KPŽ (starší , mladší) , KSŽ 6. kolo 1. - 2.10. 2011

KRAJSKÝ PŘEBOR   ŽÁKŮ

CENNÁ VÝHRA KLATROV NAD SVÝM VELKÝM RIVALEM

Po středeční předehrávce 13.kola pokračoval krajský přebor žáků dalším kolem. Týmy z Pošumaví v něm dokázaly v drtivé většině navázat na stoprocentní úspěšnost v v kategorii starších žáků z minulých kol. Jediný pro na body tentokráte nedosáhli byli hráči FK Horažďovice. Ti měli těžký úkol obstát v roli nováčka bez své největší opory Jirky Motla na hřišti zkušenějšího Tachova . Klatovy na tomto hřišti sice dokázaly ve středu domácí výrazně porazit, ale svěřenci Petra Ulrycha jsou v laufu, což dokázali i nyní doma, když porazily svého velkého rivala z posledních let jak v divizi tak v KP Jiskru Domažlice. Pochvalná slova zazněla zcela po právu z úst svého trenéra Sušice Pavla Hubáčka na své hráče  , kteří po výhře v derby v Horažďovicích a na Doubravce potvrdili svojí výkonnost i drtivou výhrou nad Nepomukem. Ve stínu nezůstal ani kolektiv Okuly Nýrsko vedený Josefem Jurašim, který po navázal na šňůru předcházejících úspěšných výsledků výhrou v Plzni nad Smíchovem.

STARŠÍ     ŽÁCI

SK Klatovy 1898 - Jiskra Domažlice  3 : 2 (2 : 0)

Petr Ulrych

Náročný zápas s hosty z Domažlic zvládli klatovští starší žáci velmi dobře a zaslouženě zvítězili. Oba soupeři se snažili hrát fotbal a tak to bylo oboustranně pohledné utkání. Klatováci od začátku tahali za delší konec, protože se již ve 2.minutě ujali vedení. I když v určitých fázích zápasu byli hosté aktivnější a drželi i více míč, domácí je do žádných gólových šancí nepouštěli. Avšak po té, co domácí vstřelili ve 2.poločasu třetí uklidňující branku a byli si jisti vítězstvím, přestali hrát a to se jim málem nevyplatilo, protože hosté dokázali v posledních 5 minutách vstřelit dvě laciné branky a tím konec utkání zdramatizovat. Naštěstí pro klatovské hráče se jim už vyrovnat nepodařilo.

Rozhodčí: Simbartl. Diváků: 40. ŽK: 1:0

Branky: Harmady 2, Povolný - Konůpka, Dufek

Sestava Klatovy:Sváček, Bláha, Čabrada, Lysek, Soušek, Pavlík, Harmady, Pitel, Milfort, Povolný, Havel J. Střídali: Šít, Havel N.

SK Plzeň Smíchov –Okula Nýrsko 0 : 3 (0 : 0)

Josef Juraši

Po klidném průběhu prvního poločasu se vše podstatné odehrálo až po přestávce.Ve 40 min.Nýrský Bureš dalekonosnou ranou trefil břevno a po odrazu od něj a brankářovi hlavy skončil míč v síti domácích(0:1).V 50 min.zápasu se z levé strany pokutového území prosadil křížnou střelou Kaas(0:2) a na konečných (0:3)vzápětí upravil po kombinaci středem hřiště Toman.Nutno podotknout,že domácí tým ani jednou během utkání přímo neohrozil branku Nýrska.

