IV. TŘÍDA - skupina A, B 5. kolo 24. – 25.9.2011

IV. TŘÍDA  - skupina  A

MĚCHOLUPSKÁ REZERVA ZVÍTĚZILA PODRUHÉ VENKU

Sedmé odehrané kolo IV.třídy skupiny A potvrdilo, že rezerva Sokola Měcholupy si nepočíná jako nováček soutěže. Dosud nebyl nucen zaplatit nováčkovskou daň ani v jediném zápase . Dokonce  dokázal dvakrát přivést výhru zvenku , když ta  poslední je ještě čerstvá z tohoto kola  z Dlažova a pokud měcholupská rezerva prohrála , pak tím nejtěsnějším rozdílem. Tato skupina se  jeví  s výjimkou velkého favorita SK Katovy B jako daleko vyrovnanější  než tomu v předcházejících ročnících a to je pro další vývoj dobře.

Dlažov - Měcholupy B  1 : 3 (0 : 0)

Branky: 59. Šít Martin -  76.a 79. Bálek Dušan ,69. Vaněček Fr. Diváků: 30. ŽK: 1:4

Rozhodčí: Vondráček

Bezděkov B –Železná Ruda B   2 : 2 (2 : 0)

Michal Karlubík

Rezerva Bezděkova chtěla v tomto souboji vyhrát a přeskočit svého soka. Dosavadní zápasy  skončili vždy remízou.  Poslední 2:2 v Bezděkově po nesmyslné penaltě. 25.9.2011 a opět se hrálo v Bezděkově. Od úvodní minuty bylo znát, že domácí chtějí urvat všechny tři body a Ruda vypadala odevzdaně. Ve 26. minutě poslal do vedení domácí tým kanonýr Alexandr Zhvakin !!  1:0. Byl to právě tento hráč, který byl nejvíce nebezpečný a v 38. minutě zvýšil střelou z dorážky na 2:0!! Ještě v prvním poločase domácí střídaly, nevýrazného Martínka nahradil Tuček. Ale ani ten už do konce prvního poločasu nic nestihl.
Začátek druhé půle byl opět v moci domácích, ale hosté se začali probouzet. Domácím byl pískán jeden „faul“ za druhým a v 78. minutě  pískl sudí penaltu, která nutno podotknout byla asi jako první penalta v zápase v Jablonci. Kapitán domácích Věroslav Máca bezpečně proměnil. 2:1. O chvíli později byl po druhé žluté, přísně vyloučen domácí Karel Karlubík a o další chvíli sudí pískl druhou penaltu (ta se prozměnu podobala druhé penaltě v Jablonci). Míč si postavil opět hostující kapitán a opět proměnil. 2:2. Zápas tak zkončil remízou 2:2, což domácí tým nesl hodně nelibě.

Sestava TJ Bezděkov B:  Vlastimil Nadymáček  - Pavel Grassl, Zbyněk Svoboda, Martin Hlaváček ©, Petr Nadymáček – Michal Martínek ( Tomáš Tuček ), Václav Novák,  Alexandr Zhvakin, Ioan-ovidiu Zima ( Štefan Haviár ) , Karel Karlubík , Josef Lukačík ( Pavel Hráský ).

Branky: 26 . a 38,. Zhvakin Aleksandr  - 78., 89. Máca Věroslav (obě z PK).ŽK: 5 : 2;ČK: 1 : 0( Karbulík Karel).Rozhodčí: Javorský Josef. Diváků 40.

Vrhaveč B - Dešenice  1 : 0  (1 : 0)

Branky: Janda David (PK) . ŽK 3:1 . Diváků: 30 ,

Rozhodčí: Švátora Petr

Janovice  B -Spůle   7 : 2 (5 : 1)

Branky: 22.,26.a 84.Jansta, 13.a 43.Jůzek, 36.a 48.Urban - 9.Soušek František, 61.Petr Radovan. Diváků:  50 Bráno bez karet . Rozhodčí: Bína Roman

1.  Klatovy  1898 B    6   6   0   0   42:  3    18 (  9)

2.  Měčín B            7   4   2   1   19: 19    14 (  5)

3.  Vrhaveč  B         6   4   1   1   11:  4    13 (  1)

4.  Janovice B         7   4   1   2   24: 18    13 (  4)

5.  Železná Ruda B     6   3   1   2   15: 12    10 ( -2)

