OPŽ( starší) , OPMŽ (mladší) . 10.(1.) kolo 26. - 30.10. 2011

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

ŽELEZNÁ RUDA VEDE A MŮŽE SI JEŠTĚ POLEŠIT

O prodlouženém víkendu se vše podstatné pro konečné umístění po podzimu v okresním přeboru žáků již událo. Dosud vedoucí Švihov doplatil na nařízenou předehrávku STK v Hradešicích do které v roli lídra tabulky nastoupil oslaben o některé hráče a prohra ho odsunula na i tak velmi pěkné 3.místo , které je po několikaletém výpadku dalším úspěchem žákovské kopané tohoto klubu. Železné Rudě se podařilo vymazat jednozápasovou ztrátu a přesvědčivou výhrou nad Dlouhou Vsí se probojovala do čela přeboru. V dohrávaném prvním kole, které ukončí o víkendu podzimní část OP má zápas s Mochtínem na hřišti soupeře k dobru . Nebude to mít ale lehké, neboť mochtínským žákům se podařilo ze hřiště třetích Lub po remíze přivést i druhý bod z pokutových kopů . Nicméně bez ohledu na výsledky posledního kola se pořadí na prvních čtyřech místech tabulky již nezmění. To také znamená, že slavit úspěšnou sezónu  v podobě druhého místa mohou žáci v Hradešicích.

Železná Ruda - Dlouhá Ves  6 : 1 (3 : 1)

Rudolf Pavel

V neúplné sestavě domácí překvapili diváky velice aktivní hrou .To se projevilo i na výsledku.Již v první minutě šikovnou kombinaci zakončil Matěj Valenta (1:0).Hosté kontrovali v 6.min,když nejlepší střelec Pavel Beránek překonal pod břevno nováčka v brance domácích Vítka Mahovského.To byl ale jejich poslední počin.Další branku již domácí gólman neinkasoval.Domácí se dostali do vedení ve 22.min.Snad nejmenší hráč na hřišti,šikovný Filip Mašát,nejdřív vybojoval míč a po závaru před brankou skóroval (2:1).Skóre poločasu stanovil po sólové akci nejlepší střelec soutěže Jiří Jelínek (3:1).

Druhá půle byla vyrovnanější. Střelecky se ale prosadili pouze domácí.Střelecky se prosadil opět Jiří Jelínek v 58., a 67.,a Lukáš Hájek (63) Domácí  tak ukončili účinkování v podzimní části bez jediné porážky.Rozhodčí Blaheta.30 diváků.

Branky  : Jiří Jelínek 3 (25.,58.,67.,)Valenta Matěj (1.,) Mašát Filip (22.,), Hájek Lukáš (63.,) -Beránek Pavel (6.,).Rozhodčí : Blaheta Josef. Diváků: 30.

TJ Kašperské Hory – Hradešice  2 : 4 (2 : 0)

Milan Černík

Po překvapivém a jednoznačném pátečním domácím vítězství proti oslabenému Švihovu 6:0 nastupovali hradešičtí žáci v sobotním posledním zápase sezóny na hřišti K. Hor v roli favorita, ale bohužel zřejmě s pocitem, že soupeř se porazí sám. Po velmi špatném výkonu a hrubce jinak spolehlivého brankáře M. Panušky tak prohráli první poločas 2:0.

Rapidně zlepšeným výkonem ve druhé části zápasu nakonec strhli vítězství na svoji stranu, když kromě 4 branek nastřelili ještě 3x brankovou konstrukci. K obratu zavelel dvěma góly dirigent a nejlepší střelec mužstva P. Nauš, vítězný gól vstřelil po krásné akci D. Vaněčka celý podzim střelecky se trápícího  D. Chmelík a zisk 3 bodů zpečetil 4. brankou rovněž sváteční střelec T. Soukup. Touto výhrou si žáci Hradešic pojistili velmi pěkné a trochu překvapivé 2. místo po podzimní části soutěže.

