KPD , KSD – skupina A 12. kolo 12.-13.11.2011.

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

V POSLEDNÍCH DOMÁCÍCH ZÁPASECH SE NA BODY NADŘELI

Naposledy se na domácím hřišti představili letos dorostenci v obou městech na Otavě v Sušici a v Horažďovicích. Přestože oba celky vzhledem k postavení v tabulce šly do zápasů v roli favoritů, musely se na konečné úspěch hodně nadřít. Sušici k tomu, aby porazila v derby Klatovy stačila Skuhrova branka .Jelikož se další brankové hody v Sušici nekonaly, ale naopak v Tachově kde domácí porazily vysoko 8:1 Holýšov  ano, i přes výhru přišla Sušice horším skóre v porovnání s Tachovem o druhé místo. Horažďovice zaskočil kvalitní soupeř z Domažlic a tak po nerozhodném výsledku přišla alespoň radost z druhého bodu ze střelby pokutových kopů. Na body nedosáhl Start Luby, který po debaklu v minulém kole od SŠ Plzeň podlehl doma Slávii Vejprnice.

V posledním podzimním kole má nejtěžší úlohu celek TJ Sušice, který hraje v Plzni na Doubravce. Tvrdý oříšek čeká doma Klatovy v podobě souboje s druhým Tachovem. Relativně daleko lépe na tom budou Horažďovice v souboji na hřišti předposledního Holýšova odkud by si měly přivést povinné body.Posusit se vystrčit drápky by se mohli dorostenci Startu Luby. V  Přešticích je čeká klání s týmem se kterým sousedí s tříbodovou ztrátou v tabulce .

STARŠÍ   DOROST

TJ Sušice -  SK Klatovy 1896  1 : 0 (0 : 0)

Branka: J. Skuhra.

Rozhodčí:Bureš,Klička,Brůha,ŽK 2:3, ČK 0:1 (Kodýtek po 2 ŽK) . Diváků:20.

Sestava Sušice: P.Janda,L.Šoural,T. Mužík,L.Kodýdek,R.Chmelík,M.Halas,V.Pojar,M.Reitmaier,

T.Klíma,F.Matějka, J.Skuhra, P.Trčan, M.Tonner, O.Skrbek.

Horažďovice - Domažlice 1 : 1 (0 : 0) na PK  4 : 2

Václav Dušek ml.

Horažďovičtí dorostenci se chtěli s domácím hřištěm rozloučit vítězně, narazili však na velmi kvalitní celek Domažlic, který v prvním poločase diktoval tempo, avšak ani jeden ze soupeřů si brankovou příležitost nevypracoval. Ve druhém poločase domácí tradičně přidali na aktivitě, kterou dokázali po hodině hry zúročit. Vachuška poslal kolmou přihrávku na obranu na rozběhnutého Klimenta, toho sice vyběhnuvší brankář vytlačil do úhlu, stačil ale vrátit zpět na z druhé vlny nabíhajícího Zdichynce, který poslal míč do sítě. O chvilku později se situace opakovala, Kliment šel opět sám na branku, ale klíčovým momentem pro další vývoj bylo, že další branku nepřidal. Hosté se chytli stébla a čtyři minuty před koncem vyrovnali. Po sérii chyb v defenzivě a faulu zahrávali přímý volný kop a Lešek na zadní tyči poslal míč do sítě. Útěchou pro domácí tým zůstává, že si v penaltovém rozstřelu připsal druhý bod.

Branky: 61.Kliment Ladislav - 86.Lešek Tomáš

Rozhodčí: Kostelník Lumír

Sestava Horažďovic: Kylián - J.Pařil, Dan Vonášek, Pintíř, T.Greger - Panuška, Sova, Alex Vachuška, Kubaň - Zdichynec, Kliment (Dom.Vonášek, Jiřík, Vrzal)

VD Luby Vejprnice 0 : 3 (0 : 3)

SŠ Plzeň Přeštice 5: 1 ( 2: 1)   , Tachov Holýšov 8: 1 ( 4: 1), Nepomuk  - SK ZČE 0: 1 ( 0: 1)

Postřekov  - Doubravka 0: 6 ( 0: 2)

