KPD , KSD – skupina A 6. kolo 1. - 2.10. 2011

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

SUŠICE PORVÉ PROHRÁLA AŽ NA PŮDĚ LÍDRA TABULKY

Do třetice všeho dobrého i zlého. Tak zní staré české přísloví, které   zle použít na adresu starších dorostenců TJ Sušice. Ti v předcházejících dvou zápasech na hřištích soupeřů byli úspěšní, když vyhráli v Přešticích a přivezli bod ze hřiště energetiků kde vyhráli i na penalty . Ve třetím klání  venku  a v pořadí šestém na podzim vyšli bodově tentokráte naprázdno. Prvního přemožitele našli až na půdě lídra tabulky Sportovní školy Plzeň   , kterému podlehli tím nejtěsnějším rozdílem. V Plzni hrály také Klatovy a byly úspěšné, když si tři body přivezly  ze hřiště energetiků kterým nastřílely půl tucet branek. Pokud nepočítáme  vítězství po remíze s Nepomukem na penalty, pak na první skutečnou výhru dosáhl dorost Startu Luby. Lubští  si   poradili se sousedem ze spodních pater tabulky který se vrátil na  Chodsko  z jejich hřiště s prázdnou. Cenné vítězství i proti oslabenému, ale na druhé straně velmi kvalitnímu soupeři z Vejprnic si připsaly Horažďovice. Jejich trenér Jiří Brabec při nespokojenosti s výkonem jeho svěřenců s prvním poločasem byl nakonec s výsledkem spokojen a kluky za předvedenou hru ve  druhé půli pochválil.

STARŠÍ   DOROST

Horažďovice - Vejprnice  4  : 2 (1 : 2)

Václav Dušek ml.

Velmi kvalitní soupeř z Vejprnic přijel do Horažďovic oslaben s týmem jen s pěti staršími dorostencemi, přesto v prvním poločase zkoprnělé domácí přehrával a po hezkých kombinačních akcích se snadno dostal do dvoubrankového vedení. Domácí vrátil do hry brankář hostů hrubou chybou, když neudržel lehký míč a připravil jej Klimentovi na zlatém podnose před odkrytou brankou. Ve druhém poločase se domácí zlepšili a do psychické výhody je dostalo brzké vyrovnání Sovy, pak převzali otěže zápasu a brankou Kubaně, který dorážel na zadní tyči, se dostali poprvé do vedení. To ještě pojistil po slalomu svojí druhou brankou Kliment.

Trenér Brabec Jiří: "První poločas jsme odehráli špatně a až důrazná domluva o přestávce v kabině náš výkon změnila. Pak jsme se teprve začali prezentovat svým stylem a soupeře, který hrál s velmi mladým kolektivem, konečně začali přehrávat. Z několika vytvořených příležitostí se nám utkání třemi brankami podařilo otočit. Za druhý poločas bych chtěl kluky pochválit. Tímto způsobem musíme příště ale hrát celých 90 minut, protože ne pokaždé se utkání povede otočit jako dnes."

Branky: 40.Kliment Ladislav, 47.Sova Jan, 59.Kubaň Jaroslav, 81.Kliment Ladislav - 24.Gabriel Patrik, 38.Šádek David

Rozhodčí: Cihlář František, ŽK: 1:2, ČK: 0:1 (88.Mašek Jakub), Diváků: 30

Sestava Horažďovic: Macoun - Štěpán, Pintíř, Dan Vonášek, J.Pařil - Kába, Sova, Panuška, Kubaň - Kliment, Vachuška (Zdichynec, T.Greger, Jiřík, Dom.Vonášek, P.Nováček)

Luby -  Postřekov   5 : 2 (4 : 1)

Branky  : Opatrný Matěj 3,  Kurc Vojtěch a Pivoňka Marek - Kreuz Filip 2.

Rozhodčí Hájek Zdeněk, ŽK 2 : 1, ČK 1 : 0 (Kurc Vojtěch). Diváků:  30.