Branky: 11 . Bártík Jan, 34 min. Pešek Pavel - 45., 55 . Nauš Pavel, 59 . Chmelík David, 63 . Soukup Tomáš. Rozhodčí: Pena Miroslav. Diváků:20

Sestava Hradešic: M. Panuška - T. Helei, T. Stratorski, J. Kovanda, M. Kovanda, P. Nauš, M. Buchta, L. Handschuh (T. Soukup), D. Chmelík, D. Vaněček, D. Hromádka (J. Panuška). Trenér: Pavel Řezáč

Hartmanice  - Myslív  4 : 3 ( 2: 1)

Petr Buzín

Nervózní  utkání, které ovlivnil domácí brankář a domácí útok. Stinnou stránkou utkání byl úraz hostujícího brankáře. Přejeme mu brzké uzdavení a rychlý návrat na fotbalový trávník.

Branky: 21. a 56. Šimek Michal , 6.  Tonner Patrik, 61. Vlasák Daniel – 32. a 38. Novák Milan , Borka Daniel44.  ŽK: 1:1. Diváků: 30  Rozhodčí: Říha Zdeněk.

Luby - Mochtín 1 : 1 (1 : 1) na PK 4 : 5 .

Branky:  - Josef Kováč – Jiří  Peleška. Diváků: 40.

Rozhodci Abraham Josef.

Nalžovské Hory – Nezamyslice  2 : 0 (2 : 0)

HLÁŠENO PO  TERMÍNU

Branky:  5. Urs Lukáš, 24. Polena Filip. ŽK: 1:0. Diváků: 20. Rozhodčí Marie Šůrová.

Bolešiny – Strážov  1 : 1 (0 : 1) na PK 3:4

Milan Denk

Utkání dvou celků ze spodní části tabulky přineslo kvalitní a dramatický fotbal. V prvním poločase měli více ze hry hosté. Dobře kombinovali a často se dostávali do nebezpečných zakončení. Do vedení se dostali ve 32.minutě brankou, kterou vstřelil po dobré akci na jeden dotek Daniel Heidenreich a nikdo nepochyboval, že Strážov dovede utkání do vítězného konce. Po změně stran se obraz hry změnil. Domácí začali více využívat hru středem hřiště a v 55.minutě za domácí J.Rašek vyrovnal na 1:1.

Po nerozhodném výsledku utkání došlo na pokutové kopy, které hosté vyhráli v poměru 3:4, které za ně  proměnili   L. Soušek, D. Heidenreich, O. Adamec, T. Volf.

Branky:               55´Rašek Josef - 32´Heidenreich Daniel

Rozhodčí: Mazanec Marek. ŽK: 0:2. Diváků: 40.

.

Předehrávané utkání 11.kola:

Hradešice - Švihov  6 : 0 (4 : 0)

Branky: 5., 21., 30., 58. Nauš  P., 32. Vaněček D., 47. Panuška M.(PK).  ŽK 0:1 .Diváků: 30.

Rozhodčí :  Říha

1. Železná Ruda      11   8   2   1  46 : 22   28  (  5)

2. Hradešice         12   9   1   2  35 : 16   28  ( 10)

3. Švihov            12   8   1   3  41 : 23   26  ( 10)

