Okresní přebor dorostu 8.kolo 15. - 16.10. 2011

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

MALÝ BOR  ŠLAPE VEDOUCÍMU TANDEMU CHANOVICE–MOCHTÍN NA PATY

Oba favorité přeboru okresu Mochtín a Chanovice zajížděli na hřiště soupeřů . Ti jim nice nedarovali a těsné shodné výsledky 1:2 toho jsou důkazem. Dařilo se i třetímu v tabulce Sokolu Malý Bor, který vyhrál derby nad sousedními Hradešicemi a šlape s tříbodovou ztrátou  vedoucímu tandemu na paty.

Janovice - Sokol Mochtín  1 : 2 (1  : 1)

Branky :  9. Kotlan - 16.  Hrudička , 70.Madera . Žluté 0:2. Diváci 10.

Rozhodčí: Vasková Martina

Hrádek  - Chanovice 1 : 2 ( 1: 1)

Václav Hána

Největší problém nastal ještě před začátkem utkání, protože se nedostavil delegovaný rozhodčí. Na poslední chvíli se podařilo sehnat Josefa Abraháma ze Sušice, který do Hrádku přijel, i když měl rozhodovat utkání v Hradešicích již od 13 hod. a byl výborný.

V začátku utkání byl lepší vedoucí celek soutěže z Chanovic a také v 15. minutě po vysokém centru do pokutového území domácích dorostenců se prosadil hlavou vysoký útočník Chanovic Jan Šebek - 0:1. Pak ještě podržel domácí brankář Křížek včasným vyběhnutím. Postupně však domácí dorostenci hru vyrovnali.  Nejdříve Marek Senft po samostatném úniku slabě zakončil a poté hosty zachránil před pohromou brankář, jež výborně vyrazil na rohový kop křížnou střelu Robertu Bigaszovi po samostatném úniku. Nestačil však na zakončení nejmladšího hráče na hřišti Jana Skáli, který obral o míč stopera hostí a sám před brankářem s přehledem zkušeného hráče zakončil k tyči 1:1. Tím také první poločas skončil.

Druhý poločas byl již vyrovnaný a obě mužstva se do vyložených šancí nedostali a zakončovali jen zdálky a nepřesně. Domácí podali za celý podzim nejlepší výkon. Ale v 88. minutě přestali hrát v domění, že výborný rozhodčí Abrahám Josef odpíská faul, nechali samostatně postupovat z úhlu Martina Mrázka, který prostřelil Stanislava Křížka v brance domácích 1:2. A domácí již neměli čas na vyrovnání, i když by si zasloužili za bojovnost a dobrý výkon alespoň bod.

Chtěl bych poděkovat panu Josefu Abrahámovi ze Sušice, který přijel po Hrádku opískat tobal po telefonátu, protože se nedostavil delegovaný rozhodčí. Přijel i přesto, že již ve 12 hodin měl pískat své utkání v Hradešicích.

Branky:15.Jan Šebek ,36. min. Jan Skála ,88.Martin Mrázek

Branky: 36. Skála Jan – 15. Šebek Jan,  88. Mrázek Martin; Rozhodčí: Bala Petr; ŽK: 0:1 . Diváků: 30

Malý Bor   - Hradešice   2 : 0 (1 : 0)

Branky: 31. Kulda Roman, 74. Chroust Michal; Rozhodčí: Hessová Tereza; ŽK: 1:1; ČK: 0 : 1( Mareš Lukáš) . Diváků: 40

Pačejov - Horažďovice B  4 : 0 (2 : 0)

Utkání rozhodně nebylo pro domácí snadnou záležitostí, přestože nastoupili ve své nejsilnější sestavě. Konečný výsledek je pro hosty dost krutý a neodpovídá poměru sil na hrací ploše. Hosté hráli pohledný fotbal, dobře kombinovali, ale totálně selhali v koncovce. Ta naopak vyšla domácím, především kanonýr Lukáš Plánička pro tento zápas nabil ostrými a dosáhl prvního hattricku. Výhru pečetil brankář Ondra Štěpán, který nastoupil opět na hrotu útoku a skóroval ve druhém zápase po sobě.

Pačejov: 8., 18., 54.min – Lukáš Plánička, 84.min. Ondřej Štěpán

Rozhodčí:Tomáš Míšek. Diváků:30.

1. Chanovice          7   6   0   1  28 :  6   18  (  9)

2. Mochtín            7   6   0   1  25 :  4   18  (  9)

3. Malý Bor           7   5   0   2  20 : 14   15  (  3)

4. Pačejov            7   3   0   4  18 : 16    9  ( -3)

5. Hradešice          7   2   1   4   7 : 21    8  ( -2)

6. Hrádek             7   2   1   4   9 : 14    7  ( -5)

7. Janovice           7   2   0   5  19 : 28    6  ( -6)

8. Horažďovice B      7   1   0   6  12 : 35    3  ( -6)