Okresní přebor dorostu 1. kolo 5.- 6.11. 2011

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

CHANOVICKÝ DOROST ZÍSKAL PODZIMNÍ PRIMÁT

Po odehrání deseti  z celkových 14. kol základní části OP dorostu kterým byla uzavřena podzimní soutěžní část ročníku 2011/2012 přezimuje na čele tabulky dorost Chanosu Chanovice  . Případnou změnu na čele tabulky může přinést již první jarní kolo ve kterém na sebe na hřišti v Mochtíně narazí domácí druhý tým tabulky právě proti lídru tabulky z Chanovic.

Chanovice – Hrádek  3 : 0 (1 : 0)

Oldřich Šebek

Hosté přijeli do Chanovic v deseti lidech, ale Ti kteří přijeli, bojovali až do úplného konce. Domácím se tentokrát nedařily kombinace, snažili se mnohdy hrát přes přehuštěný střed  a to vůbec nevedlo k úspěchu. A pokud se domácí dostali do zakončení, zakročil velmi jistý brankář hostí, branková konstrukce nebo i trocha štěstí. Štěstí však stojí za těmi, kteří mu jdou naproti. Domácí se ujali vedení v  15. minutě a do konce poločasu již nedokázali svůj náskok zvýraznit. I ve druhém poločase se hrál fotbal, který nemohl diváky vůbec rozehřát. Přesto však domácí dokázali svoji převahu zúročit a stanovili tak konečný účet zápasu na 3:0.

Branky: 15 . Jan Šebek, 54 . Zoubek Václav, 75 . Beránek Daniel

Rozhodčí:Pena Miroslav;ŽK:0:1 .Diváků : 50.

Hradešice - Malý Bor  3 : 2 (0 : 1)

Branky: 47. , 51. Nauš Pavel,  65. Vaněček Filip – 23. Krejčí David, 80. Polena Martin .ŽK : 1:1. Diváků: 30.

Rozhodčí Mazanec Marek.

Mochtín – Janovice  5 : 0 (2 : 0)

Branky: Maděra 2, Potužník, Bejvl, M.Matoušek. ŽK: 1 : 0. Diváků: 20.

Rozhodčí: Klička Jiří.

Horažďovice B - Pačejov 3 : 0 (0 : 0)

Domácím se podařilo oplatit Pačejovu tři týdny starou porážku. Chleba se lámal za stavu 0:0, ve 35.minutě, když brankář Pena kryl Horovi pokutový kop. Domácím se povedl nástup do druhého poločasu, když skórovali dvakrát během dvou minut. Hosté se pak snažili dobývat zataženou obranu domácích, ale v nejvetší šanci trefili pouze tyč. Zasloužené vítězství domácích pečetil v závěru hlavičkou Prokopius, když mu kuriózně přihrával obránce soupeře.

Branky: 49.Vonášek Dominik, 51.Hájek Martin PK, 87.Prokopius Filip

Rozhodčí: Švátora Petr, ŽK: 2:0, Diváků: 15

Sestava Horažďovic: Pena - J.Hájek, F.Nováček, T.Greger, T.Pařil - M.Hájek, Dom.Vonášek, Aleš Vachuška, Vasko - Korytář, Prokopius (Valach)

1. Chanovice         10   9   0   1  49 :  7   27  ( 12)

2. Mochtín           10   8   1   1  32 :  4   25  ( 10)

3. Malý Bor          10   6   1   3  25 : 18   20  (  4)

4. Pačejov           10   4   0   6  25 : 23   12  ( -3)

5. Hrádek            10   3   2   5  12 : 18   11  ( -4)

6. Hradešice         10   3   1   6  10 : 28   11  ( -5)

7. Janovice          10   2   1   7  22 : 41    8  ( -8)