Okresní přebor dorostu 6. kolo 1. - 2.10. 2011

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

FAVORITÉ SE NA VÍTĚZSTVÍ HODNĚ NADŘELI

V 5. kole přeboru dorostu znovu překvapil Malý Bor. Po té kdy v minulém kole dostal výprask na hřišti nováčka v Pačejově přivezl body z Hrádku. Maloborští se tímto vítězstvím vrátili na 3. místo za oba favority, kteří ani v tomto kole neklopýtli. Přesto Chanovice měly doma  dost starostí s Pačejovem a Mochtín se střelecky prosadil proti rezervě Horažďovic až v poslední čtvrthodině tohoto duelu.

Hrádek -  Malý Bor  0 : 2 (0 : 1)

Branky  :  14.  Kocum Pavel , 69.  vlastní (Goby Stanislav ).

Rozhodčí:  Brůha Radek. Hráno bez karet. Diváků: 20.

Chanos Chanovice - Sokol Pačejov   2 : 1 (1 : 0)

Oldřich Šebek

Do Chanovic přijelo mužstvo naladěné vysokým vítězstvím v minulém kole nad Malým Borem. I domácí věděli, že pokud přijede pačejovské mužstvo kompletní, že to bude těžký zápas. A průběh utkání to potvrdil. Obě mužstva bojovala zejména vprostřed hřiště, obrany fungovaly velmi spolehlivě a tak se v prvním poločase ujal pouze jeden z brejků, kterými domácí neustále hrozili. Druhý poločas se již hrál otevřenější fotbal, nahoru dolů, fyzicky velmi náročný, některým hráčům docházely síly. Ve druhé půli si domácí vypracovali více šancí, pačejovský gólman Štěpán (mimochodem jednoznačně nejlepší hráč na hřišti) však několikrát vytáhnul vynikající zákrok a tak až do 68 minuty vedli domácí jednobrankovým rozdílem. V této minutě domácí zvýšili po závaru před pačejovskou brankou na 2:0. O deset minut dokázali Pačejovští utkání zdramatizovat, když snížili na 2:1. Na vyrovnání hostům  již nezbývaly síly, i když i domácí  brankář  Soukup musel vytáhnout bravurní zákrok po střele Pláničky. Pačejov potvrdil, že současné postavení v tabulce okresního přeboru neodpovídá kvalitě mužstva, kterým disponuje.  Toto korektní utkání z obou stran  řídil velmi dobře rozhodčí Abrahám.

Branky: 35´Mrázek Martin, 68´Beránek Daniel – 78´Opl Vojtěch.

Rozhodčí: Abrahám;Diváků : 40

Hradešice – Janovice   2 : 1 (0 : 1)

Branky: 50.Josefík Jiří,  63.Metlička Václav  - 20.Hofman Jiří . ŽK: 2 : 4; Diváků: 20.

Rozhodčí:  Mazanec Marek

Horažďovice B – Mochtín  0 : 3 (0 : 0)

Branky: 78.Žiak Milan, 80.Škoda Michal, 86.More Jan, ŽK: 2:1, Diváků: 30

Rozhodčí: Staněk Luděk

1.  Chanovice          5   5   0   0   26:  4    15 (  6)

2.  Mochtín            5   4   0   1   17:  3    12 (  6)

3.  Malý Bor           5   3   0   2   17: 14     9 (  3)

4.  Hradešice          5   2   1   2    6: 15     8 ( -2)

5.  Hrádek             5   2   1   2    8:  6     7 ( -2)

6.  Pačejov            5   1   0   4   10: 15     3 ( -3)