OP přípravky starší – sk.A – 9. kolo, sk. B – 1. kolo kolo 22. -23.10. 2011

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ

DO JARNÍHO FINÁLE POSTOUPILO ŠEST TÝMŮ

Podzimní základní část okresního přeboru přípravek, hraná jen jednokolově již toto  zpochybnilo tento systém kvalifikace . Hrálo se o tři postupová místa do jarní finálové skupiny v níž se bude hrát o přeborníka okresu a právo účasti v krajském finále vítězů okresních přeborů . Skupina B již tímto kolem skončila a bez ohledu na průběh závěrečného kola skupiny Aje rozhodnuto o šesti finalistech. Vedle očekávaných postupujících ze skupiny B  Startu Luby a TJ Sušice se stejně jako v minulém ročníku dosála na postup přípravka z N. Hor, když další adept FK Horažďovice na podzim v této skupině propadl až na 4.místo. Ze skupiny A postoupil velký favorit na celkové vítězství SK Klatovy 1898 , tým Okuly Nýrsko a poměrně překvapivě i hráčský potěr Dukly Janovice (sdružený tým s TJ Bezděkov) a to bez ohledu na poslední kolo, neboť v případě  rovnosti bodů se startem Luby B má lepší vzájemný zápas který skončil vítězstvím Dukly 4:3..

SKUPINA    „ A “

Luby B – Strážov  11 : 0 (3:0; 3:0; 5:0)

Branky:  Hais Daniel 3, Votava Tomáš 2, Holý Jan 2, Řeřicha Václav 2, Janda Leon 1, Pikhart Hynek 1.

Rozhodčí laik, diváků 30.

SK KLATOVY 1898 A – FC ŠVIHOV   16 : 0  (3:0,  5:0, 8:0)

Radek Bilíček

Domácí se s podzimní částí soutěže rozloučili vítězstvím. Po hezkých kombinacích padalo hodně branek a od dalších zachránila výborným výkonem hostující brankářka M.Hofmeistrová. Hostům se z jediné vážné akce podařilo nastřelit pouze tyč.

Branky: 8., 15., 23., 31., 32., 46. a 49. Kevin Petrmichl, 34., 45. a 53. Alexandr Sojka, 41., 43. a 44. Tomáš Partyngl, 17. Matyáš Barborka, 21. Radek Makovec, 52. Jakub Jirotka . Rozhodčí:   la. Diváků : 30

Dukla Janovice - Nýrsko  4 : 10 (2:2, 1:6, 1:2)

Branky : Adam Bastl 3,7,23,59 - Adam Vacek 10,17,35,40,54, Jakub Loos 27,30, Tomáš Pscheidt 36,Ondřej Sloup 39, Lukáš  Novák 48,. Rozhodčí: laik.Diváků:20

Sokol Měčín - SK Bolešiny  3 : 7(1:1, 1:2, 1:4 )

Branky:               26, 58  Muknšnábl Filip, 18  Homolka David – 2, 27, 43, 45 Kaiser Ondřej, 37 Forejt Matěj, 54 Polívka David, 57 Boublík Pavel

Rozhodčí:laik;Diváků :30.

1. Klatovy  1898 A    8   8   0   0 188 : 14   24  ( 12)

2. Nýrsko             7   6   0   1  65 : 32   18  (  9)

3. Janovice           7   5   0   2  51 : 50   15  (  3)

4. Luby B             7   4   0   3  37 : 34   12  (  0)

5. Mochtín            7   3   0   4  28 : 53    9  ( -3)

6. Bolešiny           7   2   1   4  43 : 45    7  ( -5)

7. Švihov             7   2   1   4  20 : 41    7  ( -2)

8. Měčín              7   1   0   6  23 : 69    3  ( -6)

9. Strážov            7   0   0   7   5 :122    0  ( -9)

SKUPINA    „ B “

Luby A -  Nalžovské Hory  8 : 2  (1 : 1, 4 : 1, 3 : 0)

Nejvyrovnanější utkání podzimní části soutěže, oba soupeři předvedli pěkný kombinační fotbal. Hosté byli první třetinu vyrovnaným soupeřem a dokonce se ujali vedení 1 : 0. Domácí v první třetině stačili vyrovnat, když ještě  zahodili spoustu brankových příležitostí. Od druhé třetiny svého soupeře přehrávali a zaslouženě zvítězili a potvrdili tak první místo ve skupině po podzimní části soutěže.

Branky: 21. a 59. Pivoňka Matěj, 24. a 60. Hais Jakub, 36. a 45. Flosman Pavel, 17. Schejbal David, 23. Krejčiřík Zdeněk  -  14. Mareš František, 28. Kutka Marek

Rozhodčí Vondráček Václav, 30 diváků.

Chanos Chanovice - TJ Katovy B   0 : 36 (0:11, 0:13, 0:12)

Branky: Kuchárik Daniel 5, Šandora Jakub 9, Marek Lukáš 5, Bejvl Jan 4, Šesták Karel 3, Stingl Jiří 2, Burcal Ondřej 2, Karlík Michal 1, Jánský Tomáš 2, Matějka Aleš 1, vlastní 2

Rozhodčí:laik . Diváků : 40.

Sušice – Dlouhá Ves  6 : 1 ( 1 : 1, 1 : 0 a 4 : 0 )

Branky: 23´, 50´a 59´ Lukáš Holeček, 18´ a 56´ Koloman Šťastný a 46´ Lukáš Trš  -  14´ Matyáš Drábek

Diváků: 40 . Rozhodčí Josef Abrahám

FK Horažďovice   - Sokol Pačejov  8 : 5         (3:1,  2:1, 3:3)

Proti fyzicky a technicky hrajícím hostům neměli domácí šanci.

Branky:               12. Král, 17., 19., 45. Hnídek, 35., 50. Štěch, 40. Přerost, 55. Polena  - 15, 36 Štilip, 43., 48., 48., Růžičková.  Rozhodčí:Pena Miroslav. Diváků :50.

1. Luby A             7   7   0   0 122 : 10   21  (  9)

2. Sušice             7   6   0   1 103 : 27   18  (  6)

3. Nalž. Hory         7   5   0   2  52 : 23   15  (  6)

4. Horažďovice        7   4   0   3  59 : 60   12  (  0)

5. Dlouhá Ves         7   3   0   4  46 : 32    9  (  0)

6. Klatovy  1898 B    7   2   0   5  55 : 58    6  ( -3)

7. Pačejov            7   1   0   6  40 : 56    3  ( -6)

8. Chanovice          7   0   0   7   1 :212    0  (-12)