OPŽ( starší) OPMŽ (mladší) 8. kolo 12. – 16.10. 2011

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

DLOUHÁ VES DOSTALA O LÍDRA BŮRA

Čtyři utkání 10.kola přeboru starších žáků skončila s čistým brankovým kontem a vítězstvím domácích týmů . Hartmanice v duelu se sousedem v tabulce daly Nezamyslicím půltuctový příděl, vedoucí Švihov hostům z Dlouhé Vsi nastřílel nepopulárního bůra a nejvíce 13 branek padlo v Železné Rudě , z toho osm do sítě Strážova. Cenné vítězství,  ikdyž tím nejtěsnějším rozdílem doma vybojovaly Hradešice s Mochtínem  a Luby si podle předpokladů doma poradily s posledním Sokolem Myslív.

Hartmanice - Nezamyslice 6 : 0 (2 : 0)

Branky: Tonner Patrik 3,15,62 Šimek Michal 58,71 Vlasák Daniel 46.žk 2-0.diváci 15,roz.Šůrová Marie.

FC Švihov – Tatran Dlouhá Ves 5 : 0 (4 : 0)

Václav Pavelec

Oslabení domácí předvedli proti ještě více oslabeným hostům velice solidní výkon, který korunoval čtyřmi trefami kapitán Jirka Šmán.

Branky:  3.TremlDaniel, 9. ,19.,22.,54.Šimán Jiří

Rozhodčí: Hessová Tereza. Diváků : 20

Železná Ruda – Strážov 8 : 5 (5 : 1)

Milan Denk

V úvodních minutách udělala obrana hostů hrubé chyby a domácí rázem vedli 3:0.Po tomto vývoji utkání hosté ztratili chuť, nedařila se kombinace,obrana zůstávala daleko za zálohou.V druhém poločase

kluci začali hrát ale to už prohrávali 5:1.

Branky: Jelínek  4, Novotný Ondřej 2, Hájek, Vizinger – Soušek 2,  Heidenreich, Volf, vlastní . Hráno bez karet. Diváků: 30. Rozhodčí: Bureš Jiří.

Sestava Strážova : Kalivoda, Soušek, Hudský, Volf, Adamec, Bouberle, Thunnvald V., Thurnvald P., Muchka, Toman, Vališ, Heidenreich, Schwarz, Zetocha.

Hradešice – Mochtín  1 : 0 (1 : 0)

Branka: 10. Nauš Pavel. Diváků: 30. Rozhodčí: Josef Abraham.

Luby – Myslív  2 : 0 (2 : 0)

Branky: Adam Hosnedl, Tomáš Frax. ŽK: 1 : 0. Diváků: 20.

Rozhodčí:  Vondráček Václav.

Bolešiny – N. Hory  1 : 1 (1 : 0) na PK 0 : 2

Branky:               27'Javorský Tomáš -40'Kupka Robert

Rozhodčí:Lažánek; ŽK: 1:0; Diváků :30

1. Švihov            10   8   0   2  39 : 15   24  (  9)

2. Železná Ruda       9   7   1   1  38 : 19   23  (  4)

3. Hradešice         10   7   1   2  25 : 14   22  (  7)

4. Luby              10   7   0   3  27 : 14   21  (  6)

5. Dlouhá Ves         9   4   3   2  17 : 22   17  (  3)

6. Mochtín            9   5   0   4  23 : 20   15  (  6)

7. Nalž. Hory         9   3   3   3  18 : 20   14  ( -3)

8. Hartmanice         9   4   0   5  33 : 24   12  ( -6)

9. Nezamyslice        9   3   2   4  23 : 23   11  ( -1)

10. Kašp. Hory         9   2   1   6  10 : 24    8  ( -5)

11. Strážov            9   2   1   6  14 : 32    7  ( -8)

12. Bolešiny           9   1   1   7  18 : 35    4  (-11)

13. Myslív             9   0   1   8   7 : 30    2  ( -8)

OP MLADŠÍCH ŽÁKŮ

ZA ÚSPĚCHY SVÝCH TÝMŮ NEJLEPŠÍ KANONÝŘI STOJÍ

Dvě kola chybí do konce podzimní části okresního přeboru mladších žáků. Za dosavadními úspěchy svých týmů stojí individuální střelecké schopnosti  jednotlivých hráčů . Nejvýrazněji si vedl a ve střelecké tabulce také polepšil Michal Pivoňka z Lub, který osmi góly do sítě Plánice se dotáhl s celkovým počtem 24 branek na dosud vedoucího Šafránka z Mochtína.

Vedoucí Pačejov se opírá o autora 14 branek Petra Hosnedla, za Měčín dali po deseti brankách Benda se Žižkou , Mochtín má vedle Šafránka střelecky disponovaného autora 15 branek  Matěje Kapustu a za Sušici C dal nejvíce, 12  branek Jiří Kutil.

Klatovy  1898 B –  Janovice   6  : 0 (2 : 0)

Radek Bilíček

Za vytrvalého deště byli domácí i na těžkém terénu fotbalovější a svoji převahu dokázali hlavně ve II.poločase vyjádřit i gólově.

Branky:               16. a 53. Jakub Jirotka, 3.Ondřej Javorský, 34. Michal Marek, 45.Michal Šobek (PK), 55. vlasní. Rozhodčí:R.Bína;Diváků : 20

Měčín – Sušice C  4 : 2 (2 : 1)

Branky:  14.   Jan Šimek , 19., 38., 51.  Michal Žižka -  25.  Filip Miškovič,  40.  David Bernátek,

Rozhodčí : Zdeněk Říha. Diváků: 30.

Mochtín - Sušice ˝B˝  4 : 5 (3 : 2)

Branky : Kapusta Matěj 2, Koranda David ,Šafránek Jan -  Černý Aleš 3, Míčka Pavel , Skrbek Matěj . Rozhodčí : Švátora Petr. Diváků : 15.

Plánice – Luby  0 : 17 (0 : 7)

Branky:               Petráň  František 1, Pivoňka Michal 7,9,25,26,37,52,53,56, Kloud Matěj  16,22, Mundlová Tereza – 35,58, Hosnedl Adam  42,48, Doubek Štěpán  45,50

Rozhodčí:Mazanec Radek;Diváků : 50¨

TJ Žichovice - Sokol Pačejov   0 : 5 (0 : 0).

Branky:35.,47.,54.Hosnedl Petr,47.,58.Kříž Martin. Bez karet.¨Diváků 30.

Rozhodčí: Pena Miroslav.

1. Pačejov            7   5   2   0  26 :  4   18  (  8)

2. Luby               7   5   1   1  45 :  6   17  (  7)

3. Měčín              7   4   3   0  50 : 12   15  (  3)

4. Sušice C           7   4   1   2  48 : 10   14  (  4)

5. Klatovy  1898 B    7   3   3   1  23 : 12   13  (  0)

6. Sušice B           7   3   1   3  19 : 22   11  (  1)