IV. TŘÍDA - skupina A, B 5.kolo 17. -18.9. 2011

IV. TŘÍDA  - skupina  A

KLATOVSKÁ REZERVA  S OBVYKLOU TAXOU

V šestém kole IV.třídy sk.A se dařilo hostujícím celkům. V obvyklých šlápějích jako tomu bylo  v kolech předcházejících pokračuje největší favorit . Klatovská rezerva zůstala věrná své obvyklé taxe půltucet dosažených branek  v sítích soupeřů  .  Toto kolo rovněž přineslo první radost pro nováčka z Dešenic, který si připsal do tabulky první bod za domácí remízu  s béčkem Bezděkova.

Měcholupy B – Křenice   0 : 1 (0 : 1)

Branky:               29. Roneš Pavel.  Rozhodčí:Pressl Václav               ;ŽK:0:1 ;Diváků : 50

Ježovy  - Bolešiny B   2 : 2 ( 2: 1)

Branky: Tampa Tomáš, Svoboda Jakub - , Koželuh Jan; Rozhodčí: Holeček Miroslav; ŽK: 1:2 . Diváků: 30

Spůle -  Klatovy 1898 B 0 : 6 ( 0: 0)

Branky: 48.,49. Matějka Daniel , 52., 85.  Votípka Jan , 67. Brož Jan , 89.  Vacovský Václav.  Diváků:  30

Dešenice  - Bezděkov B 2 : 2 ( 1: 1)

Michal Karbulík

V Dešenicích byl k vidění méně kvalitní zápas převahou hostujících hráčů z Bezděkova. Byl to, ale Bezděkov kdo 2x dotahoval. Na 1:1 vyrovnal po rohovém kopu Zdeněk Šperer a na 2:2 střelou přes zeď Miroslav Břečka z přímého volného kopu. Další šance TJ Bezděkov B nepoměnil (především tutovku Josefa Lukačíka, který na hranici malého vápna neproměnil svou šanci) a tak zápas skončil remízou 2:2. Sestava TJ Bezděkov B: Vlastimil Nadymáček - Kostyantin Zhvakin, Martin Hlaváček (c), Petr Nadymáček, Zdeněk Šperer - Pavel Grassl , Václav Novák, Petr Bače ( Miroslav Břečka ), Václav Čížek - Michal Martínek, Josef Lukačík.

Branky: 61. Pytel Václav st., 7. Svoboda Václav – 40. Šperer Zdeněk,  83. Břečka Miroslav;

Rozhodčí: Habada Vladislav; ŽK: 2:0 . Diváků: 50

Železná Ruda  B - Dlažov  2 : 3 (1 : 3)

Rudolf Pavel

Utkání za drobného deště bylo vyrovnanou partii.Domácí začátek zaspali a v 5.min.nechali Tribulu z dálky vystřelit. Bylo z toho nečekané vedení týmu hostí.Z následného útoku v 6.min.se domácím podařilo srovnat.Střelu Ondry Říhy pohotově dorazil Pagáč. Celá první půle byla velice vyrovnaná.Výsledek ovlivnila 45.min.,kdy domácí obrana nechala dvakrát proběhnout Trubilu až do pokutového území a ten zvýšil na 1:3.Druhá půle byla hodně nervózní a rozkouskovaná. Domácím se podařilo v 76.min Velackým z dálky,ale na zvrat utkání to nestačilo.

Branky : 6. Pagáč Jiří, 76.Velacký Pavel -  5., 45., 45.,Tribula

Rozhodci : Pastyřík Vladimír. ŽK: 1:4.  Diváků : 50

Měčín B-Janovice B 6  : 1  (5 :0 )

Branky: 17.,19.Kadlec Petr, 32.Touš Jan,3 9.Votípka Radek, 40.Bošek Karel, 83.-Koliha Karel  -  49.Jůzek. Rozhodčí:Špindlerová; ŽK:1:0; Diváků :50

1.  Klatovy  1898 B    6   6   0   0   42:  3    18 (  9)

2.  Měčín B            6   3   2   1   18: 19    11 (  2)

3.  Vrhaveč  B         5   3   1   1   10:  4    10 (  1)

4.  Bolešiny B         6   3   1   2   11:  9    10 (  4)

5.  Janovice B         6   3   1   2   17: 16    10 (  4)

6.  Železná Ruda B     5   3   0   2   13: 10     9 ( -3)

7.  Dlažov             5   2   1   2   11:  9     7 ( -2)

8.  Bezděkov B         5   2   1   2   10: 11     7 (  1)

9.  Ježovy             6   2   1   3    9: 25     7 ( -2)

10.  Dešenice           5   1   1   3    4:  8     4 ( -5)

11.  Křenice            6   1   1   4    6: 18     4 ( -2)

12.  Měcholupy B        5   1   0   4    4:  9     3 ( -6)

13.  Spůle              6   1   0   5    6: 20     3 ( -6)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

ZIHOBECKÁ REZERVA SESADILA LÍDRA Z TRŮNU

O překvapení 4. podzimního kola na účet lídra tabulky se postarala rezerva TJ Žihobce převážně se prezentujících z hráčů Sokola Rabí zaslouženou výhrou v Kašperských Horách .Do čela tabulky se tak vyhouply po tomto kole dosud jediný  tým s plným počtem Bodů Sokol Kvasetice , který si vylepšil výrazně skóre dvoucifernou výhrou nad béčkem Sokola Nalžovské Hory.

