Okresní přebor dorostu 7. kolo 8.- 9.10. 2011

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

MALÝ BOR ZDRAMATIZOVAL BOJ O ČELO TABULKY

V šestém kole přeboru dorostu bylo dosaženo dvou překvapivých výsledků. O ten  největší  se postarali dorostenci z Malého Boru , kteří si vyšlápli na lídra tabulky z Chanovic. Toho využil Mochtín a po hladké výhře nad Svatoborem se bodově na Chanos dotáhl. Druhý výsledek je ze souboje v Janovicích kde domácí nováček vyhrál dvouciferným výsledkem nad svými krevníky z horažďovické rezervy.

Janovice - Horažďovice B 13 : 4 (4 : 0)

Branky : Kotlan 4, Drmola 2, Švůgr Marek 2, Švůgr Zdenek 4, Hofman 1 -Makovec 3, Vonášek Dominik 1. Hráno bez karet. Diváků: 30. Rozhodčí: Blaheta Josef.

Malý Bor - Chanovice  1 : 0 (0 : 0)

Branky: 88. Hlaváč Milan (PK). Rozhodčí:Říha;Diváků :30.

Mochtín - Hrádek   6 : 0 (2 : 0)

Slušně hraný zápas s jednoznačnou převahou domácího týmu.  Branky : Martin Škoda a Jan More - 2, Jan Potužník a Zbyněk Smolík po 1. Rozhodčí Milan Hovorka, ŽK 1:0.

Pačejov – Hradešice 4 : 1 (2 : 0)

Pačejovští dorostenci chtěli navázat na zlepšené výkony z posledních kol a to se jim před domácím publikem podařilo. Poprvé zdolali sousedy z Hradešic, s nimiž v přípravném letním období dvakrát prohráli.  A to i přesto, že scházel plánický špílmachr Vojta Opl a další plánické opory, které dnes čekal ještě jeden zápas, hráli po domluvě jen poločas.  Skoré otevřel už ve 12.minutě krásnou střelou Ondra Štěpán /jinak gólman, který dnes nastoupil výjimečně  na hrotu útoku/. Ve 29.minutě se důrazně probil do šance Lukáš Plánička a do prázdné brány zvyšoval na 2 : 0. Po změně stran se  v 54.minutě trefil domácí kapitán Pepa Hora a zdálo se být rozhodnuto. Hosté však zdramatizovali zápas v 73.minutě, kdy Václavem Metličkou snížili na 1:3. Domácí však dokázali vzápětí pádně odpovědět krásnou brankou. Od lajny poslal měkký centr do pokutového území Dominik Vavřička a Lukáš Kříž jen tak lehce líznul hlavou míč a potvrdil zasloužené vítězství domácích.

Pačejov: 12.min. Ondřej Štěpán, 29.min. Lukáš Plánička, 54.min. Josef Hora, 74.min. Lukáš Kříž

Hradešice: 73.min. Václav Metlička

Rozhodčí:  Luděk Staněk               ŽK: 1 : 1               ČK: 0 :0               Diváků:  40

Branky: 12. Štěpán Ondřej, 29.  Plánička Lukáš, 54.  Hora Josef, 74.   Kříž  Lukáš -  Metlička Václav

Rozhodčí :  Staněk Luděk. Diváků: 20. ŽK: 1 : 1.

1. Chanovice          6   5   0   1  26 :  5   15  (  6)

2. Mochtín            6   5   0   1  23 :  3   15  (  6)

3. Malý Bor           6   4   0   2  18 : 14   12  (  3)

4. Hradešice          6   2   1   3   7 : 19    8  ( -2)

5. Hrádek             6   2   1   3   8 : 12    7  ( -2)

6. Pačejov            6   2   0   4  14 : 16    6  ( -3)

7. Janovice           6   2   0   4  18 : 26    6  ( -3)

8. Horažďovice B      6   1   0   5  12 : 31    3  ( -6)