OPŽ( starší) OPMŽ (mladší) . 4. kolo 17.- 18.9. 2011

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

NEZAMYSLICE SI ODVEZLY Z HRADEŠIC BŮRA

V minulém týdnu měli nabytý program účastníci okresního přeboru žáků. Rozmezí osmi dnů museli odehrát tři kola. V tom vloženém hraném ve středu dokázali výrazně přehrát Nezamyslice doma Strážov (7:0). V dalším kole ale Nezamysličtí narazili v Hradešicích kde ani jednou neskórovali a odvezli si nepopulárního bůra.

FC Švihov – Nalžovské Hory   2 : 1 (0:1)

Václav Pavelec

Švihovští prokázali, že umí otáčet nepříznivý vývoj utkání. Hosté vedli po brejkové situaci a po celý první poločas se domácím nedařilo ohrozit jejich gólmana. Po poločasové přestávce se ovšem jejich hra výrazně zlepšila nejen co se týká pohybu a kombinace, ale zejména začali své akce zakončovat střelbou a přímým ohrožováním branky soupeře. Dvě branky byly sladkou odměnou za jejich snahu a dobrou týmovou práci.

41. a 58.Šimán Jiří – 9.Sládek Ladislav

Rozhodčí: Koura Radim ŽK:0:2.  ČK:  0:0               Diváků : 40

Mochtín-Myslív   2 : 1 (1:0)

Stanislav Bejvl

Domácí měli celý zápas mírnou převahu.Přesto málem přišli o všechny body,když nejprve v prvním poločase zahodili nejméně tři gólové příležitosti a po změně stran nechají hosty  vyrovnat po špatně zahrané  malé domů.

Branky: 18´Hadáček Jakub, 65´ Žiak Jan-62´Borka Daniel

Rozhodčí: Švátora Petr   ;hráno bez karet. Diváků : 20.

TJ Kašperské Hory –Tatran Dl. Ves  2 : 2 (1:1) na PK 3:2

Tomek Petr

V prvním poločase viděli diváci vyrovnané utkání. Po bouři v kabině, vlétli domácí na hráče ze Vsi a zatlačili je na jejich vlastní půlku. Jenže tížený gól to nepřineslo ba naopak, po jediném proti útoku ve druhém poločase hosté skórovali. Domácím se, ale ihned podařilo vyrovnat a tak přišli na řadu pokutové kopy.

Branky:   34. Bártík Jan, 67. Voldřich Dan -  7. Havránek Vojtěch, 63. Beránek Pavel

Rozhodčí: Petrželka František. Bez  karet. Diváků:30

Železná Ruda - Hartmanice  6 : 3 (4 : 2)

Ruda Pavel

Utkání plné branek prodloužilo sérii vítězných utkání domácího týmu.Prosadili se zejména střelci domácích.V prvním poločase Lukáš Hájek, který se trefil 4x a navíc nastřelil tyč.Hostům se podařilo brankami Patrika Tennera výsledek poločasu  pouze korigovat.Druhá půle byla věrnou kopii začátku utkání ,kdy domácí rychle zvýšili na 6:2,když se prosadil další střelec Jiří Jelínek .Hosté v poslední minutě pouze snížili na konečných 6:3.Trefl se Vlasák Daniel.

Branky : Hájek Lukáš ( 1., 9., 12. PK, 33.) Jelínek Jiří ( 39., 41.,) -  Tenner Patrik ( 29., 34.,) Vlasák Daniel (70.,)

Rozhodčí Pastyřík,ŽK 0:1 ČK 0:1 (55. Šimek Michal). Diváků 30

Hradešice – Nezamyslice  5 : 0 (1 : 0)

Branky: 22. Nauš P.,42 Chmelík D., 47. Buchta M., 64 Frančík M., 69 Handschuh L., bez karet,diváků:  30,rozhodčí:  Říha.

Luby – Bolešiny  8 : 3 (4 : 2)

Branky :  Karel Šleis 2, Tomáš Mareš 2, Josef Kováč 2, Vít Brunner, Michal Pivoňka- Josef Rašek 2, Tomáš Javorský. Diváků 30. Rozhodčí:  Karel Lažánek.