Sestava Nýrska:Dražka-Bureš,Bočan,Kněz,Kaas-Idlbek,Toman,Svoboda,Čanecký-Irlbek,,Pivoňka; střídající: Vávra,Bastl,Brož

Branky : 43´Bureš David,50´Kaas Václav,51´Toman Jaroslav

Rozhodčí: Volf Michal. Diváků:30

Sušice  - Nepomuk 11 : 0 (7 : 0)

Trenér Sušice Pavel Hubáček : Hodnocení zápasu začnu stejně jako minulý týden. Sušici se v poslední době výsledkově daří a Jirka Sedláček má famózní střeleckou formu. Od začátku do konce to byl jednoznačný zápas. Hosté jen jednou vážně ohrozili branku domácích. Šanci včasným vyběhnutím zmařil Tomáš Šoural. Obranu domácích dobře řídil Jakub Pojar a o góly se postaralo " trio S ".Ale pochvalu zaslouží i všichni ostatní hráči. Škoda, že do utkání nemohl nastoupit zraněný Tomáš Vichr".

Branky : 1.,4.,10.,17.,28.,38.,54.,59. - Sedláček Jiří, přihrávali Martin Samek, Honza Skála a Jakub Pojar 6.,56. - Samek Matin, přihrávali Jirka Sedláček a Honza Skála 25. - Skála Honza po samostatné akci od poloviny hřiště

Sestava Sušice: Šoural, Klas Daniel, Jurga, Hubáček, Vítovec, Pojar, Hájek, Skála, Dohnal, Sedláček, Samek, Klas Martin, Michalík, Pavelec, Nový, Myslík

Tachov - FK Horažďovice   5 : 1 (3 : 1)

Daniel Martínek

Horažďovičtí působili proti čilým domácím unaveně a bezradně. Na polovinu soupeře se dostali až asi po deseti minutách, to už ale prohrávali 1:0. V 16. minutě nejmladší hráč hostů Marek Hájek ještě probudil jejich naděje. Ty trvaly jen asi 15 minut. Před koncem poločasu je uhasili domácí dvěma slepenými góly.

Ani poločasová přestávka neznamenala obrat k lepšímu. Šance Horažďovic zůstaly neproměněny a naopak hráči Tachova další dvě branky přidali.

Sestava Horažďovic: Přibyl – Panuška, Buchta, Pikeš, Boček, Rejšek, Šašek, Ondrejička, Hájek, Hlaváč, Martínek, Chmelík, Stulík, Macoun.

Branky: 2x Hutta,  Kořínek, Beneš, Schweiner - Hájek. Rozhodčí:  Sirový, ŽK 1:2. Diváků:  50.

Ostatní výsledky : Košutka -  Stříbro 15: 0 ( 8: 0)   , Doubravka  - SK ZČE 5: 0 ( 2: 0) ,  Vejprnice  - Přeštice 1: 0 ( 1: 0)

1.  Vejprnice          8   8   0   0   43: 10    24 (  9)

2.  Sušice             8   6   1   1   38: 12    19 (  7)

3.  Klatovy  1898      8   5   2   1   35: 12    19 (  2)

4.  Nýrsko             8   5   1   2   30: 17    17 (  7)

5.  Domažlice          8   4   1   3   25: 13    14 (  1)

6.  Horažďovice        7   4   1   2   25: 18    13 (  4)

7.  Přeštice           8   4   1   3   21: 11    13 (  1)

8.  Doubravka          8   4   1   3   20: 19    13 ( -2)

9.  Košutka            8   3   1   4   28: 32    11 ( -2)

10.  FK Nepomuk         8   2   1   5   27: 29     7 ( -2)

11.  SK ZČE Plzeň       8   2   0   6   22: 30     6 ( -6)

12.  Tachov             8   2   0   6   13: 27     6 ( -6)

13.  Smíchov Plzeň      8   1   0   7    5: 32     3 ( -9)

14.  Stříbro            7   0   0   7    1: 71     0 ( -9)

MLADŠÍ  ŽÁCI

SK Smíchov -  Nýrsko 2 : 3 ( 2 : 2)

Ivan Pavlík

Hosté vstoupili do utkání špatně a již v 8. minutě po individuálních chybách prohrávali 2:0. Pak začali kombinovat po zemi a výsledkem bylo několik slibných akcí, z nichž dokázali do poločasu dvě proměnit. V úvodu druhého poločasu zvýšili na 3:2 a dostali zápas pod kontrolu. Domácí si nevytvořili žádnou vyloženou šanci, za to hosté jich dokázali ještě několik zahodit.

