KPŽ (starší , mladší) , KSŽ 9. kolo 22. - 23.10. 2011

KRAJSKÝ PŘEBOR   ŽÁKŮ

O PŘEKVAPENÍ KOLA – HORAŽĎOVICE PORAZILY LÍDRA TABULKY !

Výsledky z očekávaného derby v Nýrsku předčil výsledek , který se zrodil na hřišti v Horažďovicích. Domácí kteří hostili dosud suverénního lídra tabulky z Vejprnic si na favorita vyšlápli a dosáhli nečekaného vítězství .  V Nýrsku skončily oba zápasy podle papírových předpokladů výhrou žáků z Klatov . Hosté byli fyzicky vyspělejší a když k tomu domácí nebývale více  chybovali než v předcházejících zápasech , pak to vše se projevilo i ve skóre obou duelů.

STARŠÍ     ŽÁCI

FK Horažďovice – SK Slavia Vejprnice 7 : 1 (1 : 0)

Daniel Martínek

Postavení družstev v tabulce jasně odpovědělo na otázku favorita dnešního utkání. Horažďovice na 9. příčce bez bodového zisku v posledních třech utkáních, Vejprnice v čele bez ztráty bodu. Proto je výsledek velmi překvapující a výkon domácích skutečně potěšil! V prvním poločase se hrálo za mrazivého počasí vyrovnané utkání, ani jedno mužstvo se do šancí příliš nedostávalo. V 19. minutě ovšem domácí Šašek ze skrumáže vstřelil gól a hosté vzápětí nastřelili pouze tyč. Ani po přestávce očekávaný nápor hostů nepřišel. Naopak po 3 minutách Hlaváč zvyšuje na 2:0 a po této brance hosté prakticky ze hřiště odešli. Domácí se rozstříleli a výsledek mohl být i vyšší. Horažďoviční chlapci si za výkon zaslouží jednoznačně velkou pochvalu!

Sestava Horažďovic: Panuška – Přibyl, Buchta, Pikeš, Boček, Rejšek, Šašek, Ondrejička, Hlaváč, Hájek, Martínek, Jedlička, Stulík, Vaněček.

Branky: 38., 54. a 58. Hlaváč, 19. a 44. Šašek, 46. a 60. Boček – 64. Polívka (PK)

Rozhodčí:Duda Václav;ŽK:0:2 ; Diváků : 30.

Okula Nýrsko – Klatovy 1898  0 : 5 (0 : 1)

Josef Juraši

V místním derby zcela zaslouženě vyhráli hosté z Klatov,kteří svojí kvalitu brankově vyjádřili v polovině druhého poločasu.V první půli jim domácí tým byl vyrovnaným soupeřem.Kombinačně i bojovností Klatovským vzdoroval až do poslední minuty první půle,kde domácí tým podcenil centrovaný míč z pravé strany hřiště,ten prošel přes celé pokutové území domácích k zcela volnému Havlovi,který se nemýlil a poslal Klatovy do vedení(0:1).

Ve druhém poločase začal hrozit i tým Nýrska,ale jejich největší šanci k vyrovnání zmařil výborným zákrokem brankář hostí Sváček, když vyrazil střelu která mířila do pravého horního rohu na břevno své branky.V 55min. domácí nepřesně rozehráli ve středu hřiště a následný průnik zastavili domácí, až nedovoleným zákrokem v pokutovém území. Nařízenou penaltu se štěstím proměnil Harmády(0:2). O minutu později rozhodl o osudu zápasu opět Harmády, který své sólo zakončil nekompromisní střelou na vzdálenější tyč(0:3). Za tohoto stavu již hosté v pohodě dohrávali tento zápas a dalšími dvěma  bankami navýšily skóre, když nejprve Čabrada(0:4) a na konečných (0:5)upravil Pavlík. V samém závěru zápasu přeci jen domácí mohly snížit,ale gólman hostí opět vytáhl kvalitní zákrok a udržel nulu na svém kontě.

Branky :hosté:35´Havel,55´(p.k)a 56´Harmády,60´Čabrada,68´Pavlík

Rozhodčí:Simbartl Václav.  ŽK:1:1. Diváků:40

SestavaNýrska:Dražka-Bureš,Bočan,Vacovský,Kaas-Idlbek,Šveňha,Svoboda,Čanecký-Kubečka,Pivoňka, střídající:Bastl,Brož,Kněz

Smíchov Plzeň - TJ Sušice  0 : 8 (0 : 3)

Pavel Hubáček, Václav Nauš

Sušičtí odjížděli do Plzně s cílem získat všechny body. Hrálo se na zmrzlém,hrbolatém hřišti, což způsobovalo mnoho nepřesností na obou stranách. Od začátku byla Sušice lepším týmem, ale domácí je mnohokrát pozlobili z rychlých brejků.

První gól vstřelil již ve 2. minutě Martin Samek, když mu přihrával Daniel Klas. Druhý gól dával Jirka Sedláček po přihrávce Martina Samka. Ve 28. minutě předvedli hosté krásnou akci a po ose Kuba Jurga, Lukáš Hájek a Martin Samek to bylo 3:0.Ve 40. minutě dává svůj třetí gól Martin Samek po přihrávce Honzy Skály.Gól si také v 58. minutě dal Honza Skála.V 60. minutě se opět prosadil Martin Samek, znovu přihrával Honza Skála. Sedmý gól vstřelil z PK Jirka Sedláček. Svůj výborný výkon zakončil osmým gólem Martin Samek.Na posledních 15 minut naskočil do branky Lukáš Poustka a předvedl dva výborné zákroky.Do té doby kryl spolehlivě branku hostů Tomáš Šoural.