1.  Železná Ruda       4   4   0   0   14:  4    12 (  0)

2.  Luby               5   4   0   1   15:  6    12 (  3)

3.  Švihov             5   4   0   1   15:  9    12 (  6)

4.  Hradešice          5   3   1   1   16:  9    10 (  4)

5.  Mochtín            5   3   0   2   14: 14     9 (  3)

6.  Dlouhá Ves         5   2   2   1   10: 13     9 (  5)

7.  Nalž. Hory         4   2   1   1   13:  7     8 ( -2)

8.  Nezamyslice        4   2   0   2   14:  9     6 (  0)

9.  Kašp. Hory         5   1   1   3    7: 11     5 ( -5)

10.  Strážov            4   1   1   2    5: 15     4 ( -2)

11.  Hartmanice         5   1   0   4   14: 21     3 ( -6)

12.  Bolešiny           4   0   0   4    8: 17     0 ( -6)

13.  Myslív             5   0   0   5    4: 14     0 ( -3)

OP MLADŠÍCH ŽÁKŮ

MOCHTÍN SI ODVEZL Z KLATOV NEČEKANÝ BOD

V přeboru mladších žáků  po prvních odehraných třech kolech se schyluje k souboji gigantů

mezi kluby v Pošumaví mezi které  nečekaně promlouvá zásluhou nejlepšího střelce Petra Hosnedla také Sokol Pačejov .Na čele tabulky se usadilo céčko Sušice , když jeden z favoritů béčko Klatov doma nečekaně ztratil bod se svými vrstevníky z Mochtína.

SK Klatovy 1898 B – SO Mochtín   2 :2 (0 : 0) na PK 3:1

Radek Bilíček

Boj  o každý metr hřiště a míč dospěl ke spravedlivé remíze. V penaltovém rozstřelu hostům nepomohla ani výměna brankáře, naopak domácí v tomto rozstřelu brankář Ondra Valeš podržel, když zlikvidoval tři pokutové kopy hostí.

Branky: 31.Shklyarskyy Bohdan, 58.Petrmichl Kevin – 43.Šafránek Jan, 54.Mužík Radek.  Rozhodčí:R.Bína. Diváků : 20.

FK Dukla Janovice -  Sušice C   1 : 9 (1 : 5).

Branky : 21. Jarko Marek - 12.,25.,43.,58. Kutil Jiří, 15.,18.,35. Jána František

26. Brabec Jan, 60 . Němec Václav

Rozhodčí:  laik.Diváků:20

Plánice – Pačejov   0 : 9 (0 : 3)

Branky:               22. Růžičková Šárka  26.,28.,36,.40.,46. Hosnedl Petr , 47. Kříž Martin , 50.  Hrachovec František – 58. Pikulová Markéta.

Rozhodčí:Václav Vondřáček; Bez karet;   Diváků : 40.

Luby – Sušice B  5 : 0 (1 : 0)

Branky: 3 Pivoňka Michal 2  Pivoňka Matěj.  Diváků: 40. Rozhodčí : Hessová Tereza.

Žichovice – Měčín  0 : 11 (0 : 6)

Branky:8.,25.,30.Benda Josef,13.,48.,59.Žižka Michal,43.,49.,59.Šindelář Vladislav,10.Jareš Ondřej,15.Šimek Jan.

Rozhodčí :Šůrová Marie.B ez karet.Diváků:20.

1.  Sušice C           3   2   1   0   33:  2     8 (  4)

2.  Luby B             3   2   1   0   12:  5     8 (  1)

3.  Pačejov            3   2   1   0   13:  2     7 (  4)

4.  Klatovy  1898 B    3   1   2   0   12:  4     6 ( -1)

5.  Měčín              3   1   2   0   15:  4     5 (  2)

6.  Mochtín            3   1   1   1   16:  7     4 (  1)

7.  Sušice B           3   1   0   2    5: 10     3 (  0)

8.  Žichovice          3   1   0   2    5: 20     3 ( -3)

9.  Janovice           3   0   0   3    3: 24     0 ( -6)