IV. TŘÍDA - skupina A, B 11. kolo 5.- 6.11. 2011

IV. TŘÍDA  - skupina  A

BÉČKA  OVLÁDLA POŘADÍ DO SEDMÉHO MÍSTA

Skupina A IV. třídy mužů je soutěží ve které   mezi třinácti účastníky najdeme osm béček klubů z Pošumaví.  Tyto rezervní týmy po podzimní části soutěže také plně ovládly pořadí na prvních sedmi místech  . Když k tomuto počtu přidáme dalších pět B týmů které jsou ve skupině B , pak se možná rýsuje i eventuelní možnost zařazení všech béček hrajících IV. třídu do jedné skupiny. Možná , že to zase tak není myšlenka  o které by nebylo marné v řídící komisi zauvažovat.  Určitě by to bylo spravedlivější vůči ostatním účastníkům slouženým vesměs z malých klubů , které často nemají vzhledem ke své dislokaci ani možnost ani mít svojí vlastní mládežnickou základu.

Ježovy - Železná Ruda B    1 : 0 (0 : 0)

Branka: 65 .Tomáš Tampa.ŽK 2:1..Diváků 20.

Rozhodčí :Vondráček Václav

Křenice – Dlažov     5 : 1  (4 : 0)

Branky: Branky : 19.,28.,51. Lösch Jakub, 22. Rejthar Vlastimil, 31.Paleček Jaroslav, 65 Jarko Josef, ŽK: 0:2. Diváků:  20

Rozhodčí :  Divis Robert.

SK Klatovy B - Sokol Měcholupy B   7 : 0 (2 : 0)

Ján Gašpár

Branky: Daniel Matějka2, M. Brož, J. Brož, Homolka, Sojka, Lužný .

Rozhodčí : Vladimír Pastyřík. Diváků: 50

Sestava Klatovy: Sláma - Ježek, Hošek (60. min. Brož Jan), Bušta, Kotáb Zdeněk (56. min. Lužný) - Voráček, Brož Martin, Vacovský, Homolka - Daniel Matějka, Sojka

Bolešiny  B - Bezděkov B  4 : 1 (1 : 0)

Michal Karlubík

Do Bolešin přijela velmi oslabená rezerva z Bezděkova. Chyběli: Václav Novák, Miroslav Břečka, Michal Martínek, Kostyantin Zhvakin (díky marodce A-týmu jeli místo zraněných hráčů do  Hradešic), Zděněk Šperer, Zbyněk Svoboda, Leoš Hrubý (pracovní povinnosti).

Hosté se proto od úvodní minuty trápili a trápili. Domácí dobře drželi míč a nebezpečně hrozili. V 9. minutě z dálky vystřelil Aleš Martínek, Nadymáček míč podcenil a ten o tyč skončil v brance. 1:0. Hosté se nedostali v první půli do jediné šance a byli rádi, že poločas skončil 1:0.

Druhá půle už byla herně z hostujícího pohledu mnohem lepší, ale kupodivu gólově horší. V 58. minutě vstřelil branku na 2:0 Martin Hess. Ale v 61. minutě  byl po krásném úniku ve vápně faulován Josef Lukačík a sudí pískl penaltu. K té se postavil dnešní oslavenec Pavel Grassl. Brankářovi nedal šanci a dal si dárek ke svým 17 narozeninám v podobě snížení na 2:1. Branka hosty nakopla a získali lehkou herní převahu. Ovšem v 77. minutě po standartce propadli a z protiútoku zvýšil domácí vedení znovu Martin Hess. 3:1. To hosty definitivně položilo a na závěrečných 4:1 zvýšil Jan Koželuh.

Sestava TJ Bezděkov B: Vlastimil Nadymáček – Michal Karlubík, Petr Nadymáček, Martin Hlaváček, Karel Karlubík – Pavel Grassl, Václav Čížek, Štefan Haviár, Iloan-ovidiu Zima – Josef Lukačík, Daniel Ďuriš.

Branky: 9. Martínek Aleš, 58. a 77. Hess Martin, 80. Koželuh Jan - 62. Grasel Pavel (PK)

ŽK 0:2.

Diváků: 60

Rozhodčí: Klička Jiří.

Branky: 9. Martínek Aleš, 58. a 77. Hess Martin, 80. Koželuh Jan - 62. Grasel Pavel (PK), ŽK 0:2.  Diváků: 60, Rozhodčí: Klička Jiří.

Janovice B-Vrhaveč B  1 : 0 (1 : 0)

Branky : 27 min. Kološ David . ŽK 3 : 1 ; Diváků: 30.

Rozhodčí: ing.Dolejš Jiří

Měčín B - Dešenice 3 : 2 (1 : 1)

Branky: Vladař, Kubík, Touš- Prodan, Mazánek.Bez karet. Diváků: 60.

