KPŽ (starší , mladší) , KSŽ 7. kolo 8.- 9.10. 2011

KRAJSKÝ PŘEBOR   ŽÁKŮ

Z DERBY VYŠLI VÍTĚZNĚ HOSTÉ

V devátém kole krajského přeboru starších žáků svedl los proti sobě na hřišti v Nýrsku a v Horažďovicích  k vzájemnému derby týmy z Pošumaví . V obou kláních byli úspěšnější mírně favorizovaní hosté. Z Nýrska si palmu vítězství odvezli starší i mladší žáci ze Sušice a z Horažďovic necestovali domů hráči z Klatov. V průběžné tabulce starších žáků mezi 14 účastníky vévodí    Vejprnices 27 body. Na dalších místech  jsou v pořadí na 2. a 3.místě se stejným počtem 22 bodů Sušice a Klatovy , 4.místo pak patří Okule Nýrsko. . Horažďovice mající jeden zápas k dobru jsou osmé. V tabulce mladších žáků jsou Klatovy druhé, Sušice je na pátém a Nýrsko na šestém místě

STARŠÍ     ŽÁCI

SKP OKULA NÝRSKO-TJ SUŠICE   1 : 3 (0 : 2)

Josef Juraši

Za chladného a deštivého počasí se odehrálo pošumavské derby,ve kterém zcela zaslouženě zvítězili bojovnější a fyzicky vyspělejší hosté ze Sušice.V tomto týmu se opět střelecky zaskvěl Jiří Sedláček,který svým hattrickem rozhodl o osudu zápasu.Domácím hráčům nelze upřít snahu o kombinační fotbal,ale to dnes na soupeře nestačilo.Sušičtí hráči si vytvořily ještě několik dalších brankových příležitostí,ty největší  zlikvidoval domácí brankář Dražka ,nebo jej zastoupily obránci,kteří vykopávali dvakrát míč z brankové čáry.Za domácí tým korigoval výsledek Jaroslav Toman.

Sestava Nýrska:Dražka-Bureš,Bočan,Kněz,Kaas-Idlbek,Toman,Svoboda,Čanecký-Vávra,Pivoňka, střídající: Irlbek,Bastl,Brož

Branky :Domácí:68´Toman Jaroslav–Hosté:16´,27´,64´Sedláček Jiří

Rozhodčí:Špindlerová Zuzana. Hráno bez karet.Diváků:30

FK Horažďovice – SK Klatovy 1898   1 : 3 (0 : 1)

Daniel Martínek

Hra v první půli kopírovala páteční utkání Česko – Španělsko. Domácí zatažení, hosté drželi míč na svých kopačkách a ostřelovali branku Horažďovic, kde brankář Panuška zachraňoval, co se dalo. Ve 30. minutě byl ovšem krátký na překrásnou Pavlíkovu střelu do šibenice. Klatovy pak ještě přidaly břevno, nějakou tyč, ale skóre se už do přestávky nezměnilo.

Po přestávce se Horažďovice přece jen trochu rozehrály, zkoušely i útočit, ve 42. minutě ovšem hosté využili otevřené obrany domácích a zvýšili Harmadym na 0:2. Tentýž hráč přidal další branku o 12 minut později, když míč z rohu putoval před brankou za naprostého nezájmu domácích hráčů. Až v závěru zápasu se konečně Horažďovicím podařila přímočará akce a Hlaváč se v úniku nemýlil.

Sestava Horažďovic: Panuška – Motl, Buchta, Boček, Rejšek, Šašek, Ondrejička, Hájek, Hlaváč, Martínek, Jedlička, Stulík, Macoun.

Branky: 66. Hlaváč – 42. a 54. Harmady, 30. Pavlík

Rozhodčí:Brůha Radek   ;Diváků : 30.

Ostatní výsledky:

Domažlice - Doubravka 0: 0 ( 0: 0)  PK: 4:2,  SK ZČE  - Vejprnice 1: 5 ( 0: 1),  Přeštice Košutka 4: 2 ( 2: 1)  , Nepomuk  - Tachov 0: 1 ( 0: 1), Stříbro  - SK Smíchov 3: 8 ( 0: 0)

1. Vejprnice          9   9   0   0  48 : 11   27  ( 12)

2. Sušice             9   7   1   1  41 : 13   22  ( 10)

3. Klatovy  1898      9   6   2   1  38 : 13   22  (  5)

4. Nýrsko             9   5   1   3  31 : 20   17  (  4)

5. Přeštice           9   5   1   3  25 : 13   16  (  1)

6. Domažlice          9   4   2   3  25 : 13   16  ( -1)

7. Doubravka          9   4   2   3  20 : 19   14  ( -1)

8. Horažďovice        8   4   1   3  26 : 21   13  (  1)

9. Košutka            9   3   1   5  30 : 36   11  ( -2)

10. Tachov             9   3   0   6  14 : 27    9  ( -3)

11. FK Nepomuk         9   2   1   6  27 : 30    7  ( -5)

12. SK ZČE Plzeň       9   2   0   7  23 : 35    6  ( -9)

13. Smíchov Plzeň      9   2   0   7  13 : 35    6  ( -6)

14. Stříbro            8   0   0   8   4 : 79    0  (-12)

MLADŠÍ  ŽÁCI

Aktuální výsledky

SKP Okula Nýrsko – TJ  Sušice  0 : 4  (0 : 3)

