OPŽ( starší) OPMŽ (mladší) 7. kolo 8.- 9.10. 2011

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

UDĚLALI SI NA HŘIŠTI  V MYSLÍVĚ STŘELNICI

Bez nejmenších problémů prošli devátým kolem OP starších žáků  svěřenci trenéra Švihova Václava Pavelce. Ti si udělali na hřišti v Myslívě střelnici a skóre  domácích  zatížili deseti branek a na čele tabulky si výrazně vylepšili skóre. Jeden z favoritů SRK Železná Ruda musel podruhé na podzim klopýtl, když  pouze remizovat v Nezamyslicích a druhý bod si připsal do tabulky za střelbu pokutových kopů. Situace na prvních místech tabulky se zamotala po té, když Luby nečekaně nechaly body ve Strážově ,  Hradešice se vrátily v Dlouhé Vsi s prázdno a duel sousedů v tabulce v Nalžovských Horách skončil úspěchem domácích žáků.

Dlouhá Ves - Hradešice   2 : 1 (0 : 1)

Rozhodčí: Abrahám, Branky : 25.a 69.min. Beránek Pavel- 43.Vaněček David.

diváků 30.

Myslív - Švihov 0 : 10 (0 : 4)

Branky: D. Voráček 4 , V. Hulec 2, T. Křepel 2, L. Kulhánek 2.

Diváků: 20.Rozhodčí: Říha Zdeněk.

Nalžovské  Hory - Hartmanice  3 : 1 (3 : 0)

Branky:8.Sládek Ladislav,16.Voler Václav(PK),20.Urs Lukáš -60.Šimek Michal. ŽK:0:2: Diváků 30. Rozhodčí:Pena Miroslav

Nezamyslice – Železná Ruda  1 : 1 (0 : 0) na PK 4 : 5

Branky: 37. Šatra Pavel – 45. Němec Stanislav.

Rozhodčí: Bala . Diváků: :20 .

Strážov – Luby  3 : 2 (2 : 0)

Branky: 22. a 34. Heidenreich, 68. Volf  - 55. Mareš, 65. Biško.

Rozhodčí: Vasková. Diváků: 30.

Sestava Strážova : Kalivboda J. – Thunnvald P, Hudský P., Bouberle P., Muchka F., Hendenreich D., Scharz O., Volf T., Adamec O., Zetocha D., Vališ J:, Toman J., Thurnnvald  V., Šmalc D.

Bolešiny – Kašperské Hory  3 : 1 (3 : 0)

Branky:               7. a 25. Javorský Tomáš ,14.  Rašek Josef – 60. Pešek Pavel .

Rozhodčí:Vasková Martina; ŽK: 0 : 1 ;Diváků :40

1. Švihov             9   7   0   2  34 : 15   21  (  9)

2. Železná Ruda       8   6   1   1  30 : 14   20  (  4)

3. Hradešice          9   6   1   2  24 : 14   19  (  7)

4. Luby               9   6   0   3  25 : 14   18  (  6)

5. Dlouhá Ves         8   4   3   1  17 : 17   17  (  3)

6. Mochtín            8   5   0   3  23 : 19   15  (  6)

7. Nalž. Hory         8   3   2   3  17 : 19   12  ( -4)

8. Nezamyslice        8   3   2   3  23 : 17   11  ( -1)

9. Hartmanice         8   3   0   5  27 : 24    9  ( -6)

10. Kašp. Hory         9   2   1   6  10 : 24    8  ( -5)

11. Strážov            8   2   1   5   9 : 24    7  ( -8)

12. Bolešiny           8   1   0   7  17 : 34    3  ( -9)

13. Myslív             8   0   1   7   7 : 28    2  ( -8)

OP MLADŠÍCH ŽÁKŮ

MOCHTÍNSKÝ ŠAFRÁNEK SKÓROVAL DESETKRÁT

Další fotbalový talent Jan Šafránek který vyrůstá v Mochtíně  si řekl svými výkony o nominaci do okresního výběru ve své věkové kategorii . Oprávněnost nominace potvrdil i v zápase se Sokolem Plánice ve kterém zatížil skóre hostů deseti góly  . Velkým překvapením jsou zatím výkony Sokola Pačejov, který  jako jediný má na kontě proher nulu  a i po utkání s klatovskou rezervou si drží první místo v tabulce.

Mochtín - Plánice  26 : 0 (14 : 0)

Branky : 10 - Šafránek Jan ,5 - Truchlý Tomáš a Kapusta Matěj , 4 - Koranda David , 1 - Lang Tomáš  a vlastní .Rozhodčí : Švátora Petr. Diváků: 20

Sokol Pačejov - Klatovy 1898 B 2 : 2 (1 : 1)na PK 5:4

Zdeněk Kříž

V sobotu za sychravého a deštivého počasí přivítal Pačejov klub Klatov 1898 B. V prvních 10 minutách hosté nasadili vysoké tempo a tlačili domácí celek. Avšak ve 12. minutě se po rohovém kopu nejlépe orientoval domácí kanonýr Petr Hosnedl, který otevřel skóre zápasu. Následně po chaosu v brankovišti ve 26. minutě hosté vyrovnali.

V úvodu druhého poločasu po nahrávce Adama Valeše vstřelil gól přízemní střelou Martin Kříž, ten den nejlépe hrající hráč domácích. Hosté však ve 43. minutě opět srovnali skóre na 2:2. Do konce zápasu se výsledek již nezměnil. Nakonec rozhodovaly penalty, na které domácí vyhráli 5:4 Celé utkání podtrhl dobrým výkonem také sudí zápasu Zdeněk Říha.

Branky: Hosnedl Petr, Kříž Martin - Skýpala Jakub, Shklyarskyy Bohdan, hrano bez karet. Diváků: 20, Rozhodčí: Říha Zdeněk

TJ  Sušice  "B"  -  Sokol  Měčín  3 : 3 (2 : 1)na PK  4 : 1

Branky:    Matěj Skrbek, 17´ Florián Svoboda, 59´ Aleš Černý  -  14´ Ondřej Jareš, 46´ Josef Benda, 54´ Karel Koliha.  Hráno bez karet 50 diváků. Rozhodčí:  Petrželka

Sušice C – Žichovice 8 : 1 (3 : 1)

Branky:  Jána 2, Miškovič, J. Kutil, Bernátek, Němec, Krouský, vlastní  -  Pavlík . Hráno bez karet 50 diváků. Rozhodčí:  Šůrová

1. Pačejov            6   4   2   0  21 :  4   15  (  5)

2. Sušice C           6   4   1   1  46 :  6   14  (  4)

3. Luby B             6   4   1   1  28 :  6   14  (  4)

4. Měčín              6   3   3   0  46 : 10   12  (  3)

5. Mochtín            6   3   1   2  53 : 11   10  (  1)

6. Klatovy  1898 B    6   2   3   1  17 : 12   10  (  0)

7. Sušice B           6   2   1   3  14 : 18    8  ( -2)

8. Janovice           6   1   0   5  11 : 42    3  ( -6)

9. Zichovice          6   1   0   5   9 : 43    3  ( -6)

10. Plánice            6   0   0   6   3 : 96    0  ( -9)