IV. TŘÍDA - skupina A, B 6. kolo 1. - 2.10. 2011

IV. TŘÍDA  - skupina  A

DLAŽOV DOMA ROZDÁVÁ, VENKU BERE

Více než galantně z pohledu  výsledků v novém soutěžním  ročníku IV. třídy sk. A se chová na domácím hřišti ke svým soupeřům , hostům . V osmém kole doma Dlažovští nastoupili již ke čtvrtému zápasu a po třetí si body odvážení hosté. Po Ježovech, Dešenicích si z derby odvezly body do Bedzěkova hráči rezervy tohoto klubu. Nicméně  se zdá,  stejnou „galantnost“ očekávají dlažovští fotbalisté i venku. Ostatně potvrdil to jak  Měčín B darováním bodu za remízu 2:2 a také  Železná Ruda B , která s Dlažovem doma na body nedosáhla jim tuto pohostinnost vracejí.

Spůle - Bolešiny B  2 : 4 (1 : 1)

Domácí na vedoucí branku hostů z 30.minuty Mazance odpověděli ve 39. minutě vyrovnáním  Hrnčířem  , kdy vrátil vyražený míč za   brankářem hostů po  té , kdy   kryl pokutový kop jehož neúspěšným  exekutorem byl  Karel Lažánek.

Branky: 39. Hrnčíř Bronislav , 89. Kozák Tomáš - 30. Mazanec J., 62. Krátký M., 70. vlastní (Lažánek Karel), 87. Koželuh J.

Rozhodčí: Dryk . ŽK: 1:1. Diváků: 20.

Dešenice  - Klatovy B  0 : 3 (0 : 2)

Branky: 20. Voráček, 43. Brož, 48. Bušta.  Diváků: 70.

Rozhodčí: Vondráček Václav.

Dlažov - Bezděkov B  3 : 6 (1 : 2)

Pavel Grassl- TJ Bezděkov : "Další  zápas v podzimním období se odehrál za pěkného slunného počasí v nedalekém Dlažově. Převahou v začátku utkání začali hosté. Domácí se museli podřídit hráčům z Bezděkova. První gól padl do domácí branky brzy, a jeho střelcem byl bezděkovský kanonýr M. Břečka. Ale hned na to domácí odpověděli velmi rychle. Na své si přišel i hostující J. Lukačík, který po střele Zimy, ve shluku hráčů včetně golmana dorazil balón do branky, a zahájil tak své doposud čisté konto. Za stavu 2:1 pro hosty se šlo i do šaten. Během přestávky se střídalo...

Do druhé půle jsme šli s tím, že musíme vyhrát, což se také stalo. Lukačík " mladičký španěl Fabregas" dal po svém úniku po levém křídle svůj druhý gól. Po unavení střídal Zima a nahradil ho mladý a čerstvý Čížek. Levé křídlo hned oživlo mladou krví a tak se hrálo dál. Poté Dlažov několikrát ohrozil  naši branku, ale bez gólu. Součástí předešlých akcí byla i Jarkova tyčka. I nadále převažoval hrou hostující tým z Bezděkova. Další střídání také zamíchalo karty domácímu celku, Zhvakina nahradil Hrubý. Hrubý se od svého nasazení projevoval spíše v soubojích tělo - na tělo než-li v běžeckých akcích. Ale i tak "rozhodil" domácí obrannou linii. Po střídání se opět prosadil Břečka. Za chvíli poté Břečka potřetí rozvlnil síť domácího brankáře. Po akci domácích ve vápně vystřelil Jarko a gólman Nadymáček to měl na dlouhou ruku a tak míč vyrazil jen do branky. Po mnoho standardních situacích a rozích domácích se nic nedělo. Až znovu ve vápně hostujících a po následujícím faulu Hlaváčka byla písknuta penalta. Proměněna Hebnarem. Ale to si mladý Čížek nechtěl vzít k srdci a v levé lajně začal a také zakončil akci razantní střelou k tyči a nemýlil se. Zápas skončil ve prospěch hostů 6:3."

Sestava Bezděkova : Vlastimil Nadymáček - Michal Karlubík, Martin Hlaváček, Petr Nadymáček, Zdeněk Šperer - Pavel Grassl ( 45' Michal Martínek), Konstantin Zhvakin (70' Leoš Hrubý), Miroslav Břečka, Ovi Zima (60' Václav Čížek) - Josef Lukačík, Jan Šlegl (45' Václav Novák)."

Branky: 14 . Šít M., 78 . Jarko Josef, 90 . Hebnár – 12., 55., 85.  Břečka M.,  26., 72.  Lukačík Josef,  79 . Čížek Josef. ŽK: 0 : 3. Diváků : 40

Rozhodčí : Lažánek Karel.

Železná Ruda B - Vrhaveč B  2 : 2 (0 : 0)

Rudolf Pavel

Dopolední utkání v Železné Rudě přineslo zejména ve druhém poločase dramatické chvilky na obou stranách.První půle toho moc nenabídla.Hra byla vyrovnaná a hodně vlažná.Obě mužstva čekala na sebemenší chybu.Ta se nedostavila.Proto mužstva odcházela do kabin za stavu 0:0.

Druhá půle začala snahou domácích rozhodnout utkání ve svúj prospěch.Zkušenější hosté ale nápor s přehledem zvládli.V 63.min, se dokonce dostali do vedení.Autor branky Pavel Skřivánek (0:1)Za pár minut nato domácí Alois Trejbal vystřelil z dálky a míč skončil v brance hostí (67.min, 1:1)Hosté se ještě jednou dostali do vedení v 74.min brankou Jozefa Hoška (1:2).