Rozhodčí: Bína

1. Klatovy  1898 B   12  11   0   1  69 :  7   33  ( 15)

2. Měčín B           12   8   2   2  30 : 29   26  (  8)

3. Bolešiny B        12   7   1   4  30 : 19   22  (  7)

4. Janovice B        12   7   1   4  40 : 32   22  (  4)

5. Vrhaveč  B        12   6   3   3  20 : 13   21  (  0)

6. Bezděkov B        12   5   2   5  29 : 26   17  ( -1)

7. Železná Ruda B    12   5   2   5  25 : 35   17  ( -4)

8. Ježovy            12   5   2   5  18 : 32   17  (  2)

9. Dešenice          12   4   1   7  18 : 20   13  ( -5)

10. Měcholupy B       12   4   0   8  16 : 29   12  ( -6)

11. Křenice           12   3   2   7  19 : 31   11  ( -7)

12. Dlažov            12   2   2   8  22 : 40    8  (-13)

13. Spůle             12   2   0  10  14 : 37    6  ( -9)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

PŮLTUCTOVOU  VÝHROU SI K. HORY UPEVNILY PRVNÍ MÍSTO

Téměř každé kolo v každé soutěži má svůj šlágr. Jeden takový si na poslední podzimní kolo schoval pro účastníky IV. třídy skupiny  B los této soutěže . Tento šlágr se hrál v Kvaseticích. Již v minulém kole  domácí tým přišel o své podzimní vládcovství v této soutěži remízou v  derby v Plánici. Mimo cenných bodů v něm přišli z důvodu vyloučení i o velkou oporu Michala Ballýho  a když k tomu přidáme další potíže se sestavou Sokola Kvasetice, toto vše ulehčilo úlohu mladému celku z Kašperských Hor. Ten přijel v nové roli lídra tabulky a po vysoké výhře mu  tato role zůstane i přes zimní přestávku.

Jak ukazují výsledky posledního podzimního kola i pořadí v tabulce, nebudou to mít ještě mladíci z Kašperských Hor tak snadné. Ke stíhačce na první místo mimo Kvasetic se hlásí i posilněný Sokol Milčice, který jen dvakrát odešel poražen a to právě na Plánicku kde nechal po těsných prohrách šest bodů v Plánici a Kvaseticích . Bez šancí promluvit do pořadí na čele tabulky není  Zavlekov, Pačejov B a Plánice.

Soběšice -  Svéradice  B  2 : 4 (1 : 2)

Branky:  3 .Herák Rudolf, 51.  Dlesk Zdeněk  - 1. , 4.  Krejčí Jaroslav , 69., 83 Štěpán Říha. Diváků: 20. ŽK: 3:2. ČK: 1 : 1 (Požárek – Polan V.). Rozhodčí: Klička Jiří.

Milčice – Nalžovovské Hory  B   9 : 0 (3 : 0)

Branky:6. a 11. Havlík Hanuš,17. Průcha Jiří ,58. 76. 81. Kubáň Milan,68. 84. Kubáň Jaroslav,87.  Touš Jiří. ŽK 2:4, ČK 0:1 (77. Jedlička David) Diváků: 40.

Rozhodčí:  Simbartl Václav

Kvasetice - Kašperské Hory  1 : 6 (0:3)

Branky: 89. Ballý Pavel - 6., 20. Šuba Vlad., 37: Voldřich, 46. Živčák, 70. Rovňan, 75. Tomek,  ŽK:  3 : 2, diváků 30, rozhodčí:  Mazanec

Zavlekov – Hrádek  4 : 0 (2 : 0)

Branky:   44. Hlavin David, 45. Malát Kamil, 70. a 73. Makrlík Miroslav. ŽK 3 :0. Diváků:  40.

Rozhodčí:  Dyk

Kolinec - Plánice  2 : 1 (0 : 0)

Petr Vích

Kolinec opět předvedl kvalitní výkon a zaslouženě vyhrál. Pozici nejlepšího střelce soutěže si dvěma góly upevnil Jan Horák.

Branky : 47. a 81. Jan Horák - 72. Novák. Bez karet.  Diváků : 50.

Rozhodčí:  Bala Petr.

Pačejov B  -  Žihobce B    4 : 1 (0 : 0)

V prvním poločase byli diváci svědky vyrovnaného utkání se šancemi na obou stranách. Po změně stran domácí předváděli pohledný kombinační fotbal a  zápas rozhodli čtyřmi pěknými brankami. Za zmínku stojí hlavně ta poslední, když Václav Brůha zaregistroval špatné postavení hostujícího brankáře a střelou z dobrých 40 metrů ho přeloboval.  Hosté svůj čestný úspěch zaznamenali až v samotném závěru utkání. Nehráli sice špatně, trefili tyč a břevno, ale na dobře hrající pačejovskou rezervu to tentokrát nestačilo.

Branky:  Ondřej Hromádka,  Václav Klásek,  Pavel Polena, Václav Brůha -  Milan Drobný.  ŽK: 1 : 1.  Diváků: 40.

Rozhodčí: Petr Švátora.

1. Kašp. Hory        11   9   0   2  58 : 16   27  (  9)

2. Kvasetice         11   7   2   2  50 : 18   23  (  8)

3. Pačejov B         11   7   2   2  46 : 17   23  (  8)

4. Zavlekov          11   7   1   3  37 : 15   22  (  7)

5. Milčice           11   6   3   2  41 : 21   21  (  6)

6. Plánice           11   5   3   3  33 : 20   18  (  3)

7. Žihobce  B        11   5   2   4  28 : 28   17  ( -1)

8. Kolinec           11   5   1   5  30 : 33   16  ( -2)

9. Hrádek B          11   4   0   7  29 : 51   12  ( -6)