KPŽ (starší , mladší) , KSŽ 13. kolo 28.9 . 2011

KRAJSKÝ PŘEBOR   ŽÁKŮ

V PŘEDEHRÁVCE KRAJSKÉHO PŘEBORU ŽÁKŮ VYHRÁLI CO SE DALO

Sváteční středa byla termínem předehrávání kompletního 13.kola krajského přeboru starších a mladších žáků. Za úspěšnost v tomto kole patří , ostatně jako  v převážné  části odehraných osmi podzimních kol patří čtyřlístku z Pošumaví velká pochvala. Všechny týmy starších žáků dokázaly své soupeře , z toho tři z Plzně výrazně porazit  a jsou v tabulce v lepší polovině tabulky.

STARŠÍ             ŽÁCI

FK Tachov - SK Klatovy 1898   1 : 8 (0 : 5)

Petr Ulrych

V předehrávaném zápase 13.kola krajského přeboru zajížděli ve středu o státním svátku klatovští starší žáci do Tachova.

Ráz utkání udala hned 1.minuta hry, ve které po bleskovém sólovém průniku skóroval Povolný. Klatovští hráči byli fyzicky vyspělejší a hlavně po celý zápas fotbalovější, takže v utkání zaslouženě zvítězili poměrně vysokým brankovým rozdílem.

Branky za Klatovy : Povolný 2, Harmady 2, Lysek 2, Pitel, vlastní

Rozhodčí: Mezera. Diváků: 30. ŽK: 1:1

sestava Klatovy : Sváček, Bláha, Čabrada, Lysek, Soušek, Pavlík, Pitel, Harmady, Povolný, Javorský, Šít. Střídali: Kapusta, Schweigl

TJ Sušice - Senco Doubravka Plzeň    8 : 0 (2 : 0)

Pavel Hubáček,  Václav Nauš

Tento zápas potvrdil dvě věci. Sušici se v poslední době výsledkově daří a Jirka Sedláček má famózní střeleckou formu. V prvním poločase to ovšem na debakl hostů vůbec nevypadalo. Hosté byli lepším týmem. Hráli ve větším pohybu, rychleji a důrazněji. V 7. minutě vysunul Martin Klas Jirku Sedláčka, ten postupoval sám na gólmana a bylo to 1:0. Na 2:0 zvyšoval opět Jirka Sedláček po pěkné přihrávce Martina Samka. Tak skončila i první půle.Po důraznější domluvě v kabině už domácí začali hrát lepší fotbal. Na 3:0 zvyšoval Jirka Sedláček, opět mu přihrál Martin Samek.Že kromě pěkných přihrávek umí i dávat góly potvrdil Martin Samek, když dvěma góly zvyšoval už na 5:0. Na oba góly mu nahrával Honza Skála.V 60. minutě to bylo již 6:0, když se do střelecké listiny zapsal také domácí brankář Tomáš Šoural, který s přehledem proměnil PK.

Další dva góly vstřelil opět Jirka Sedláček, po přihrávkách Martina Samka a Honzy Skály. Další šance včetně druhého PK již využity nebyly. Musím pochválit i hostující mužstvo, které hlavně v první poločase předvedlo kvalitní výkon.

Branky: 5x Sedláček Jiří, 2x Samek Martin, Šoural Tomáš

Sestava domácích: Šoural, Klas Daniel, Jurga, Hubáček, Vichr, Vítovec, Pojar, Skála, Dohnal, Sedláček, Klas Martin, Nový, Pavelec, Hájek, Samek

Okula Nýrsko - ZČE Plzeň  5 : 1 (2 : 0)

Josef Juraši

Ve vloženém svátečním kole domácí tým z Nýrska od začátku zápasu diktoval tempo hry a velice dobře kombinoval,vytvořil si několik velmi slibných střeleckých příležitostí a v několika z nich se dokázali domácí gólově prosadit.A to ještě dvakrát zazvonila konstrukce branky hostí.Plzeňský tým se prosadil až v samém závěru zápasu,kdy kosmeticky upravili výsledek utkání.