Ivan Pavlík

V utkání hraném za stálého deště byli hosté lepším týmem. Do utkání vstoupili razantně a vytvořili si tlak, který dokázali využít ke vstřelení prvního gólu již v páté minutě, kdy střelu Kutila si domácí srazili do vlastní brány. Po čtvrt hodině se domácí dostali z tlaku a vyrovnali hru. Podařilo se jim několikrát hosty kombinačně přehrát, ale ke kýžené brance to nevedlo. Naopak hosté trestali dvakrát Brabcem. Nejdříve z přímého kopu a po té po rychlém brejku a souhře s Miškovičem. Druhý poločas začal stejně jako první – tlakem hostů. Po té se hra opět vyrovnala, hrálo se ve středu hřiště. V závěru měli opět více sil hosté, kdy několikrát zachraňoval situaci až domácí náhradní brankář. Skóre utkání uzavřel v závěru Jána střelou z dálky, která na mokrém trávníku sklouzla a skončila v síti.

Branky: 5´ Kutil Jiří, 18´, 20´ Brabec Jakub, 53´ Jána František

Rozhodčí:Špindlerová; Diváků : 30.

FK Horažďovice – SK Klatovy 1898   2 : 13 (1 : 6)

Michael Forman

Hosté byli fyzicky vyspělejší, ale v prvním poločase jim domácí stačili a hráli s nimi vyrovnanou hru. Nebýt dvou branek, které si domácí prakticky vstřelili sami, bylo by i skore přijatelnější. Do druhého poločasu nastoupili domácí bojácně a proti vyspělejším hostům neměli šanci uspět. Ti svoji převahu vyjádřili i brankově a ve druhém poločase toho slabě hrajícím domácím mnoho nedovolili.

Branky : 18. Jakub Štěch, 51. Marek Hájek – 13.,26.,28.,29.,45.,57.,60. Jakub Skýpala, 1.,22.,39. Jindřich Sojka,  34.,55. Skkiyarskyy Bohdan, 40. Benda Vojtěch

Rozhodčí: Brůha Radek  . Diváků: 30

Domažlice  - Doubravka 4: 0 ( 0: 0), SK ZČE - Vejprnice 1: 4 ( 1: 1)   ,  Přeštice  - Košutka 4: 2 ( 1: 2)

Nepomuk  - Tachov 4: 3 ( 2: 0) , Stříbro  - SK Smíchov 0: 1 ( 0: 0)

1. FK Nepomuk         9   7   2   0  48 : 10   25  ( 11)

2. Klatovy  1898      9   7   2   0  49 : 12   24  (  8)

3. Domažlice          9   6   2   1  35 : 16   21  (  5)

4. Tachov             9   6   0   3  55 : 19   18  (  6)

5. Sušice             9   5   2   2  45 : 14   18  (  5)

6. Nýrsko             9   5   1   3  29 : 19   16  (  4)

7. Stříbro            9   4   0   5  26 : 32   12  (  0)

8. Doubravka          9   3   2   4  39 : 32   11  ( -4)

9. Košutka            9   3   1   5  24 : 28   11  ( -2)

10. Přeštice           9   3   1   5  31 : 42   11  ( -5)

11. Smíchov Plzeň      9   3   0   6  17 : 28    9  ( -3)

12. SK ZČE Plzeň       9   1   3   5  16 : 54    6  ( -9)

13. Horažďovice        9   1   0   8  17 : 58    3  (-12)

14. Vejprnice          9   1   0   8  14 : 81    3  (-12)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  ŽÁKŮ

PLZENŠTÍ ENERGETICI DIMINOVALI POD  SVATOBOREM

Úspěšnou  sérii  Hrádku u Sušice  v  předcházejících  pěti kolech krajské soutěže žáků přerušil  na hřišti Svatoboru až lídr tabulky. Žákovská rezerva plzeňských energetiků  také zde potvrdila, proč právě ona vede tabulku.

Svatobor Hrádek  - SK ZČE B  1 : 5 ( 0: 3)

Stanislav Křížek

Hosté hráli krásný fotbal a potvrdili, že jsou právem na prvním místě. Zarážející je že i Plzeňský tým se podivoval co že jsme udělali rozhodčímu že pískal proti domácím.

Branky: Skála Jan - Sýkora Jan 2, Kaše Samuel 2, Němec Lukáš

Rozhodčí:  Brůha Radek, bez karet; diváků 30

Heřm.Huť  - Nýřany 1: 4 ( 1: 0), , Bezdružice -  T.Chodov 2: 1 ( 0: 1) , Stod  - Mrákov 0: 3 ( 0: 2) , Chotěšov  - Holýšov 7: 1 ( 4: 0)

1. SK ZČE Plzeň       8   7   1   0  39 :  7   23  ( 10)

2. Blovice            7   6   0   1  26 :  6   18  (  3)

3. Chotěšov           8   5   0   3  33 : 15   15  (  3)

4. Hrádek             8   4   1   3  14 : 20   14  (  4)

5. Mrákov             8   4   1   3  15 : 12   13  (  4)

6. Chodov             8   3   2   3  22 : 16   12  ( -1)

7. Bezdružice         7   4   0   3  19 : 21   12  (  3)

8. Stod               8   2   2   4  12 : 15    9  ( -4)

9. Slovan Plzeň       7   3   0   4  14 : 23    9  (  0)

10. Nýřany             8   3   0   5  20 : 31    9  ( -6)