LIGOVÍ SÁLOVKÁŘI KLATOV UHÁJILI VE ZLÍNĚ TŘETÍ MÍSTO

První liga sálových fotbalistů má za sebou další dva zápasy a týmy usilující o účast v v závěrečné finálové části  si připsaly do tabulky další cenné body. Mezi těmi kterým se dařilo se zařadili také klatovští sálovkáři. V sobotu se na turnaji na horké půdě ve Zlíně představili ve velmi dobrém světle . V prvním zápase vybojovali v téměř v ideální sestavě v přímém souboji o třetí místo s domácím třetím celkem minulého ročníku  cenný bod a po té si připsali další body za výhru nad Jerevanem Slavičín. V Klatovském dresu  nechyběli  Antonín Presl , Petr Mužík ani Radek Kočí. Ti všichni společně s Milanem Meszárošem se  také prosadili střelecky a pomohli týmun z Pošumaví udělat další krůček k postupu do pley-off.

SMR PLUS Zlín - SF TRIVEL Klatovy  1 : 1 (0 : 1)

Utkání začalo náporem Zlína, který si vytvořil několik šancí, které však neproměnil.Tu největší měl Zlín již ve 4. minutě, kdy neproměnil pokutový kop za ruku Trivelu ve vlastním brankovém území . Okřídlené heslo nedáš-dostaneš došlo naplnění v sedmé minutě,  kdy Klatovy z   velké a dobře sehrané akce šly zásluhou Meszároše do vedení. Zbytek první půle se hrál za převahy Zlína, který však žádnou ze svých šancí nezužitkoval. Přesto se SMR Plus   dočkal po individuální akci Ulmana ve 28.minutě vyrovnání . Od této chvíle był na hrací ploše k vidění tvrdý boj doprovázený spoustou osobních soubojů a emocí. Přes velkou snahu obou celků zvrátit výsledek skončil zápas dělbou bodů.

Branky:  Ulman - Meszároš

Sestavy;

Zlín :Haloda Tomáš,Kutra Tomáš,Krčmář Aleš,Stojaník Ondřej,Julina Zdeněk,Haša Ondřej,Chvíla Jan,Valenta Tomáš,Ulman Tomáš,Kutra Lukáš,Zubíček Josef,Soukeník Ondřej

Klatovy :  Hromada Vlastimil,Janda Martin,Kopecký Antonín,Meszároš Milan,Kočí Radek,König Lukáš,Presl Antonín,Petrželka František,Mužík Petr

Rozhodčí: Syrůček Oldřich,Hamrník Miroslav

JEREVAN Slavičín - SF TRIVEL Klatovy 2 : 6 (1 : 2)

V zápase  ve kterém byly favoritem Klatovy vedl Slavičín  brankou Tomáše Lišky, ale ten do poločasu o vedení přišel. Přitom za stavu 1:0 Slavičané dvakrát utekli tři na jednoho, ale branku z toho nedali a naopak z protiútoku hosté skórovali . To bylo pro tento zápas klíčové, i když ještě za stavu 4:2 Valaši neproměnili tutovku Mojmírem Jarošem. Zápas  se nakonec dohrál podle papírových předpokladů za režie hráčů z Pošumaví.

Branky: Liška,Šála - Kočí 2, Meszároš, Janda, Presl, Mužík

Sestavy;

Slavičín: Tyl Radek,Fojtík Bronislav,Liška Tomáš,Both Milan,Švach Tomáš,Jaroš Mojmír,Sochora Daniel,Macek Filip,Šála Lukáš,Koseček Lukáš,Pekárek Jan

Klatovy:  Hromada Vlastimil, Janda Martin,  Kopecký Antonín,  Meszároš Milan, Kočí Radek, König Lukáš,Presl Antonín, Petrželka František, Mužík Petr

Rozhodčí:Hamrník Miroslav,Daněk Roman

Mezi opory Trtivelu  na turnaji ve Zlíně patřili  také   hráči  , kteří spolu působili v milosti v divizním týmu SK Klatovy, na foto zleva Petr Mužík(opora Jiskry Domažlice) a Antonín Presl v byl na ročním hostování z Vikrotie Plzeň  v druholigovém klubu  MFK OKD  Karviná. Oba společně s Milanem Meszárošem  ,Radkem Kočím a Martinem Jandou se podíleli na brankách svého týmu .