Hrádek B  - Svéradice B 5: 1 ( 2: 1)

Václav Hána

Již v 5. min. domácí brankář Jan Sležek zmařil výborným zákrokem samostatný únik útočníkovi hostů, ale na další samostatný únik Jaroslava Krejčího v 10. min. již nestačil a zdálo se, že domácí "B" tým zase dostane příděl gólů. V 15. min. však hostující obránce při odkopu trefil vlastní branku a tím za domácí vlastně vyrovnal. A když v 19. min. Václav Holeček s přehledem proměnil pokutový kop a zvýšil na 2:1, domácí rezerva prvně v letošním ročníku soupeře přehrávala. A až do konce utkání zvyšovala náskok, až na konečných 5:1. Ale snad se již nebudou opakovat výsledky, kdy hrádecká rezerva ve třech utkáních dostala 25 gólů.

Banky: 10. Jaroslav Krejčí - 15.vlastní , 19. Václav Holeček(PK), 55. Petr Buchsbaum , 59. Jan Oliva , 85. Pavel Skála 5:1. ŽK 2:3,diváků:  40. Rozhodčí Petr Švátora

Branky: 55. Buchsbaum Petr, 19. Holeček Václav(PK), 59. Oliva Jaroslav, 85. Skála Pavel, 15. vlastní – 10. Krejčí Jaroslav; Rozhodčí: Švátora Petr; ŽK: 2:3. Diváků: 40

Kvasetice  - Nalž. Hory B   17: 0 ( 8: 0)

Soupeř z Nalžovských Hor přijel v 10 hráčích a od začátku působil naprosto odevzdaným dojmem. Prvnímu golu předcházelo 5 zahozených vyložených šancí a to slibovalo bohatou brankovou úrodu. Do poločasu padlo 8 branek a domácího golmana zaměstnával pouze hostující brankář dlouhými výkopy. Před koncem poločasu odkulhal jeden z hostujících hráčů a Kvasetičtí fotbalisté dál nerušeně pokračovali v tréninku. Ke konci utkání diváci skandovali, v mužských soutěžích nevídané, dvacet, dvacet. Zápas se dohrál v poklidu a ani rozhodčí Dyk, který pískal s přehledem, neměl mnoho práce.

Branky: Ballý Pavel 4, 22.,54., 77. Hanzlík Josef , 26.,73.,75. Hanzlík Karel 36., 39.  Vojta Lukáš , 68. Liška Petr, 41. Bouzek Stanislav, 13. Kubaň Aleš, 34. Klíma Ondřej, 68. Bouzek Petr; Rozhodčí: Dyk Jan. Diváků:  40

Plánice - Pačejov B  3 : 2 (2:0)

Jiří Havlíček

V tomto zápase kdy se střetli dva celky z vyšších příček tabulky IV. třídy ze skupiny B této soutěže bylo o šance a infarktové situace vskutku postaráno Celek hostujícího týmu si vytvořil v první půli několik slibných gólových šancí,které ve většině případech buď trestuhodně zmařili a nebo jim je překazil výborně chytající gólman domácího mužstva Josef Strolený ml. I domácí borci si vytvořili několik slibných akcí,které jim byly odměnou v podobě dvou střelených gólů domácího kanonýra Tomáše Kohouta,který se nejlépe zorientoval v nepřehledné situaci před soupeřovou brankou a vstřelil v 8.minutě  gól na 1:0 a otevřel skoré utkání.. Na konci první půle golem do šatny potvrdil svou výbornou střeleckou potenci již zmiňovaný Tomáš Kohout. Ve druhé půli bylo opět na co koukat domácí mužstvo se snažilo neztratit svůj dvou brankový náskok. Což se jim bohužel nepodařilo a dvěma góly střelce hostů  Ondřeje Hromádky v 68,82. minutě se stav utkání schyloval ke konečnému výsledku 2:2 a dělbě bodů pro obě mužstva,ale po centru domácího hráče v 89.minutě se balon dostal do obraného území hostujího týmu kde se šikovnou tečí prosadil opět Tomáš Kohout a potvrdil svou brilantní formu HATRICKOVÝM gólem a tím i výhru domácích 3:2. Tato výhra domácího celku zajistila  posunutí v tabulce  před hostující tým z Pačejova.

Branky: 8,45,89 .Kohout Tomáš ;68,82. Hromádka Ondřej

Rozhodčí: Vondráček P.ŽK:2:2; Diváků :60

TJ Kašperské Hory –Žihobce „ B“   2 : 3 (0:2)

Tomek Petr

Zasloužené vítězství hostujícího mužstva.

Branky:  56. Vrhel Aleš, 91. Rovňan Richard  -  29,30.Pokorný Luboš, 49. Míčka Bohumil

Rozhodčí: Petrželka František; ŽK: 1:2;Diváků:50

Soběšice  - Milčice  0 : 4 ( 0: 3)

Branky: 19.,47. Průcha Jiří , 24.Kubáň Milan, 31. Kubáň Jaroslav; ČK: 1 : 0(Požárek Adam). Rozhodčí: Šafránek Jan. Diváků: 50

Zavlekov    Kolinec  2 : 1(1:1)

Branky: 24. PK,56 Fous Jan -  14. Milford Milan

Rozhodčí: Finta ŽK 0:2 .                Diváků: 30

1.  Kvasetice          4   4   0   0   30:  3    12 (  6)

2.  Zavlekov           4   4   0   0   17:  3    12 (  6)

3.  Kašp. Hory         4   3   0   1   22:  7     9 (  0)

4.  Plánice            4   3   0   1   15: 10     9 (  3)

5.  Pačejov B          4   2   1   1   18:  4     7 (  4)

6.  Žihobce  B         4   2   0   2    7: 10     6 (  0)

7.  Milčice            4   1   2   1   11:  8     5 (  2)