4. Luby              12   8   1   3  31 : 17   25  (  7)

5. Nalž. Hory        11   5   3   3  23 : 20   20  ( -3)

6. Hartmanice        11   6   0   5  42 : 30   18  ( -3)

7. Mochtín           11   5   2   4  26 : 23   18  (  5)

8. Dlouhá Ves        11   4   3   4  20 : 31   17  (  0)

9. Nezamyslice       11   4   2   5  28 : 26   14  ( -1)

10. Strážov           11   2   2   7  18 : 38    9  (-10)

11. Kašp. Hory        11   2   1   8  12 : 31    8  ( -8)

12. Bolešiny          11   1   2   8  20 : 41    5  (-13)

13. Myslív            11   0   2   9  12 : 36    3  (-10)

OP MLADŠÍCH ŽÁKŮ

MOCHTÍN PŘIPRAVIL PAČEJOV O PRVNÍ MÍSTO

V posledním podzimním kole se rozhodovalo o zisku podzimního primátu v přeboru mladších žáků  .Podle papírových předpokladů a rozlosování tohoto kola bylo zřejmé, že největší soupeř vedoucího Pačejova Start Luby neklopýtne v Žichovicích , ale to samé nechtěl ani Pačejov v Mochtíně. Bohužel zklamání pačejovským vrstevníkům připravil domácí Jan Šafránek, který dvěma góly zajistil svému týmu tři body a pomohl Startu Luby do čela tabulky. I tak krásné druhé místo mladších žáků Sokola Pačejov je velkým úspěchem venkovské klubu.Ostatně to samé platí i o celku Sokola Měčín, který celý podzim atakoval úspěšně medailové umístění

SK KLATOVY 1898 B – SOKOL PLÁNICE  10 :0  (2 : 0)

Radomír Bilíček

V posledním podzimním zápase klatovské rezervy dokázali hosté držet krok pouze I.poločas. Po přestávce už jasně dominovali domácí a po hezkých kombinačních akcích padaly pěkné branky.

15., 42., 53. a 59. Ondřej Javorský, 27. a 35. Petr Jílek, 49. a 57. Jan Havlíček, 45. Dominik Baxa, 51. Matyáš Barborka.

Mochtín - Pačejov  2 : 0 (1 : 0)

Branky : Šafránek Jan 2. Diváků: 20.

Rozhodčí : Vasková Martina

Měčín - Janovice   5 : 1 (1 : 0)

Branky : 9. Benda Josef, 33. Votípka Matěj, 38. Jareš Ondřej, 53. vlastní, 55. Homolka David – 60. vlastní.

Diváků: 30. Bez karet. Rozhodčí: Hessová  Tereza.

Žichovice – Luby    2 : 6 (0 : 3)

NEHLÁŠENO V TERMÍNU.

Branky: 40.Pavlík Filip, 60.Miroš Martin- 1 .a 35.Pivoňka Michal, 19. a 25.Hosnedl Adam,37.Mundlová Tereza, 51.Pivoňka Matěj. Bez karet. Rozhodčí:Bala Petr.Diváků:20.

Sušice B – Sušice C  2 : 3 (1 : 2)

Utkání začalo s malým zpožděním,neboť místní funkcionáři a hráči měli milou povinnost blahopřát delegovanému rozhodčímu panu Veverkovi k jeho zítřejším 78 . narozeninám. !!!!!

Samotné utkání začalo ve velkém tempu a s obrovským nasazením hráčů obou týmů,neboť derby nechtěl nikdo prohrát.Úspěšnější byl nakonec tým "C",který zvítězil o jednu branku.

Po skončení utkání hráče obou týmu za jejich výkon odměnil pan Veverka lízátky a dalšími pamlsky.

Branky:Skrbek ,Černý - Kutil,Miškovič,Brabec. Diváků: 40. Rozhodčí:nestárnoucí Veverka Jan.

Sestavy:

"B" tým : Kožmín ,Mach ,Jána ,Bernátek ,Kutil T.,Kutil J.,Homolka ,Miškovič ,Brabec ,Krouský ,Němec ,Tomas

"C" tým : Kaliský ,Černý,Frolík ,Gajdečka ,Kolařík ,Křížek ,Loffelmann ,Míčka ,Skrbek ,Svoboda ,Šefrna ,Valenta.

1. Luby B             9   7   1   1  54 :  8   23  ( 10)

2. Pačejov            9   6   2   1  29 :  8   21  (  8)

3. Sušice C           9   6   1   2  61 : 15   20  (  7)

4. Měčín              9   5   3   1  57 : 16   18  (  3)

5. Klatovy  1898 B    9   4   3   2  33 : 15   16  (  0)

6. Sušice B           9   4   1   4  37 : 27   14  ( -2)

7. Mochtín            9   4   1   4  62 : 26   13  ( -2)

8. Janovice           9   2   0   7  13 : 53    6  ( -6)