Sestava Sušice: Šoural, Nový, Jurga, Hubáček, Vítovec, Klas Daniel, Hájek, Skála, Dohnal, Sedláček, Samek, Poustka, Pavelec, Klas Martin, Myslík, Vichr

Ostatní výsledky : SK ZČE- Košutka 4: 1 ( 2: 1), Domažlice - Přeštice 2: 1 ( 0: 1)  , Nepomuk  - Doubravka 1: 2 ( 1: 0,Stříbro  - Tachov 2:13 ( 1: 6)

1. Vejprnice         11  10   0   1  52 : 19   30  ( 12)

2. Sušice            11   9   1   1  64 : 13   28  ( 13)

3. Klatovy  1898     11   8   2   1  46 : 13   28  (  8)

4. Doubravka         11   6   2   3  25 : 22   20  (  2)

5. Domažlice         11   5   2   4  28 : 17   19  ( -1)

6. Nýrsko            11   5   1   5  31 : 30   17  (  1)

7. Horažďovice       10   5   1   4  35 : 25   16  (  1)

8. Přeštice          11   5   1   5  26 : 18   16  ( -2)

9. Tachov            11   5   0   6  32 : 29   15  (  0)

10. Košutka           11   4   1   6  33 : 40   14  ( -2)

11. SK ZČE Plzeň      11   4   0   7  30 : 36   12  ( -6)

12. FK Nepomuk        11   2   1   8  28 : 35    7  ( -8)

13. Smíchov Plzeň     11   2   0   9  13 : 45    6  ( -9)

14. Stříbro           10   0   0  10   6 :107    0  (-15)

MLADŠÍ  ŽÁCI

SKP Okula Nýrsko – SK Klatovy 1898  1 : 5 (1 : 3)

Ivan Pavlík

Domácí v tomto derby vyrobili v utkání několik hrubých chyb, které dokázali hosté potrestat. Svůj den neměl ani domácí brankář, které ho dvakrát prostřelil z úhlu Jakub Skýpala. Pokud domácí kombinovali po zemi a měli pohyb, dokázali hosty zatlačit, ale ke gólu to nevedlo, protože vytvořené šance neproměnili. Hosté byli fyzicky vyspělejší, důraznější v osobních soubojích a efektivnější v zakončení, proto zaslouženě vyhráli.

Branky: 15´ Pukač Kristián - 8´, 31´ Skýpala Jakub, 12´ Šobek Michal, 27´ Radek Michal, 52´ Sojka Jindřich

Rozhodčí:Simbartl;ŽK:1 : 1;Diváků : 40   .

SK Smíchov  - Sušice 0: 3 ( 0: 2)

Ostatní výsledky: SK ZČE - Košutka 7: 4(2:0), Horažďovice - Vejprnice 6: 6 ( 6: 2)  PK: 8:9 ,

Nepomuk  - Doubravka 6: 0 ( 4: 0)  , Stříbro  - Tachov 2: 4 ( 0: 3)

1. FK Nepomuk        11   8   3   0  55 : 11   29  ( 12)

2. Klatovy  1898     11   8   3   0  55 : 14   29  (  9)

3. Domažlice         11   8   2   1  50 : 20   27  (  8)

4. Tachov            11   8   0   3  66 : 22   24  (  9)

5. Sušice            11   7   2   2  52 : 16   24  (  8)

6. Nýrsko            11   5   1   5  31 : 31   16  (  1)

7. Doubravka         11   4   2   5  45 : 39   15  ( -4)

8. Stříbro           11   4   0   7  30 : 40   12  ( -3)

9. Smíchov Plzeň     11   4   0   7  18 : 31   12  ( -3)

10. SK ZČE Plzeň      11   3   3   5  29 : 61   12  ( -6)

11. Košutka           11   3   1   7  28 : 36   11  ( -5)

12. Přeštice          11   3   1   7  38 : 54   11  ( -8)

13. Vejprnice         11   1   1   9  20 : 96    5  (-14)

14. Horažďovice       11   1   1   9  24 : 70    4  (-14)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  ŽÁKŮ

BODY SI ODVEZLY I DRUHÉ BLOVICE

Také v dalším domácím duelu v krajské soutěži  neuspěli žáci Svatoboru Hrádek. Po prohře s lídrem tabulky béčkem ZČE Plzeň si body z jejich hřiště odvezly i druhé Blovice, když stejně jako v bezbrankovém utkání se Stodem vyschl domácím střelecký prach.

Hrádek – Blovice  0 : 3 (0 : 1)

Branky : 2. Karpíšek Vratislav, 65. Diviš Josef, 67. Hurt Marek.

Rozhodčí: Pešek Milan. Diváků:20.

Ostatní výsledky:  Heřm.Huť -  Holýšov 2: 1 ( 1: 0),  Bezdružice - Chotěšov 5: 0 ( 3: 0) , Spoje Plzeň - T.Chodov 1: 4 ( 1: 1), Mrákov -  SK ZČE B 0: 3 ( 0: 1)

1. SK ZČE Plzeň      10   9   1   0  45 :  7   29  ( 13)

2. Blovice            9   8   0   1  35 :  6   24  (  6)

3. Chotěšov          10   6   0   4  40 : 20   18  (  3)

4. Bezdružice         9   5   1   3  28 : 25   17  (  4)

5. Mrákov            10   5   1   4  22 : 15   16  (  4)

6. Chodov             9   4   2   3  26 : 17   15  (  2)

7. Hrádek             9   4   1   4  14 : 23   14  (  1)

8. Nýřany             9   3   1   5  24 : 35   10  ( -8)

9. Stod               9   2   2   5  12 : 18    9  ( -4)

10. Slovan Plzeň       9   3   0   6  15 : 33    9  ( -3)