OPŽ( starší) 13. kolo 21.9. 2011

OKRESNÍ PŘEBOR  STARŠÍCH ŽÁKŮ

MYSLÍV ZÍSKAL  PRVNÍ BODY

Ve středu se podle rozlosování fotbalových soutěží řízených OFS Klatovy předehrávalo  13.kolo okresního přeboru žáků. Pro Myslív bylo radostné v tom, že si v tomto kole připsaly dva body . První za remízu doma  se Sokolem Nezamyslice a druhý za výhru v tomto duelu na pokutové kopy. Naopak smolný bylo kolo pro Železnou Rudu , která prohrou v Hradešicích přišla o vedení v tabulce. Železnorudští mladí fotbalisté  ale mají o zápas méně než její největší rivalové na čele tabulky ,  kde usadil v  roli lídra tabulky FC Švihov.

FC Švihov – Start VD Luby    4 : 1 (3:0)

Václav Pavelec

Švihovští hráči porazili svého soupeře zejména díky dobré hře v prvním poločasu, po přestávce polevili a dovolili soupeři častěji ohrožovat svou branku, přesto jednou skórovali a spoustu šancí opět zahodili. Domácí brankář se blýskl chycenou penaltou.

Branky: 14.Kulhánek Lukáš,16.,55.Voráček David,22.Mazanec Jakub – 64. Šleis Karel

Rozhodčí: Bureš Michal.ŽK:1:0 .Diváků : 60.

Hradešice- Železná Ruda   3 : 1 (1:0)

Milan Černík

Domácím chyběl pro nemoc již ve čtvrtém zápase v řadě jeden z klíčových hráčů mužstva David Vaněček, ale jeho střelecké schopnosti zatím nahrazuje nepostradatelný Pavel Nauš. Téměř celý 1. poločas se domácí bránili tlaku favorizovaného soupeře a domácí ohrozili branku soupeře jen ve 3 případech, ale stálo to za to. Poprvé tyč, podruhé nastřelení brankáře ve vyložené šanci a potřetí gól hlavou V. Nauše z rohového kopu.

I ve 2. pol byli herně jednoznačně lepší hosté, ale po chybě jejich obrany zvýšil na 2:0 opět V. Nauš. Hostům se ale po chvíli podařilo snížit, a když svůj samostatný nájezd neproměnil domácí D. Chmelík, vyrovnání viselo na vlásku. To však domácí bojovným výkonem a splněním taktických pokynů nepřipustili, a tak se zrodil překvapivý výsledek, který pojistil v nastaveném čase opět V. Nauš. Výborný výkon podal rovněž domácí brankář M. Panuška.

Rozhodčí : Říha. Branky: 35.,51.,70.Nauš Pavel- 54.Jelínek Jiří. Bez karet.Diváků:20 .

Myslív - Nezamyslice  2 : 2 (2:2) na PK 4:3

Branky: 12. Borka, 24. Masopust - 18., 29. Kubovec. Rozhodčí: L. Staňek. ŽK 1:0.Diváků 40.

Strážov - Kašperské Hory 0 : 1 (0 : 1)

Petr Presl

Oslabený domácí tým nedokázal odpovědět na překvapivou branku z 10. minuty po celý zbytek utkání. Citelně chyběl kapitán L. Soušek.

Strážov-sestava: Kalivoda J., Zetocha D., Thurnvald P., Karas P., Muchka F. ©, Heidenreich D., Vališ J., Bouberle P., Thurnvald V., Schwarz O., Volf T., Adamec O.

Branka: O. Bártík. Rozhodčí: Bína. ŽK: 0 : 1. Diváků: 20.

Dlouhá Ves  - Nalž. Hory 1 : 1 (0 : 1) PK: 3:2

Krůs Josef

Slušné utkání s mnohými šancemi na obou stranách – s větším počtem u domácích hráčů. Družstvo domácích bylo opět doplněno malými fotbalisty z minižáků. Hráli velmi obětavě i když tíhu odpovědnosti nesli na svých bedrech starší a zkušení hráči.Penaltový rozstřel vyzněl lépe pro domácí, kteří získali zaslouženě 2 body.

Branky: 58.Beránek Pavel - 20.??   Rozhodčí: Šúrová ;ŽK: 1:1 ;Diváků: 50.

Mochtín  - Bolešiny  2 : 0 (0 : 0)

Branky:  40. Hadáček Jakub, 52. Pretzelmayer Viliam.  Diváků 20.  Rozhodčí:  Tereza Hessová. ŽK 0:1

1.  Švihov             6   5   0   1   19: 10    15 (  6)

2.  Hradešice          6   4   1   1   19: 10    13 (  4)

3.  Železná Ruda       5   4   0   1   15:  7    12 (  0)

4.  Luby               6   4   0   2   16: 10    12 (  3)

5.  Mochtín            6   4   0   2   16: 14    12 (  3)

6.  Dlouhá Ves         6   2   3   1   11: 14    11 (  3)

7.  Nalž. Hory         5   2   2   1   14:  8     9 ( -1)

8.  Kašp. Hory         6   2   1   3    8: 11     8 ( -2)

9.  Nezamyslice        5   2   1   2   16: 11     7 (  1)

10.  Strážov            5   1   1   3    5: 16     4 ( -5)