KPŽ (starší , mladší) , KSŽ 10. kolo 29.-30.10. 2011

KRAJSKÝ PŘEBOR   ŽÁKŮ

ŽÁCI V KRAJSKÉM PŘEBORU ČTYŘIKRÁT S NULOU

V předposlední podzimní kolo krajského přeboru starších žáků bylo pro týmy z Pošumaví  charakteristické s tím, že všechny jejich zápasy skončily v nulou . V případech Klatov , Sušice to znamenalo jejich vítězství, Nýrska a Horažďovic znamenala bezbodový zisk.  Klatovy podle předpokladů bez problému rozstřílely poslední Stříbro rozdílem dvaceti branek a drží se v tabulce se stejným bodovým ziskem za Sušicí, která je i zásluhou výrazné výhry na hřišti obávané Košutky stále druhá a ztrácí na vedoucí Vejprnice dva body.Mezi zklamání patří debakl Nýrska v Plzni na Doubravce a možná že se také více čekalos výrazné výhře v minulém kole nad lídrem tabulky  od Horažďovic na hřišti souseda v tabulce v Přešticích.

STARŠÍ     ŽÁCI

Senco Doubravka -  Okula Nýrsko    9 : 0  (3 : 0)

Josef Juraši

Další ostudné vystoupení starších žáků z Nýrska!

Sestava Okuly : Dražka-Bureš,Bočan,Kněz,Brož-Idlbek,Šveňha,Svoboda,Kaas-Čanecký,Pivoňka, střídající: Bastl,Kubečka

SK Klatovy 1898 - FO Baník Stříbro   20 : 0 (6 :0)

Petr Ulrych

Hosté hrají soutěž starších žáků především se svými mladšími žáky, kteří pak následně ještě hrají zápas své věkové kategorie, čímž byl již dopředu jasně dán charakter tohoto utkání. Domácí vyhráli vysokým rozdílem i přes velké množství vlastních individuálních chyb a nepřesností.

Branky : Harmady 6, Pitel 4, Pavlík 3, Soupír 3, Javorský 2, Povolný, Havel J.

Sestava domácích:Schweigl, Baštář, Čabrada, Lysek, Havel N., Pavlík, Harmady, Pitel, Povolný, Javorský, Soupír; střídali: Šít, Kapusta, Havel J., Soušek

Rozhodčí: Pressl, diváků 50, ŽK 0 : 0.

Košutka  - Sušice   0 : 7 ( 0: 3)

Pavel Hubáček, Václav Nauš

Pro hosty to nebyl vůbec lehký zápas. Domácí se na zápas dobře připravili.V obraně jim hráli urostlí a rychlostně dobře vybavení kluci, Proto se hostující útočníci dlouho nemohli prosadit.Povedlo se to až ve 20. minutě, když po centru Tomáše Vichra hlavou zavěsil Honza Skála.Ve 33. minutě kopal Jirka Sedláček přímý kop z 25 metrů, domácí brankář střelu trochu podcenil a bylo to 0:2.O minutu později se prosadil Lukáš Hájek, po pěkné akci Tomáše Vichra. Tak skončil i první poločas. Ve druhém už hosté jasně dominovali. Střelecky se třikrát prosadil Jirka Sedláček a brankový účet dovršil Jakub Pojar. Všichni hráči Sušice podali bojovný, spolehlivý výkon.Po zranění zahrál v obraně výborně Tomáš Vichr.

Branky: Sedláček 4, Skála, Hájek, Pojar

Sestava: Šoural, Vichr, Jurga, Hubáček, Vítovec, Pojar, Hájek, Skála, Dohnal, Samek, Sedláček, Myslík, Pavelec, Nový

Přeštice  - Horažďovice   4 : 0 (1: 0)

Daniel Martínek

Horažďovice nezopakovaly výborný výkon z předchozího kola, kdy deklasovaly vedoucí Vejprnice. Brankáře domácích tentokrát téměř neohrozily a obdržely některé poměrně laciné branky.

Sestava Horažďovic: Chmelík – Motl, Buchta, Boček, Rejšek, Šašek, Ondrejička, Hlaváč, Martínek, Jedlička, Stulík, Vaněček.

