KPD , KSD – skupina A 8.kolo 15. - 16.10. 2011

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

KLATOVY A LUBY  PODRUHÉ ZA SEBOU NA BODY NEDOSÁHLY

V posledních dvou  kolech  se střetli dorostenci Klatov s týmy které byly vždy v tabulce za nimi a se všemi vyšli bodově naprázdno. Neúspěšní v předcházejících dvou kolech byli i dorostenci Lub, kteří po vysoké prohře  v Sušici tentokráte na domácím hřišti Start   s druhým Tachovem jen těsně prohráli. Nicméně  i přesto nejsou výsledky lubských dorostenců  dokumentující pouhý zisk pěti bodů lichotivé. Lubští jen  zásluhou Sušice, která dokázala zatížit brankové konto posledního Postřekova devíti góly nemají na svém kontě po tomto kole nejvíce inkasovaných branek. Potřetí v tomto ročníku , z toho podruhé doma zopakovaly Horažďovice nerozhodný výsledek 1:1. Ten poslední s Přešticemi jim ale vynesl ještě druhý bod za vítězství v penaltovém rozstřelu.

STARŠÍ   DOROST

Horažďovice – Přeštice 1 : 1 (0 : 1), 6 : 5 na PK

Úvodních deset minut patřilo domácím a vše vypadalo, že půjdou za dalším domácím vítězstvím. Pak se však průběh otočil a hosté začali být aktivnější i si vytvářeli brankové příležitosti. Jednu z nich proměnil točenou střelou ve 23.minutě Lecjaks. Zlomový moment přišel v závěru poločasu, kdy hosté mohli skóre navýšit, ale nepodařilo se jim to a v samotném závěru nebyla jejich branka uznána pro postavení mimo hru. Ve druhém poločase se domácí zvedli a dlouho dobývali branku hostů. Vyrovnat se však dlouho nedařilo a podařilo se to až Kubaňovi v 81.minutě dorážkou na zadní tyč. V závěru byli domácí ke třem bodům blíže ale utkání dospělo k penaltám, které domácí zvládli a připsali si dva body, které proti kvalitnímu soupeři mají svoji cenu.

Sestava Horažďovic: Macoun - Štepán, Pintíř, Dan Vonášek, J.Pařil - Kába, Sova, Vachuška, Kubaň - Kliment, Zdichynec (Panuška, T.Greger, Dom.Vonášek, Jiřík, P.Nováček, Kylián)

Branky: 81.Kubaň Jaroslav - 23.Lecjaks Václav

Rozhodčí: Fillinger Miloš, ŽK: 0:2, Diváků: 30

Postřekov- Sušice   1 : 9 (0 : 2)

Josef Sova

Třetí tím tabulky si na hřišti soupeře ze dna tabulky udělal střelnici a přivezl z Chodska povinné tři body.

Branky: Gibfried- Varga 5x,Svoboda2x, Klíma,Chudý Jan. Rozhodčí: Szikszay,diváku 20.

Sestava Sušice: P.Janda,L.Šoural,T.Mužík, R.Chmelík, Jan Chudý,Jiří Chudý,J.Skuhra,T.Klíma,M.Reitmaier,

V.Pojar, I.Varga,F.Matějka, Š.Svoboda.

VD Luby  - Tachov   2 : 3 (1 : 1)

Po předcházející vysoké prohře v Sušici uhrál Start čestný výsledek s týmem opačného pólu tabulky, který je po osmi kolech  na druhém místě.

Nepomuk  - Klatovy  3 : 2 ( 1: 2)

Třetí prohra Klatov za sebou a opět s týmem, který je   v tabulce za klatovskými dorostenci.

Ostatní výsledky : SK ZČE - Vejprnice 4: 2 ( 2: 0)  , Domažlice - Doubravka 0: 1 ( 0: 0)  , SŠ Plzeň - Holýšov 5: 1 ( 3: 0)

1. SŠ  Plzeň          8   8   0   0  37 :  6   24  (  9)

2. Tachov             8   6   1   1  17 :  8   20  (  7)

3. Sušice             8   3   4   1  22 :  7   17  (  1)

4. Horažďovice        8   4   3   1  23 :  9   17  (  3)

5. Domažlice          8   4   1   3  28 : 15   13  (  1)

6. SK ZČE Plzeň       8   4   1   3  28 : 20   13  (  1)

7. Klatovy            8   3   2   3  20 : 21   13  (  2)

8. Doubravka          8   4   0   4  24 : 17   12  (  3)

9. Vejprnice          8   3   3   2  15 : 11   12  (  3)

10. FK Nepomuk         8   2   3   3  13 : 15    9  ( -6)

11. Přeštice           8   2   1   5  15 : 17    7  ( -2)

12. Luby               8   1   1   6  10 : 44    5  (-11)

13. Holýšov            8   1   0   7  17 : 40    3  ( -9)

14. Postřekov          8   1   0   7   8 : 47    3  (-12)

MLADŠÍ   DOROST

Horažďovice - Přeštice 1 : 3 (1 : 3)