6.  Bolešiny B         7   3   1   3   11: 10    10 (  1)

7.  Bezděkov B         6   2   2   2   12: 13     8 ( -1)

8.  Ježovy             7   2   2   3   10: 26     8 ( -1)

9.  Dlažov             6   2   1   3   12: 12     7 ( -5)

10.  Měcholupy B        6   2   0   4    7: 10     6 ( -3)

11.  Křenice            7   1   2   4    7: 19     5 ( -4)

12.  Dešenice           6   1   1   4    4:  9     4 ( -5)

13.  Spůle              7   1   0   6    8: 27     3 ( -6)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

JEDINÉ KVASETICE JEŠTĚ NEKLOPÝTLY

V 5. kole IV. třídy skupiny B přišel v Milčicích o svou neporazitelnost v novém ročníku Sokol Zavlekov , což znamená, že jediným kdo ještě v soutěži neklopýtl  je lídr tabulky Sokol Kvasetice. Ten se zdá být ve velmi dobré střelecké formě a zatěžuje branková konta soupeřů jako na běžícím pase. Zatím o nevděčnou roli  týmu na kterém si vylepšují soupeři skóre  si vedle hrádecké rezervy řekla rezerva Sokola N. Hory a připojil se k ní v tomto kole také po domácím debaklu  Sokol Kolinec. Za zmínku k průběhu tohoto kola stojí také to, že  rozjetou Plánici přibrzdilo ziskem první podzimní výhry svéradické béčko.

Žihobce B  -  Hrádek B    5 : 3 (2 : 2)

Branky:  5. ,85.  Drobný Milan, 33.  , 60.  Míčka Bohumil, 65. Paroubek Marek – 15.  Hanč Petr (PK), 17. Rada Jan, 68. Lísa Roman.  ŽK:1 :1. Diváků 20. Rozhodčí: Blaheta Josef.

Svéradice B - Planice   2 : 1(2 : 1)

Branky: 2 . Říha Štěpán, 24 . Krejčí Jaroslav (PK) - 16 . Novák David

Rozhodčí: Staněk Luděk . Diváků: 40,ŽK:4:3,ČK:1:0,

Milčice - Zavlekov  4 : 2 (3 : 1)

Branky:  6. Neuberk Jan,13. Průcha Jiří,26. Zítek Rudolf,81. Havlík Hanuš - 8. Bilynskyy Volodymyr  ,90. Špitalský  Jan. Rozhodčí? Míšek Tomáš. ŽK 2:4. Diváků:  60.

Nalžovské Hory B - Kašperské Hory  0 : 10 (0 : 3)

Branky: Voldřich Jiří 4,  Pleva Čestmír 2,  Weishaupl Kurt 2,  Vrhel Aleš , ,Tomek Petr. ŽK  2:0.Diváků:60. Rozhodčí: Zuzana Špindlerová

Kolinec -  Kvasetice  0 : 7 (0 : 2)

Petr Vích

Kolinec nadále ukazuje, že  právem patří pouze do IV. třídy. Jeho tragický výkon odpovídá výsledku.

Branky : 12. Hanzlík, 39.,47. a 87. Ballý, 49. a 69. Klíma, 66. Bouzek

Rozhodčí:  Veverka. Bez karet. Diváků : 70

Pačejov  B -  Soběšice  7 : 1  (6 : 0)

Jednostranná záležitost  domácích, kteří o svém vítězství rozhodli už během první půlhodiny, kdy nasázeli soupeři šest gólů. Druhý poločas se už jen dohrával a čestného úspěchu dosáhli i hosté.

Domácí: 4. Brůha Václav, 10. a 17. , Klásek Václav , 23. a 35.  Ticháček Josef , 32.  Hromádka Ondřej , 65. Větrovec Josef  -  67.   Zamiška Michal Hráno bez karet. Diváků:  60

Rozhodčí:  Josef Abrahám

1.  Kvasetice          5   5   0   0   37:  3    15 (  9)

2.  Kašp. Hory         5   4   0   1   32:  7    12 (  3)

3.  Zavlekov           5   4   0   1   19:  7    12 (  6)

4.  Pačejov B          5   3   1   1   25:  5    10 (  4)

5.  Plánice            5   3   0   2   16: 12     9 (  3)

6.  Žihobce  B         5   3   0   2   12: 13     9 (  0)

7.  Milčice            5   2   2   1   15: 10     8 (  2)

8.  Kolinec            5   1   1   3    9: 17     4 ( -5)

9.  Soběšice           5   1   0   4   12: 18     3 ( -3)