KPD , KSD – skupina A 10. kolo 29.-30.10. 2011

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

SUŠICE VYHRÁLA SOUBOJ O DRUHÉ MÍSTO

Dalšího cenného úspěchu dosáhli svěřenci sušického trenéra Josefa Sovy. po výhře v derby nad Horažďovicemi doma pokořili v přímém souboji o druhé místo v tabulce  FK Tachov . Druhý neúspěšnější tým z Pošumaví v KP FK Horažďovice si poradil doma s energetiky z Plzně.  Domácího prostředí v derby s Klatovy využili i starší dorostenci Startu Luby, kteří si tímto prestižním  úspěchem  připsali do tabulky druhé podzimní vítězství.

STARŠÍ   DOROST

Horažďovice - SK ZČE Plzeň  1 : 0 (0 : 0)

Václav Dušek ml.

Horažďovičtí dorostenci chtěli po nezdaru v derby v Sušici doma naplno bodovat a to se jim také podařilo, ale cesta za třemi body mohla a měla být mnohem klidnější. Domácí byli v prvním poločase aktivnější, ale předháněli se v zahazování šancí, kterých si vytvořili dobrých pět, a tak málem udeřilo na druhé straně. Hosté z ojedinělé akce zahrávali rohový kop, po jehož rozehrání dostali míč až do sítě, jenže štěstí pro domácí bylo, že hráč dorážející míč do branky stál v několikametrovém ofsajdovém postavení. Domácím se podařilo udeřit těsně před přestávkou. Po rohovém kopu se strhla v poktovém území trma vrma, kterou ukončil lobem obránce Jan Pařil a jeho pokus zapadl přesně pod břevno výborně chytajícího brankáře hostů. Ve druhém poločase mohli domácí vedení pojistit z několika dalších šancí, to se jim však přes několik samostaných nájezdů na brankáře nepodařilo a tak se museli strachovat až do úplného závěru a se štěstím přečkali i několik ošemetných pokusů snaživých hostů.

Branky: 42.Pařil Jan

Rozhodčí: Brož Petr, ŽK: 1:2, Diváků: 20

Sestava Horažďovic: Kylián - Štěpán, Dan Vonášek, P.Nováček, J.Pařil - Kába, Sova, Vachuška, Kubaň - Kliment, Zdichynec (Panuška, T.Greger, T.Nováček)

Sušice - Tachov  4 : 1 (2 : 1)

Josef Sova

Branky:Varga 2x,Skuhra,Chudý. - Šácha

Rozhodčí: Velíšek,ŽK.:2:0,divků:30.

Sestava Sušice:P.Janda,L.Šoural,T.Mužík,L.Kodýdek,R.Chmelík,M.Reitmaier,T.Klíma,V.Pojar,

M.Halas,I.Varga,J.Skuhra,P.Trčan,J.Chudý.

VD Luby Klatovy   2 : 0 ( 1: 0)

Jiří Nový

V městském derby Luby vs Klatovy dorostenecké soutěže krajského přeboru. Se lépe dařilo domácím, který brankami Raišla a Čížka rozhodli utkání ve svůj prospěch. Lubský dorost nastoupil letos poprvé v plné sestavě a zejména za vítězstvím domácích stojí výborně chytající golman Karel Vlach. Poločas 1:0. Oboustranně kvalitní zápas podpořil i kvalitní výkon rozhodčího Cihláře.

Ostatní výsledky: Domažlice - Přeštice 1: 1 ( 1: 1)  PK: 4:3 ,  SŠ Plzeň  - Doubravka 2: 1 ( 1: 1) , Nepomuk -  Vejprnice 5: 0 ( 3: 0), Postřekov  -  Holýšov 2: 1 ( 2: 0)

1. SŠ  Plzeň         10  10   0   0  45 : 10   30  ( 12)

2. Sušice            10   5   4   1  30 :  8   23  (  1)

3. Tachov            10   7   1   2  31 : 12   23  (  7)

4. Horažďovice       10   5   3   2  24 : 13   20  (  3)

5. Doubravka         10   5   0   5  34 : 22   15  (  3)

6. Domažlice         10   4   2   4  29 : 18   15  ( -1)

7. Vejprnice         10   4   3   3  17 : 16   15  (  3)

8. SK ZČE Plzeň      10   4   2   4  29 : 22   14  (  2)

9. Klatovy           10   3   2   5  23 : 29   13  ( -1)

10. FK Nepomuk        10   3   3   4  21 : 24   12  ( -6)

11. Přeštice          10   2   3   5  17 : 19   10  ( -3)

12. Luby              10   2   1   7  14 : 49    8  (-11)

13. Holýšov           10   2   0   8  23 : 44    6  ( -9)

14. Postřekov         10   2   0   8  10 : 61    6  (-12)

MLADŠÍ   DOROST

Domažlice Přeštice 0: 3 ( 0: 0), SŠ Plzeň Doubravka 2: 2 ( 1: 0)  PK: 3:4

1. SŠ  Plzeň          5   4   1   0  25 :  9   13  (  1)

2. Přeštice           6   4   0   2  14 : 11   12  (  6)

3. Vejprnice          6   4   0   2  17 : 18   12  (  3)

4. Doubravka          6   3   1   2  17 : 12   10  (  7)

5. Domažlice          6   3   1   2  18 : 18   10  (  1)

6. Klatovy 1898       6   2   0   4  17 : 17    6  ( -6)

7. Sušice             5   1   1   3  19 : 16    4  ( -2)

8. Horažďovice        6   0   0   6   4 : 30    0  (-12)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

NÝRSKO PŘÍMÝ SOUBOJ O PRVNÍ MÍSTO V MERKLÍNĚ PROHRÁLO

Po dvou kolech kdy se Nýrsko probojovalo v krajské soutěži dorostu do čela tabulky tuto pozici opouští. Důvodem je jejich prohra na hřišti největšího soupeře Okuly v Merklíně.

Již šest kol za sebou na body nedosáhl Měčín a ne jinak tomu bylo i v domácím souboji se Slavojem Koloveč. Úspěšnější byl nováček z Kolinec, který doma porazil překvapení prvních kol této soutěže  Dios Nýřany  a o dva body přeskočil na 9.místo Sokol Měčín.

Merklín -  Nýrsko    4 : 2 ( 2 : 2)

V zápase o první místo v tabulce zůstaly body na domácím hřišti.

PODROBNOSTI NEHLÁŠENY

Měčín  - Koloveč    2 : 5 ( 1 : 2)

Kolinec  - Nýřany     4 : 0 ( 1 : 0)

Ostatní výsledky :  SK Smíchov Blovice 12: 3 ( 6: 1) ,  Zbůch  - Staňkov 3: 3 ( 2: 2)  PK: 6:5,

Horš.Týn  - Mrákov 0: 0 ( 0: 0)  PK: 3:4 , Stod  - Blížejov 7: 1 ( 4: 1)

1. Merklín           10   9   0   1  49 : 22   27  (  9)

2. Nýrsko            10   8   1   1  56 : 18   25  ( 13)

3. Smíchov Plzeň     10   8   0   2  57 : 15   24  (  6)

4. Stod              10   6   2   2  30 : 14   20  (  2)

5. Nýřany            10   5   2   3  24 : 22   19  (  5)

6. Koloveč           10   5   2   3  29 : 22   18  (  2)

7. Mrákov            10   3   4   3  24 : 27   17  (  1)

8. Zbůch             10   4   2   4  32 : 39   15  ( -1)

9. Blovice           10   3   1   6  20 : 37   11  ( -2)