Domácím se nakonec podařilo srovnat v 77.min..  Po kopu z rohu se nejlépe orientoval střídající David Greiner (2:2).Závěr utkání byl z obou stran hodně nervózní a divákům moc nenabídl.Soupeři se nakonec rozešli spravedlivou remízou.

30 diváků.Rozhodčí Finta Ladislav

Branky: 67.Trejbal Alois, 77.Greiner David - 63. Skřivánek Pavel, 74.Hošek Josef

Rozhodčí : Finta Ladislav. Diváků: 30. ŽK: 1 : 2.

Měcholupy B - Ježovy  0 : 4 (0 : 1)

Branky: 36., 51., 63. Svoboda Jakub, 47. Rajtoral Stanislav

Rozhodčí:Míšek Tomáš;ŽK:1:1    ;Diváků : 50.

Měčín B - Křenice  3  : 2 (1 :1 )

Branky: 15.Hladík,83.vlastní(Bednář),85.Čejka M.(PK),-20.Losch(PK),78.Losch. ČK 0:1(Bednář);Diváků :50. Rozhodčí: Švátora

1.  Klatovy  1898 B    7   7   0   0   45:  3    21 ( 12)

2.  Měčín B            8   5   2   1   22: 21    17 (  5)

3.  Vrhaveč  B         7   4   2   1   13:  6    14 (  2)

4.  Janovice B         7   4   1   2   24: 18    13 (  4)

5.  Bolešiny B         8   4   1   3   15: 12    13 (  4)

6.  Železná Ruda B     7   3   2   2   17: 14    11 ( -4)

7.  Bezděkov B         7   3   2   2   18: 16    11 (  2)

8.  Ježovy             8   3   2   3   14: 26    11 (  2)

9.  Dlažov             7   2   1   4   15: 18     7 ( -8)

10.  Měcholupy B        7   2   0   5    7: 14     6 ( -6)

11.  Křenice            8   1   2   5    9: 22     5 ( -4)

12.  Dešenice           7   1   1   5    4: 12     4 ( -8)

13.  Spůle              8   1   0   7   10: 31     3 ( -9)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

ŽIHOBECKÁ REZERVA PŘIVEZLA DO RABÍ DALŠÍ BODY

Po  prohrách s favority IV. třídy sk. B  mezi které bude vedle Kvasetic i Zavlekov  rovněž  patřit přišla pro rezervu TJ Žihobce    vítězná devítibodová šňůra. Tři výhry za sebou  vynesla tento tým do lepší poloviny tabulky. Žihobececká rezerva , která vznikla po „fuzy“ se Sokolem Rabí a kde také svá soutěžní domácí utkání  hraje tak přivezla do podhradí  cenné ze hřiště svéradické rezervy, což je po té, kdy ve Svéradicích nechala  v minulém zápase body

Plánice úspěch.

Svéradice B – Žihobce  B  1 : 3 (1 : 3)

Branky : 8.Krejčí  Jaroslav - 31.Mička Bohumil, 36.Pokorný Luboš, 39.Melka Roman. Hráno bez karet. Diváků: 20. Rozhodčí: Bala.

Kvasetice  - Milčice  3 : 2 (0 : 0)

P. Roub

Zápas začal ve slušném tempu v prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal. Goly padaly až ve druhé půli. Domácí začali druhou část sérií rohů, z nichž poslední v řadě využil pěknou hlavičkou Pavel Ballý - 1:0. Hned z rozehrávky se hosté dostali před branku a po faulu brankáře vyrovnali z následné penalty. Dalších 15 minut se hrál vyrovnaný zápas. Kvasetice se dostaly v 68. min. na půli hostů a po faulu zvýšil kapitán Aleš Kubaň z rychle rozehraného přímého kopu - 2:1.

Chvíli nato zvýšil vedení domácích po pěkné individuální akci Pepa Hanzlík - 3:1. Do konce zápasu už hosté stačili pouze snížit na 3:2. Zápas byl i díky rozhodování p. Blahety hodně nervózní.

Branky: 51. Ballý Pavel, 68. Kubaň Aleš, 74. Hanzlík Josef - 52.(PK) Frič Jan, 84. Kubaň Milan ; ŽK: 2 : 1. Diváků: 40.

Rozhodčí: Blaheta  Josef.

TJ Kašperské Hory – Kolinec  7 : 2  (4 : 1)

Branky:   6., 44 . Vrhel Aleš, 16., 46.  Uxa Lukáš,  25(P)., 72 . Tomek Petr ml. , 55(PK). Rovňan Richard

43. , 69.. Horák Jan

Rozhodčí: Staněk Luděk ŽK: 0:3  ČK: 0:1(48 . Kudlic Petr). Diváků:50

Plánice – Soběšice    8 : 1          (4 : 0)

Drmla Petr

Hosté nastoupili v deseti a po zranění dohráli zápas pouze v devíti hráčích. Vývoj utkání byl od začátku jasnou záležitostí domácích hráčů.

Branky: 27. Bouzek, 34.,36. Kohout T., 38.Plánička L., 65. Novák, 74,78. Kohout R., 93. Opatrný M. - 61 . Štěrba J(PK)

Rozhodčí:Míšek Tomáš;ŽK:1:0;Diváků : 50

Zavlekov    Pačejov B 2 : 4(1:2)

Branky: 45. Pacholík Hynek  , 89. Fous Jan. -  1,79 Hromádka Ondřej , 16 Hlůžek Josef , 66. Brůha Václav

Rozhodčí: Mazanec Marek. ŽK 2:1. Diváků: 90