OPŽ( starší) OPMŽ (mladší) 9. kolo 22. – 23.10. 2011

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

DO SOUBOJE O ČELO TABULKY PŘIBYLY STÁLE LEPŠÍCÍ SE LUBY

I přes klopýtnutí v předcházejícím zápase venku ve Strážově se stále výrazněji začínají prosazovat v okresním přeboru žáci Startu Luby.  V tomto kole dokázali přivést všechny body z Dlouhé Vsi, zatím co jejich největší soupeři kteří se přetahují o první místo dopadli úplně stejně. Po výsledcích jako přes kopírák, kdy Železná Ruda i Švihov remizovaly na hřištích soupeřů 2:2 pak zachránily oba další bod shodným vítězstvím 4:5 na penalty. Pro soupeře Ž. Rudy Sokol Myslív je to úspěch, stejně tak jako pro Švihov, který na hřišti v předcházejících dvou létech dvojnásobného přeborníka okresu  v Mochtíně  dokázal udržet první místo v tabulce.

Dlouhá Ves -  Luby 2 : 3 (1 : 3)

Branky: 18.Volák Ondřej, 51.Hrach Václav. hosté: 3.Kováč Josef, 9.a 33.Šleis Karel.

Nezamyslice-Bolešiny 5:1 (3 : 1)

Branky:18.Trejbal, 25.Kubovec, 34. Šatra Pavel, 64. Rejšek,67.Hošek - 24.Rašek. Rozhodčí: Bala. ŽK.1:1 . Diváků: 20.

Nalžovské Hory – Kašperské Hory  3 : 0 (1 : 0)

Branky:Sládek Ladislav 33,53;Urs Lukáš 39. ŽK:1:3, diváků:20. Rozhodčí: Hessová Tereza

Strážov – Hartmanice  3 : 5 (1 : 4)

Milan Denk

Domácí hráči začali utkání svižně a s odhodláním vyhrát. Bohužel, soupeř nekompromisně trestal chyby domácích v průběhu celého utkání. Po několika stoprocentních šancích, které domácí neproměnili, hosté z Hartmanic utkání kontrolovali. Ke konci utkání se domácí hráči zlepšili v záložních řadách a

naskytla se šance duel vyrovnat. Proti byl však trenér hostů, který na to reagoval  stažením fyzicky vyspělejších hráčů do obrany. Hartmanice si tedy 3 body dokázaly pohlídat.

Branky: 14. Toman Jan, 18. Heidenreich Dan, 53. Soušek Luděk  - 5. a 35. Šimek Michal, 29. Hanzlík Jan, 31. Houška Zdeněk, 69. Chudý Petr. Diváků: 20. Rozhodčí: Finta Ladislav.

Sestava Strážova : Kalivoda J. – Muchka F., Thurnvald D., Heinenreich D., Soušek L., Volf t., Adamec O., Schwarc O., Thurnvald V., Toman J., Vítovec V., Hudský P.

1. Švihov            11   8   1   2  41 : 17   26  ( 10)

2. Železná Ruda      10   7   2   1  40 : 21   25  (  5)

3. Luby              11   8   0   3  30 : 16   24  (  9)

4. Hradešice         10   7   1   2  25 : 14   22  (  7)

5. Nalž. Hory        10   4   3   3  21 : 20   17  ( -3)

6. Dlouhá Ves        10   4   3   3  19 : 25   17  (  0)

7. Mochtín           10   5   1   4  25 : 22   16  (  4)

8. Hartmanice        10   5   0   5  38 : 27   15  ( -3)

9. Nezamyslice       10   4   2   4  28 : 24   14  ( -1)

10. Kašp. Hory        10   2   1   7  10 : 27    8  ( -5)

11. Strážov           10   2   1   7  17 : 37    7  (-11)

12. Bolešiny          10   1   1   8  19 : 40    4  (-11)

13. Myslív            10   0   2   8   9 : 32    3  (-10)

OP MLADŠÍCH ŽÁKŮ

PAČEJOV MŮŽE KRALOVAT  MLADŠIM ŽÁKŮM PŘES ZIMU

Realistický pohled na tabulku mladších žáků a program závěrečného podzimního kola  dává šance vedoucímu Pačejovu přezimovat na čele tabulky. Po dotažení vyrovnaného zápasu se Sokolem Měčín do vítězného konce zbývá poslední krok. V pátek vyhrál v Mochtíně, neboť se nepředpokládá, že by Luby, které ztrácí na lídra jediný bod nezvítězily na hřišti předposledních Žichovic. Vzhledem ke kvalitním výkonům dalších účastníků včetně Měčína bude tato soutěže na jaře ještě hodně zajímavá.