Domácí opět doufali v první body, proti Přešticím by k ním měla vést cesta, bohužel nepodařilo se. Opětovná absence čtyřech hráčů základního kádru je pro tým příliš citelná, aby mohl soupeřům vzdorovat. Ve 13.minutě si navíc Hlaváč smolně dal po rohovém kopu vlastní branku. Za chvilku však domácí dokázali po kombinaci Nováčka s Panuškou prvně jmenovaným vyrovnat. Do poločasu však opět inkasovali po další hrubé chybě v defenzivě a smolný zápas signalizovalo i nastřelené břevno přeštické branky. V posledních vteřinách prvního poločasu inkasovali domácí po brejkové situaci potřetí a bylo jasné, že zvrat bude asi nad síly domácího týmu. Druhý poločas nic významného již nepřinesl.

Sestava Horažďovic: Ondrejíčka - Lukeš, Brokeš, Vaněček, T.Greger - Hlaváč, P.Nováček, Panuška, Mareš - Beránek, Makovec (T.Nováček, Prokopius)

Branky: 17.Nováček Petr - 13.vlastní, 32.Kubeš Jakub, 40.Přibáň

Rozhodčí: Brůha Radek, ŽK: 0:1, Diváků: 11

Ostatní výsledky : Domažlice  - Doubravka 3: 2 ( 2: 1)

1.  Vejprnice          5   4   0   1   15: 12    12 (  6)

2.    Plzeň          3   3   0   0   17:  4     9 (  0)

3.  Doubravka          5   3   0   2   15: 10     9 (  6)

4.  Přeštice           5   3   0   2   11: 11     9 (  3)

5.  Domažlice          4   2   1   1   12: 13     7 (  1)

6.  Klatovy 1898       5   2   0   3   14: 11     6 ( -3)

7.  Sušice             4   0   1   3   11: 16     2 ( -2)

8.  Horažďovice        5   0   0   5    4: 22     0 (-12)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

NÝRSKÝ  DOROST JE  NOVÝM LÍDREM  KRAJSKÉ SOUTĚŽE

Od úvodních kol krajské soutěže   prokazují výborné výsledky , kterými navázali na úspěšné jaro nýrští dorostenci. Jejich  vzestup vyvrcholil v osmém kole kdy   po očekávaném vítězství v Horšovském Týně a nečekané prohře Merklína doma  dosáhli na vrchol. Do dalšího zápasu kterým je domácí derby s Kolincem jsou v roli nového lídra tabulky. V posledních pěti kolech na body nedosáhl Měčín  a svojí bilanci si nevylepšil ani v prohrách dvou zápasech, které absolvoval za sebou doma. Doma také neuspěl Kolinec v souboji se sousedem v tabulce na kterého ztrácel jediný bod.

Měčín  - Stod 0 : 3 ( 0 : 1)

PODROBNOSTI NEHLÁŠENY

Horš.Týn  - Nýrsko  0 : 7 (0 : 3)

Kolinec  - Blovice  2 : 3 (2 : 1)

Ostatní výsledky:  Zbůch - Mrákov 9: 5 ( 5: 2)  , Merklín -  Koloveč 2: 3 ( 1: 1),  SK Smíchov -  Blížejov 8: 1 ( 3: 1) , Staňkov Nýřany 1: 2 ( 1: 2)

1. Nýrsko             8   7   1   0  49 : 14   22  ( 13)

2. Merklín            8   7   0   1  41 : 18   21  (  6)

3. Smíchov Plzeň      8   6   0   2  42 : 11   18  (  3)

4. Nýřany             8   5   1   2  24 : 18   17  (  7)

5. Koloveč            8   4   2   2  23 : 17   15  (  2)

6. Stod               8   4   2   2  21 : 13   14  (  2)

7. Zbůch              8   4   1   3  29 : 34   13  (  1)

8. Mrákov             8   2   3   3  19 : 26   12  (  0)

9. Blovice            8   3   1   4  15 : 21   11  (  1)

10. Měčín              8   2   1   5  21 : 34    7  ( -8)