Sestava Okula  Nýrsko: Dražka-Bureš,Bočan,Vacovský,Brož-Idlbek,Toman,Svoboda,Kaas-Irlbek,Čanecký; střídající:  Pivoňka,Vávra,Bastl

Branky –Domácí:14´,47´Toman Jaroslav,25´,53´Svoboda Václav,50´vlastní branka,Hosté:69´Grasl Michal

Rozhodčí:Hovorka Milan . ŽK:1:1                  . Diváků: 50

FK Horažďovice - TJ Košutka Plzeň  4 : 2 (0 : 2)

Daniel Martínek

Domácí bez pěti hráčů základní sestavy měli v první půli problémy se proti hostům prosadit. Ti zahrozili již v 16. minutě, kdy nastřelili břevno. O šest minut později se po přímém kopu nemýlil hostující Tomáš Vilček. Druhou branku přidali hosté před koncem poločasu z penalty za ruku domácího obránce ve vápně.

Po přestávce se horažďovičtí sebrali a zápas otočili. Ve 39. minutě utekl Motl

obraně Košutky a snížil. Za dalších 8 minut vyrovnal s přispěním hostující obrany Šašek. Skóre pro Horažďovice otočil svou druhou brankou Motl. Před koncem zápasu šel předčasně ze hřiště kapitán hostů Dominik Vilček za druhou žlutou (a tedy červenou). Zápas uzavřel krásný centr Šaška zužitkovaný Bočkem.

Branky: 39. a 60. Motl, 47. Šašek, 63. Boček – 23. Vilček Tomáš, 34. Bouda (PK)

Rozhodčí: Velíšek;ŽK:3:2;ČK:0:1 (67. Dominik Vilček);Diváků : 40.

Sestava Horažďovic: Přibyl – Motl, Pikeš, Boček, Rejšek, Šašek, Buchta, Ondrejička, Hájek, Martínek, Stulík, Macoun.

Nepomuk – Domažlice  1 : 3; Stříbro – Přeštice  0 : 8; Smíchov – Vejprnice  1 : 10

1.  Vejprnice          7   7   0   0   42: 10    21 (  9)

2.  Klatovy  1898      7   4   2   1   32: 10    16 (  2)

3.  Sušice             7   5   1   1   27: 12    16 (  7)

4.  Domažlice          7   4   1   2   23: 10    14 (  1)

5.  Nýrsko             7   4   1   2   27: 17    14 (  4)

6.  Horažďovice        6   4   1   1   24: 13    13 (  4)

7.  Přeštice           7   4   1   2   21: 10    13 (  1)

8.  Doubravka          7   3   1   3   15: 19    10 ( -2)

9.  Košutka            7   2   1   4   13: 32     8 ( -2)

10.  FK Nepomuk         7   2   1   4   27: 18     7 ( -2)

11.  SK ZČE Plzeň       7   2   0   5   22: 25     6 ( -6)

12.  Tachov             7   1   0   6    8: 26     3 ( -6)

13.  Smíchov Plzeň      7   1   0   6    5: 29     3 ( -6)

14.  Stříbro            6   0   0   6    1: 56     0 ( -9)

MLADŠÍ  ŽÁCI

Aktuální výsledky

SKP Okula Nýrsko – SK ZČE Plzeň  5 : 0  (2 : 0)

Ivan Pavlík

Domácí o utkání rozhodli během deseti minut prvního poločasu, kdy nejdříve Jakub Pavlík prošel z pravé strany obranou a prostřelil brankáře a potom Martin Bastl po krásné přihrávce prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Druhý poločas začal neproměněnou penaltou domácích a zdálo se, že by se hosté mohli vrátit do utkání, ale domácí Adam Vacek byl proti, když vzápětí proměnil samostatný únik z poloviny hřiště. Na konečných 5 : 0 v závěru upravil dvěma góly Filip Malát. Hosté si za celý zápas nevypracovali žádnou vyloženou šanci, za to domácí jich stačili ještě spoustu zahodit.

