ZIMNÍ TURNAJE dorostu a mužů SOKOLA BLATNÁ „ TESLA CUP 2012 „

ZIMNÍ TURNAJ MUŽŮ  SOKOLA BLATNÁ „ TESLA CUP 2012 „

Blatná    Sokol Měčín  7 : 5  (4 : 1)

K zápasu  dvou týmů hrajících 1.B třídu bohatém na branky  přistoupili oba soupeři  v tréninkovém rytmu. Hlavně v obraně si počínali lehkovážně, z čehož  pramenily gólové šance a narůstající skóre . Celkový součet  dvanácti branek  hovoří za vše, když střelecky úspěšnější byl nakonec domácí tým.

Sestava Měčína :  Šlajch R. – Šlajch O., Krotký, Štampach, Šlajs – Duchek P., Malán, Čejka, Klíma – Němec, Šlajch D.  ( Duchek J., Kubík M., Kubík D.)

Branky: Nový 2 , Mišiak T. 2, Rubáš D., Petrášek, Skuhravý – Klíma, Šlajch D., Malán, Čejka, Němec. Rozhodčí:Pavel Mašek

ZIMNÍ TURNAJ DOROSTU SOKOLA BLATNÁ „ TESLA CUP 2012 „

Za účasti Chanosu  Chanovice,  který přezimoval po podzimu na prvním místě okresního přeboru a účastníka krajské soutěže dorostu Sokola Měčín byl rozehrán na UMT  pořadatele turnaje v Blatné zimní turnaj Tesla Cup 2012 .  Oba celky z Pošumaví vyšly ze svých duelů  1.kola bodově naprázdno.

SK Březnice 1908 – Chanos Chanovice  4 : 2 (2 : 2)

Ve vyrovnaném utkání byla Březnice v koncovce produktivnější.

Branky: Barek 4 – Prýmas 2 . Rozhodčí: Vladislav Linhart

Sestava Chanosu Chanovice:  Soukup K. – Mrázek, Šulc, Prýmas, Klásek J., Klásek M., Zoubek, Rada, Šebek, Beránek, Soukup P.(Sivek, Lukeš).

Blatná – Sokol Měčín 6 : 3 (4:1)

Ohlasy z táborů obou soupeřů:

Blatná: " Bylo to pro nás první přípravné utkání. První poločas byl dle našich představ. Ve druhém byla spousta nepřesností a chyb, za což nás soupeř trestal."

Měčín:"Domácí byli v první půli jasně lepší a brzy se dostali do vedení 4:0. Korigovali jsme v závěru poločasu z PK. Druhá půle byla vyrovnanější. P"odařilo se nám snížit na 4:3, ale domácí si dvěma góly v závěru utkání nedali vzít zasloužené vítězství.

Sestava Sokola Měčín :  Břach – Šuba, Mašek, Petrželka, Klíma, Duchek J., Šindelář, Kubík, Šlajch, Duchek P., Zavadil  ( Duchek L).

Branky: Šorna 2, Hrubý 2, Peleška, Karban – Šindelář, Šlajch, Duchek J. Rozhodčí:Pavel Mašek