SŠ Plzeň -  Sušice  3 : 2 (1 : 2)

Podrobnosti nehlášeny

SK ZČE -  Klatovy  0 : 6 (0 : 1)

Ostatní výsledky : Přeštice -  Doubravka 3: 1 ( 1: 1), Domažlice  - Holýšov 3: 1 ( 2: 0), Nepomuk  - Tachov 0: 2 ( 0: 1)

Horažďovice - Vejprnice  2 : 3 (1 : 0)

Utkání mladších dorostenců mělo oproti starším zrcadlový průběh. V prvním poločase obě družstva spálila několik šancí, až se brankou do šatny konečně prosadil domácí Vachuška. Když po přestávce přidal druhou branku domácích Beránek, cítily Horažďovice velkou šanci na zisk prvních bodů. Ta však rychle zhasla. Dvacet minut před koncem hosté po náběhu za obranu a přesném zakončení vstřelili svým nejlepším hráčem Mrázkem kontaktní branku. Ten samý hráč minutu na to hlavou po rohovém kopu srovnal. Hosté přestože hráli ve druhém poločase jen s deseti hráči se dostali do psychické výhody a utkání otočili brankou Kristla. Za domácí mohl vyrovnat v poslední minutě Vachuška, ale jeho gólovou střelu pohotově kryl brankář hostů.

Branky: 39.Vachuška Aleš, 47.Beránek Daniel - 60.Mrázek Denis, 61.Mrázek Denis, 72.Kristl Tomáš Rozhodčí. Fanfule Ladislav, ŽK: 0:1, Diváků: 20

Sestava Horažďovic: Lukeš - Červený, T.Nováček, T.Greger, Hlaváč - Kovář, Panuška, Vachuška, P.Nováček, Vaněček - Beránek (T.Pařil, Pena)

SŠ Plzeň -  Sušice  5 : 2 (1 : 0)

Ostatní výsledky : Přeštice Doubravka 2: 1 ( 2: 1)

1.    Plzeň          3   3   0   0   17:  4     9 (  0)

2.  Doubravka          4   3   0   1   13:  7     9 (  6)

3.  Vejprnice          4   3   0   1   13: 11     9 (  6)

4.  Klatovy 1898       4   2   0   2   11:  7     6 (  0)

5.  Přeštice           3   2   0   1    7:  8     6 (  0)

6.  Sušice             4   0   1   3   11: 16     2 ( -2)

7.  Domažlice          2   0   1   1    5:  8     1 ( -2)

8.  Horažďovice        4   0   0   4    3: 19     0 ( -9)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

KOLINEC DOMA PODRUHÉ VYHRÁL

Pokud by si Sokol Měčín nepřivezl v Plzně od třetího celku tabulky Smíchova nakládačku 8:1, pak by bylo hodnocení šestého kola krajské soutěže dorostu z pohledu dosažených výsledků týmů z Pošumaví ještě příznivější  . V Soutěži se jako nováček začínají otrkávat hráči z Kolince. V domácím prostředí dosáhli již na druhé vítězství za sebou, když po Měčínu zdolali přesvědčivě i souseda z tabulky z Blíženova.  Předcházející úspěšné výsledky Okuly Nýrsko nás namlsali , ale ještě ne natolik, že bychom nedokázali ocenit jejich další výhru venku v Mrákově, čímž se zbavili dalšího nepříjemného soupeře ze spodních pater tabulky. Odměnou pro nýrské hráče je průběžné druhé místo, když ztrácí na vedoucí Merklín pouhé dva body. S lídrem tabulky čeká Nýrsko souboj až v 10.kole venku posledním víkendu tohoto měsíce.

Mrákov  - Nýrsko 1 : 4 (0 : 0)

Kolinec  - Blížejov 6 : 2 ( 4: 0)

SK Smíchov -  Měčín 8: 1 ( 3: 0)

Ostatní výsledky:  Merklín  - Stod 4: 3 ( 2: 1), Zbůch  - Nýřany 4: 2 ( 1: 1),Staňkov -  Blovice 6: 0 ( 1: 0),

Horš.Týn -  Koloveč 2: 4 ( 2: 1)

1.  Merklín            6   6   0   0   33: 14    18 (  6)

2.  Nýrsko             6   5   1   0   36: 14    16 ( 10)

3.  Smíchov Plzeň      6   5   0   1   33:  8    15 (  3)

4.  Mrákov             6   2   3   1   13: 12    12 (  0)

5.  Nýřany             6   3   1   2   17: 16    11 (  4)

6.  Koloveč            6   2   2   2   17: 13     9 ( -1)

7.  Stod               6   2   2   2   16: 12     8 ( -1)

8.  Měčín              6   2   1   3   17: 25     7 ( -2)

9.  Zbůch              6   2   1   3   14: 25     7 ( -2)