Branky: 2 Sýkora, 2 Ornet

Rozhodčí:Velíšek Jiří; ŽK:2:0 ;Diváků : 50

Ostatní výsledky:

Vejprnice Nepomuk 6: 1 ( 3: 0), Tachov  - SK Smíchov 5: 2 ( 3: 0),Přeštice  - Horažďovice 4: 0 ( 1: 0)

SK - Domažlice 0: 3 ( 0: 0)

1. Vejprnice         12  11   0   1  58 : 20   33  ( 12)

2. Sušice            12  10   1   1  71 : 13   31  ( 16)

3. Klatovy  1898     12   9   2   1  66 : 13   31  (  8)

4. Doubravka         12   7   2   3  34 : 22   23  (  2)

5. Domažlice         12   6   2   4  31 : 17   22  (  2)

6. Přeštice          12   6   1   5  30 : 18   19  ( -2)

7. Tachov            12   6   0   6  37 : 31   18  (  0)

8. Nýrsko            12   5   1   6  31 : 39   17  (  1)

9. Horažďovice       11   5   1   5  35 : 29   16  (  1)

10. Košutka           12   4   1   7  33 : 47   14  ( -5)

11. SK ZČE Plzeň      12   4   0   8  30 : 39   12  ( -9)

12. FK Nepomuk        12   2   1   9  29 : 41    7  ( -8)

13. Smíchov Plzeň     12   2   0  10  15 : 50    6  ( -9)

14. Stříbro           11   0   0  11   6 :127    0  (-15)

MLADŠÍ  ŽÁCI

Aktuální výsledky

Senco Doubravka -  Okula Nýrsko   3 : 1 (1 : 1)

Ivan Pavlík

Vyrovnané utkání, které rozhodla nemohoucnost hostů proměnit vyložené šance. Naopak domácí byli v zakončování efektivnější a nabídnuté šance využili. Utkání rovněž ovlivnila situace při pokutovém kopu proti domácím, kdy rozhodčí postavil míč i přes protesty hostů do vzdálenosti 11 metrů místo 8 metrů. Brankář domácí pak neměl problém penaltu zneškodnit.

Branky: 20´ Polák Jan, 37´ Uzlík Václav, 50´ Kadlec Josef – 16´ Hoidn František

Rozhodčí: Havránek Martin ; Diváků : 20

Klatovy  - Stříbro  5 : 1 ( 1: 0)

PODROBNOSTI NEHLÁŠENY

Košutka  - Sušice  2 : 7 (0 : 4)

Přeštice  - Horažďovice  10 : 5 (7 : 2)

Vejprnice  - Nepomuk 0:10 ( 0: 4),  Tachov  - SK Smíchov 3: 0 ( 0: 0) , SK ZČE  - Domažlice 0:10 ( 0: 6)

1. FK Nepomuk        12   9   3   0  65 : 11   32  ( 15)

2. Klatovy  1898     12   9   3   0  60 : 15   32  (  9)

3. Domažlice         12   9   2   1  60 : 20   30  ( 11)

4. Tachov            12   9   0   3  69 : 22   27  (  9)

5. Sušice            12   8   2   2  59 : 18   27  ( 11)

6. Doubravka         12   5   2   5  48 : 40   18  ( -4)

7. Nýrsko            12   5   1   6  32 : 34   16  (  1)

8. Přeštice          12   4   1   7  48 : 59   14  ( -8)

9. Stříbro           12   4   0   8  31 : 45   12  ( -3)

10. Smíchov Plzeň     12   4   0   8  18 : 34   12  ( -3)

11. SK ZČE Plzeň      12   3   3   6  29 : 71   12  ( -9)

12. Košutka           12   3   1   8  30 : 43   11  ( -8)

13. Vejprnice         12   1   1  10  20 :106    5  (-17)

14. Horažďovice       12   1   1  10  29 : 80    4  (-14)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  ŽÁKŮ

SKÁLA POMOHL SVATOBORU K DALŠÍM BODŮM Z VENKU

Po domácí prohře v tabulce s druhým Sokolem Blovice si vylepšovali žáci Svatoboru Hrádek svojí bilanci v tabulce v dalším kole krajské soutěže v Chodově. K zisku bodu  jim dvěma góly dopomohl k remíze Jan Skála a další bod si připsali za úspěšnou střelbu pokutových kopů. Ve vyrovnaném středu tabulky zatím Hrádek drží 7.místo, když ztrácí na čtvrtý Chotěšov pouhé dva body.

Chodov - Hrádek  2 : 2 (2 : 1) na PK 3:5

Stanislav Křížek

Škoda posledních minut kdy  měl Jan Klečka šanci, přehodil brankáře, ale míč skončil mimo bránu

Branky: Hoska - Skála Jan 15" a 18"

Rozhodčí : Holeček Luboš. Diváků: 50

Holýšov -  SK ZČE B 0:14 ( 0: 3) , Nýřany  - Spoje Plzeň 7: 4 ( 4: 0) , Heřmanova Huť - Bezdružice 1: 2 ( 1: 2), Blovice -  Stod 4: 2 ( 2: 0)