OPŽ( starší) OPMŽ (mladší) 3. kolo 10. – 11.9. 2011

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

V NALŽOVSKÝCH HORÁCH BYLO DRAMA AŽ DO POSLEDNÍ PENALTY

Výsledky z prvních dvou odehraných kol které dosahovali žáci N. Hor a Hradešic napovídaly, že vzájemný souboj těchto soupeřů bude na ostří nože. To se také naplnilo a o tom, kdo bude úspěšnější v tomto derby se rozhodovalo až v pokutových kopech které přinesli v dlouhé sérii druhý bod pro hosty. Když se dva perou, třetí se směje a tím byla Železná Ruda, která jako jediná pokračuje do dalšího vloženého kola hraného ve středu 14.září pokračuje bez bodové ztráty.

Myslív -  D. Ves 1 : 3 (0 : 2)

Branky: D. Borka - P. Beránek 3. Rozhodčí: Vondráček. Bez karet. Diváků: 40.

Hartmanice -  Luby 0 : 3 (0:1)

Branky: 17.  Šleis Karel , 50.  Pivonka Michal, 57. Vlach Jiri (54')

Rozhodčí: Říha Zdenek. Diváků: 20.  ŽK:2 : 0 .

Železná Ruda – Kašperské Hory    3 : 0 (1 : 0)

Pavel Rudolf

Domácí hráči pokračovali ve výborných výkonech.Od prvních minut převzali iniciativu a zakousli se do soupeře.Velkou překážkou byl ale brankář hostí Horvát.Do poločasu nakonec domácí prolomili smůlu a střelec Jiří Jelínek zajistil ve 35.min.vedení po pěkné kombinaci z pravé strany.Druhá půle prakticky pokračovala tlakem domácích a Jiří Jelínek ve 38.min.propasíroval míč do branky podruhé.Nakonec ve 46.min.završil hattrick,když únik Hájka zakončil přesnou střelou k tyči.Domácí pokračovali v náporu ale brankář hostí byl velkou překážkou.Vítězství domácích je naprosto zasloužené.Rozhodčí

Branky: 35., 38., 46. Jiří Jelínek. Diváků: 30

Rozhodčí: Koura Radim

Nalžovské Hory -Hradešice  1 : 1 (1:1) na PK 7:6

Branky:32.Kodýtek Petr-30. vlastní . Rozhodčí:Pena Miroslav .   ŽK:1:1;  diváků:30

Strážov – Mochtín  1 : 6 (0 : 2)

Rozdíl mezi favorizovanými hosty a domácími nebyl tak velký jak ukazuje skóre, ale v koncovce a v obranné činnosti byli daleko lepší hosté a také  proto si odvezli zasloužené tři body.

Branky: Hedemreich - Šafránek  2, Pretzelmayer  2, Hadáček, Peleška  . Diváků: 20. Rozhodčí: Hrach  V.

Sestava Strážova : Kalivoda V. – Kalivoda T., Thurnvald P., Adamec, Zetocha, Muchka, Soušek, Heidemreich, Bouberle, Volf, Toman, Schwarz, Thurnvald V.,Šmalc.

Bolešiny – Švihov 1 : 3 (1 : 1)

Branky:               14. Hrubec Michal,27. Šimůnek Miroslav 59.,65.Voráček David

Rozhodčí:Mazanec Marek;Diváků :40

1.  Železná Ruda       3   3   0   0    8:  1     9 (  0)

2.  Hradešice          3   2   1   0   11:  7     7 (  4)

3.  Mochtín            3   2   0   1   12:  7     6 (  3)

4.  Švihov             3   2   0   1   10:  6     6 (  3)

5.  Luby               3   2   0   1    5:  3     6 (  3)

6.  Nalž. Hory         2   1   1   0    7:  4     5 ( -2)

7.  Dlouhá Ves         3   1   1   1    6: 10     5 (  1)

8.  Strážov            3   1   1   1    5:  8     4 ( -2)

9.  Nezamyslice        2   1   0   1    7:  4     3 (  0)

10.  Kašp. Hory         3   1   0   2    3:  6     3 (  0)

11.  Bolešiny           2   0   0   2    4:  7     0 ( -3)

12.  Myslív             3   0   0   3    2:  7     0 ( -3)

13.  Hartmanice         3   0   0   3    5: 15     0 ( -6)

OP MLADŠÍCH ŽÁKŮ

PAČEJOVU SE PROTI SUŠICI DAŘÍ

V prvních dvou kolech svedl los přeboru mladších žáků mezi kluby Sokola Pačejov dvakrát za sebou. Po duelu v Pačejově kde hostující Sušice B prohrála 3:1  v následujícím kole hrál Pačejov v s TJ Sušice C na hřišti v Sušici a zde se po remíze o body dělil, když na pokutové kopy byli nakonec úspěšnější domácí hráčský potěr. Pačejov tak  opakovaně potvrdil, že se sušickými vrstevníky se mu daří. Ostatně i další venkovský tým Sokol Měčín v souboji s SK Klatovy B  naznačil , že nemíní sloužit v přeboru vyspělejším klubům k jejich vylepšování skóre.

Mochtín -  Luby B    3: 5 ( 1: 3)

Branky: Šafránek Jan, Kapusta Matěj, Velek Tomáš - Pivoňka Michal 3, Mundlová Tereza, Pivoňka Matěj; Rozhodčí: Mazanec Marek. Diváků: 30

Měčín – Klatovy B  2 : 2 (1 : 2) na PK 2 : 3

Branky:  28 Tomas Zavadil , 33. vlastní -  10. Dominik Baxa 29. Michal Sobek.

Rozhodčí: Tereza Hessova.  Diváků: 40.

Sušice B – Janovice  4 : 2 (2 : 1)

Branky za domácí: Černý, Štastný, Skrbek, vlastní

Sušice C – Pačejov 1 : 1 (0 : 0) na PK 5:4