1. SŠ  Plzeň         12  11   0   1  52 : 14   33  ( 12)

2. Tachov            12   8   2   2  40 : 14   28  (  5)

3. Sušice            12   6   5   1  35 : 12   28  (  2)

4. Horažďovice       12   5   5   2  26 : 15   23  (  2)

5. Doubravka         12   7   0   5  54 : 22   21  (  6)

6. Vejprnice         12   6   3   3  23 : 18   21  (  6)

7. SK ZČE Plzeň      12   6   2   4  34 : 22   20  (  5)

8. Domažlice         12   4   3   5  30 : 23   16  (  0)

9. Klatovy           12   4   2   6  29 : 30   16  ( -1)

10. FK Nepomuk        12   3   4   5  21 : 25   14  ( -8)

11. Přeštice          12   2   4   6  18 : 24   11  ( -5)

12. Luby              12   2   1   9  14 : 66    8  (-14)

13. Holýšov           12   2   1   9  28 : 56    7  (-11)

14. Postřekov         12   2   0  10  10 : 73    6  (-15)

MLADŠÍ   DOROST

Horažďovice - Domažlice 0 : 1 (0 : 0)

Výkonnost horažďovických mladších dorostenců se závěrem podzimu stoupá a po výhře nad Sušicí si věřili i na Domažlice. Soupeř však ukázal slušnou kvalitu a po většinu utkání měl více ze hry. Ve druhém poločase domácí na okamžik ztratili koncentraci, udělali chybu ve středu hřiště a kapitán hostů Kohout poslal svůj tým krásným angličanem do vedení. Domácí se ještě snažili a dokázali si hezkou akcí vykombinovat gólovku, na jejímž konci zmařil pokus Beránka výborný brankář Domažlic, který byl oporou i staršího týmu.

Branky: 63.Kohout Jan

Rozhodčí: Velíšek Jiří

Sestava Horažďovic: Pena - J.Hájek, Vaněček, Marek Hlaváč, Červený - Aleš Vachuška, Vrzal, T.Nováček, Kovář - Mareš, Beránek (T.Pařil, M.Ondrejička, T.Greger, Boček)

Sušice Klatovy 1 : 0 (0 : 0)

SŠ Plzeň Přeštice 1: 1 ( 1: 0)  PK: 4:3

1. SŠ  Plzeň          7   5   2   0  29 : 12   19  (  2)

2. Přeštice           7   4   1   2  15 : 12   13  (  7)

3. Domažlice          7   4   1   2  19 : 18   13  (  4)

4. Vejprnice          7   4   0   3  19 : 21   12  (  0)

5. Doubravka          6   3   1   2  17 : 12   11  (  7)

6. Sušice             6   2   1   3  20 : 16    8  ( -2)

7. Klatovy 1898       7   2   0   5  17 : 18    6  ( -6)

8. Horažďovice        7   0   0   7   4 : 31    0  (-15)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

KOLINEC SE DOMA CHYTIL

Po rozpačitém začátku, kdy dorostenci Kolince platili nováčkovskou daň  dokazují , že by v krajské soutěži  umí bodovat a dvanáct získaných bodů(všechny v domácím prostředí)  je důkazem, že by  nemuseli hrát podřadnou úlohu. Nedaří se nadále paběrkujícímu se Sokolu Měčín, který podle předpokladů na body nedosáhl ani v domácím duelu s lídrem tabulky Okulou Nýrsko. Pokud Nýrsko  v posledním letošním kole na svém  hřišti  v neděli dopoledne dotáhne do vítězného konce utkání ve kterém hostí čtvrtý v pořadí Stod, pak je čeká přezimování  na čele tabulky.

Měčín Nýrsko   1 : 2 ( 1: 1)

Podrobnosti nehlášeny

Kolinec - Staňkov 4 : 0 (1 : 0)

Merklín - Mrákov 6: 0 ( 2: 0) ,  SK Smíchov -  Nýřany 4: 1 ( 1: 0) , Zbůch - Horš.Týn 1: 6 ( 0: 3) , Stod  - Blovice 4: 0 ( 2: 0), Blížejov - Koloveč 3: 3 ( 1: 0)  PK: 2:4

1. Nýrsko            12  10   1   1  63 : 20   31  ( 16)

2. Merklín           12  10   0   2  56 : 28   30  (  9)

3. Smíchov Plzeň     12   9   0   3  62 : 21   27  (  6)

4. Stod              12   7   2   3  35 : 17   23  (  2)

5. Koloveč           12   6   3   3  35 : 26   23  (  3)

6. Nýřany            12   6   2   4  31 : 27   22  (  5)

7. Mrákov            12   4   4   4  25 : 33   20  (  1)

8. Zbůch             12   4   3   5  35 : 46   16  ( -3)

9. Blovice           12   4   1   7  24 : 43   14  ( -2)

10. Kolinec           12   4   0   8  26 : 34   12  ( -9)