Pačejov -  Měčín 3 : 2 (1 : 1)

Utkání dvou celků z popředí tabulky přineslo kvalitní a dramatický fotbal. Hrálo se za mlhavého a mrazivého počasí, které některým hráčům (hlavně pačejovským) činilo značné potíže. V prvním poločase měli více ze hry hosté. Dobře kombinovali a často se dostávali do nebezpečných zakončení.  Do vedení se dostali ve 12.minutě brankou vstřelenou z přísně nařízeného pokutového kopu. Domácí se většinou bránili a spoléhali na brejky. Jeden jim v závěru poločasu vyšel a kanonýr Petr Hosnedl vyrovnal na 1 : 1. Po změně stran se obraz hry změnil. Domácí začali více využívat hru po křídlech a dvěma brankami Petra Hosnedla se dostali do dvoubrankového vedení. Bojovní hosté však nesložili zbraně a v 50.minutě vstřelili kontaktní gól Michalem Žižkou. V závěru zápasu si Měčínští vytvořili tlak, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Domácí tým má totiž v brance výborného Frantu Hrachovce, který již žádný další míč za svá záda nepustil. Především jeho zákrok v samotném závěru po sólovém nájezdu Michala Žižky zasluhuje plné uznání. Před 30 diváky řídil rozhodčí Zdeněk Říha.

Branky:  25., 38., 44.min – Petr Hosnedl -    12. /PK/, 50. min.  -  Michal Žižka

Rozhodčí:  Zdeněk Říha  ŽK: 1 : 1. Diváků: 30.

Dukla Janovice - Žichovice 1 : 0 (0 : 0)

Branky : 32. Bastl Adam

Rozhodčí: Śvátora Petr.  Diváků:15

TJ  Sušice   "B" – Sokol Plánice  16 : 2 (11 : 1)

Branky: 2´, 5´, 6´a 8´ Štěpán Gajdečka, 3´, 18´, 56´ a 58´ Florián Svoboda, 10´, 14´ a 26 Jan Loffelmann, 22´, 45´ a 46´ Matěj Skrbek, 17´ Aleš Černý a 32´ Michal Šefrna  -  23´ a 55´ Milan Novák; 40 diváků

Rozhodčí František Petrželka

Luby - Klatovy  B 3 : 0 (2 : 0)

Branky: Pivonka Michal 2, Petlan Fr. . Diváků: 40.

Rozhodčí: Koura Radim.

Sušice "C" - Mochtín  10: 3 (5:2)

Branky: Brabec a Jiří Kutil po 3, Jána 2, Mach a Miškovič po 1  -  Kapusta 2 a Šafránek 1.Rozhodčí: Šůrová. 50 diváků

Sestava TJ Sušice:Kožmín - Homolka, Jána, Bernátek, Brabec, Miškovič, Jiří Kutil, Mach, Krouský a Tomáš Kutil

1. Pačejov            8   6   2   0  29 :  6   21  (  8)

2. Luby B             8   6   1   1  48 :  6   20  (  7)

3. Sušice C           8   5   1   2  58 : 13   17  (  4)

4. Měčín              8   4   3   1  52 : 15   15  (  3)

5. Sušice B           8   4   1   3  35 : 24   14  (  1)

6. Klatovy  1898 B    8   3   3   2  23 : 15   13  (  0)

7. Mochtín            8   3   1   4  60 : 26   10  ( -2)

8. Janovice           8   2   0   6  12 : 48    6  ( -6)

9. Zichovice          8   1   0   7   9 : 49    3  ( -9)