Branky:               6., 8. Sládek Tomáš – 18. Bastl Martin, 28. Šmíd Martin, 31. Vacek Adam

Rozhodčí:Volf Michal;Diváků: 30.

Sušice  - Nepomuk 0 : 1 (0 : 1)

Branka :  Šmíd

Sestava TJ Sušice:  Kožmín, Kolařík, Jána, Frolík, Bernátek, Loffelmann, Homolka, Brabec, Kutil, Černý, Svoboda, Gajdečka a Skrbek

Klatovy  - Domažlice  3 : 1 (1 : 1)

Tachov - Horažďovice   8 : 1 (4 : 1)

Ostatní výsledky : Košutka  - Stříbro 2 : 3 (1 : 1) ,  Doubravka  - SK ZČE   2 : 2 (2 : 0)  PK: 3:1 ,  Vejprnice  - Přeštice   4 :11 (3 : 4)

1.  FK Nepomuk         8   6   2   0   44:  7    21 ( 11)

2.  Klatovy  1898      8   6   2   0   36: 10    21 (  5)

3.  Tachov             8   6   0   2   52: 15    18 (  6)

4.  Domažlice          8   5   2   1   31: 16    18 (  5)

5.  Nýrsko             8   5   1   2   29: 15    17 (  7)

6.  Sušice             8   4   2   2   41: 14    15 (  2)

7.  Stříbro            8   4   0   4   26: 31    12 (  3)

8.  Doubravka          8   3   2   3   39: 28    11 ( -4)

9.  Košutka            8   3   1   4   22: 24    11 ( -2)

10.  Přeštice           8   2   1   5   27: 40     8 ( -5)

11.  Smíchov Plzeň      8   2   0   6   16: 28     6 ( -6)

12.  SK ZČE Plzeň       8   1   3   4   15: 50     6 ( -6)

13.  Horažďovice        8   1   0   7   15: 45     3 ( -9)

14.  Vejprnice          8   0   0   8   10: 80     0 (-15)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  ŽÁKŮ

SVATOBOR PŘIVEZL Z VENKU JIŽ TŘETÍ VÍTĚZSTVÍ

Po úvodních dvou kolech , kdy vyšli svěřenci trenéra Svatoboru Hrádek Stanislava Křížka v krajské soutěži naprázdno si nyní vše vynahrazují a již pět kol za sebou dokázali bodovat, z toho třikrát vyhráli na hřištích soupeřů. Poslední vítězstvím v Mrákově si upevnili v tabulce krásné třetí místo , což je pro jediné ho zástupce Pošumaví v této soutěži velmi dobrým základem do dalších podzimních zápasů.

Mrákov  - Sv.Hrádek 1: 2 ( 0: 2)

Podrobnosti nehlášeny

Ostatní výsledky : Holýšov  - Stod 1: 1 ( 0: 0)  PK: 3:4 ,  T.Chodov -  Heřm.Huť 3: 1 ( 0: 1), Nýřany Chotěšov 0:11 ( 0: 2), SK ZČE B Spoje Plzeň 4: 0 ( 1: 0) , Blovice Bezdružice 3: 2 ( 3: 1)

1.  SK ZČE Plzeň       7   6   1   0   34:  6    20 (  7)

2.  Blovice            7   6   0   1   26:  6    18 (  3)

3.  Hrádek             7   4   1   2   13: 15    14 (  7)

4.  Chotěšov           7   4   0   3   26: 14    12 (  3)

5.  Chodov             7   3   2   2   21: 14    12 ( -1)

6.  Mrákov             7   3   1   3   12: 12    10 (  1)

7.  Stod               7   2   2   3   12: 12     9 ( -1)

8.  Bezdružice         6   3   0   3   17: 20     9 (  3)

9.  Slovan Plzeň       7   3   0   4   14: 23     9 (  0)

10.  Nýřany             7   2   0   5   16: 30     6 ( -9)