Branky: 7´ Pavlík Jakub, 10´ Bastl Martin, 35´ Vacek Adam, 50´, 54´ Malát Filip

Rozhodčí:Hovorka; Diváků : 50.

TJ Sušice - Senco Doubravka Plzeň  6 : 2 (3 : 1)

Branky:  Bernátek 2, Jána, Svoboda, Kutil a Černý po 1  -  Kellich a Uzlík hráno bez karet

Rozhodčí: Simbartl

Sestava TJ Sušice:Kožmín, Brabec, Kolařík, Černý, Bernátek, Svoboda, Loffelmann, Kutil, Jána, Frolík, Gajdečka a Dryk

FK Horažďovice   - Košutka   0 : 4 (0 : 1)

Branky: 23 vlastní (Fuščič), 33 vlastní (Macoun), 48, 56 Vilček Tomáš

Rozhodčí:Velíšek Jiří;Diváků : 40

Tachov – Klatovy  2 : 5

(podrobnosti nehlášeny)

Nepomuk – Domažlice  1 : 1, na PK 4 : 3; Stříbro – Přeštice  2 : 1;  Smíchov – Vejprnice  2 : 0

1.  FK Nepomuk         7   5   2   0   43:  7    18 (  8)

2.  Klatovy  1898      7   5   2   0   33:  9    18 (  5)

3.  Domažlice          7   5   2   0   30: 13    18 (  5)

4.  Tachov             7   5   0   2   44: 14    15 (  6)

5.  Sušice             7   4   2   1   41: 13    15 (  5)

6.  Nýrsko             7   4   1   2   26: 13    14 (  4)

7.  Košutka            7   3   1   3   20: 21    11 (  1)

8.  Doubravka          7   3   1   3   37: 26    10 ( -2)

9.  Stříbro            7   3   0   4   23: 29     9 (  0)

10.  Smíchov Plzeň      7   2   0   5   14: 25     6 ( -3)

11.  Přeštice           7   1   1   5   16: 36     5 ( -8)

12.  SK ZČE Plzeň       7   1   2   4   13: 48     5 ( -7)

13.  Horažďovice        7   1   0   6   14: 37     3 ( -9)

14.  Vejprnice          7   0   0   7    6: 69     0 (-12)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  ŽÁKŮ

Hrádek   -  Heřmanova Huť  2 : 0 (1:0)

Stanislav Křížek

Domácí měli opět problémy se sestavou, Pavel Brejcha se poprvé zhostil postu brankáře a pomohl tak mužstvu. Když za stavu 1:0 chytil jasnou gólovku. Jistotu 3 bodů zařídili bratři Špičkové, když mladší Daniel přihrál na gól svému bratrovi Petrovi.

Branky:  18. Beneš Petr , 68 .  Špička Petr . Rozhodčí: Petržilka Jiří. Diváků: 20. ŽK: 0 : 1.

Ostatní výsledky:  Spoje Plzeň - Bezdružice 3: 2 ( 1: 2), Stod  - Chotěšov 1: 2 ( 0: 1), Mrákov  - Nýřany 2: 3 ( 2: 1), SK ZČE B  - T.Chodov 1: 1 ( 0: 0)  PK: 4:3

1.  SK ZČE Plzeň       6   5   1   0   30:  6    17 (  7)

2.  Blovice            6   5   0   1   23:  4    15 (  3)

3.  Hrádek             6   3   1   2   11: 14    11 (  4)

4.  Mrákov             6   3   1   2   11: 10    10 (  4)

5.  Chodov             6   2   2   2   18: 13     9 ( -1)

4.  Chotěšov           6   3   0   3   15: 14     9 (  0)

6.  Bezdružice         5   3   0   2   15: 17     9 (  3)

7.  Slovan Plzeň       6   3   0   3   14: 19     9 (  0)

9.  Stod               6   2   1   3   11: 11     7 ( -2)

10.  Nýřany             6   2   0   4   16: 19     6 ( -6)