Ondra Havlíček a hlavou otevřel skóre zápasu. Bělčice vyrovnaly v závěru poločasu po chytře rozehraném trestném kopu. O výsledku zápasu rozhodla 70.minuta, kdy pačejovští hráči zcela propadli v defenzivě. Závěr utkání sice patřil Pačejovu, ale ani jedna z vytvořených šancí se neujala. Zápas řídil rozhodčí Jiří Petržilka z Horažďovic.

MRÁKOV - MOCHTÍN   3 : 5 (1 : 4)

Vyrovnaný zápas bohatý na branky. Úvod patřil domácím, ale od 20.minuty se začali více prosazovat hosté. Ti do poločasu vedli již 4:1, ale svůj náskok ve druhém poločase zbytečně prohospodařili. Hrálo se na kvalitním trávníku, útočně a slušně. Rozhodoval p.Holeček z Hluboké, branky Mochtína - Schejbal 2, T.Dolejš, Cihlář (p.kop), Poupa

SVÉRADICE - SEDLICE B  2 : 1 (1 : 1)

V generálce na mistrovské boje porazili domácí účastníka okresního přeboru Strakonicka.

Branky: Suchan, Racek - Hornát

NEZAMYSLICE -  KAŠPERSKÉ HORY  4 : 2  (2:0)

Místo odvolaného utkání s Železnou Rudou hostily Nezamyslice   hráče z Kašperských Hor . „ Byl to dobrý soupeř v posledním přípravném  utkání na  jarní sezonu. První poločas  jsme měli  převahu, dařila se nám kombinace .  Z této hry jsem dali dvě branky a další šance ještě zůstaly nevyužité. Druhý poločas byl  vyrovnanější s velkým množstvím šancích na obou stranách a také se diváci dočkali více branek.“ uvedl k průběhu zápasu trenér domácích Milan Janda.

Branky  za domácí : Martin Soutor 2x,Ondřej Musil, vlastní

HRÁDEK B - STRÁŽOV B     1 : 6 (0 : 3)

Branky :  Král T. - Kalista K. Míšek L. Kalista R. Weber P. Koláček O. Janda V.

BOLEŠINY - MOCHTÍN B  1 : 1 (0 : 1)

Ve 35.minutě otevřel skóre hostující Jiří Dolejš hlavou po rozehraném VPK. Za domácí srovnával v poslední minutě z penalty gólman Vl.Hromada. Rozhodčí Bína