IV. TŘÍDA - skupina A, B 3. kolo 10. – 11.9. 2011

IV. TŘÍDA  - skupina  A

VENKU BODOVALY POUZE DEŠENICE A  ZÍSKALY PRVNÍ BODY

Páté kolo IV.třídy skupiny A ve které svojí účastí se to jen hemží záložními celky přineslo první body nováčkovi této soutěže Startu Dešenice. Jejich zisk byl  o to překvapivější, neboť byly získané na hřišti soupeře. V ostatních duelech již byly stoprocentně úspěšné domácí. Tradičně nejlépe se dařilo favorizovaném béčku Klatov které zatížilo konto rezervy Měčína jedenácti góly, další půltuctové příděly si odvezly od béček  Bolešin a z Janovic hostující Křenice a  Ježovy.

Dlažov – Dešenice  0 : 1 (0 : 0)

Eduard Duda

Utkání jediného gólu  a ten dali šťastnější hosté. Po vyrovnaném poločase uzavřel Dlažov hosty na jejich polovině , ale neproměnil několik vyložených šancí. Hosté hrozili z rychlých protiútoků. V 82 minutě se jim po srážce obránců domácích jeden povedl.

Branky : 82´ Beck Petr

Rozhodčí : Finta. Diváků : 40. ŽK : 3 : 1. ČK: 1 : 0  (Šít Martin 88 ´vyloučen po 2 ŽK)

Železná Ruda B - Měcholupy B  2 : 1 (1 : 1)

Rudolf Pavel

Velice bojovné utkání v pravé poledne,přineslo hodně vzruch před oběma brankami.Zejména domácí se dostávali často pod tlak.Hosté toho nedokázali využít.Naopak byla to bratrská dvojice Říhů,která nejednou připravila pro branku hostujícího týmu těžkou chvilku.V 18.min.pa jejich spolupráci brankář hostí v poslední chvíli zachránil.Tato dvojice vzornou spolupráci zopakovala ve 22.min.Tentokrát byl mladší Ondra Říha úspěšný (1:0).Karel Říha se dostal do brejku i v 36.min.Obešel i brankáře, ale obránce zachraňoval na brankové čáře.Hosté na konci půle využili tlaku a ve 43.min srovnali na 1:1 (Zdeněk Bárta).

Ve druhém poločase se útoky střídali na obou stranách.Šťastnější nakonec byli domácí.Střídající trenér František Kačírek přesně trefil přihrávku Petříka k tyči (82.min).

Branky: 22.Říha Ondřej, 82. Kačírek František  -  43. Bárta Zdeněk

Rozhodčí : Pressl. Diváků: 50. Diváků 50.Rozhodčí Pressl.

Bolešiny B – Křenice  6 : 0 (2 : 0).

Branky: 55. a 85. Roháč Jan, 2. a 37. Krátký Martin, 49. Hromada Vlastimil (PK), 89. vlastni, ŽK: 2:0, Rozhodci: Mazanec Marek, diváků: 706

Janovice B - Ježovy  6 : 0 (4 : 0)

Branky: 3.a 64. Jůzek David, 7.a 37. Kološ David, 28. Mandák Radek, 84. Urban Miroslav, Diváků: 70. ŽK:  1:1 . Rozhodčí: Bína Roman

SK Klatovy  "B" - Sokol Měčín "B"  11 : 0 (3 : 0)

Branky : Sýkora Václav 5, Brož Martin 3, Ježek Jan 2, Votípka Jan .

Rozhodčí : Diviš Robert. Diváků 150.

Sestava Klatovy B: Riška - Ježek, Sojka, Bušta, Kotáb Z., -Skala, Brož M., Vacovský, Brož J., - Votípka, Sýkora

Střídání: 46. min. Vlček za J. Brože, 60. min. Kodýtek za Z. Kotába, 75. min. Fremut za Skalu

Vrhaveč B – Spůle 1 : 0 (0 : 0)

Branka: 79. Jandečka Tomáš, ŽK: 1:5, ČK: 0:2 (Janošťák Štefan ,  Dytrych Josef)

Diváků: 60, Rozhodčí: Habada Vladislav

1.  Klatovy  1898 B    5   5   0   0   36:  3    15 (  6)

2.  Janovice B         5   3   1   1   16: 10    10 (  4)

3.  Vrhaveč  B         5   3   1   1   10:  4    10 (  1)

4.  Železná Ruda B     4   3   0   1   11:  7     9 (  0)

5.  Bolešiny B         5   3   0   2    9:  7     9 (  3)

6.  Měčín B            5   2   2   1   12: 18     8 (  2)

7.  Bezděkov B         4   2   0   2    8:  9     6 (  0)

8.  Ježovy             5   2   0   3    7: 23     6 (  0)

9.  Dlažov             4   1   1   2    8:  7     4 ( -5)

10.  Měcholupy B        4   1   0   3    4:  8     3 ( -3)

11.  Dešenice           4   1   0   3    2:  6     3 ( -3)

12.  Spůle              5   1   0   4    6: 14     3 ( -3)

13.  Křenice            5   0   1   4    5: 18     1 ( -5)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

PAČEJOVSKÁ REZERVA ZTRATILA PRVNÍ BODY V DERBY

Ve 3.kole se zúžila čtveřice  týmů bez ztráty bodů na trojici . S plným počtem bodů pokračují podle papírových předpokladů  Kvasetice , ale rovněž Zavlekov a  lepším skórem vedoucí  tabulku ,  mladý kolektiv z Kašperských Hor. Ten potvrzuje, že zraje a má šance opět zařadit Kašperské Hory mezi nejlepší účastníky soutěží v Pošumaví. V výsledků mimo derby v Milčicích ve kterém ztratily první body mladíci v dresu pačekojovské rezervy zaujal duel dvou exúčastníků III. třídy v Hrádku a ten vyzněl zcela přesvědčivě pro Sokol Plánice.

Milčice – Pačejov B 1 : 1 (1 : 0)

Branky: Kubáň Milan 15 min,Hlůzek Josef 81 min,ZK 6:4,CK 1:1( Průha Jiří - Rohlíček Milan). Diváků:  80 . Rozhodčí: Klička Jiří.

Svéradice B - Kašperské Hory 1:4 (0:2)

Branky: 53.Říha Štěpán - 17.Vrhel Aleš, 22.Vrhel Aleš, 61.Uxa Lukáš, 66.Tomek Petr

Rozhodčí: Holeček Miroslav, ŽK: 2:3, Diváků: 30

Kolinec -   Soběšice  5 : 1          (1 : 0)

Petr Vích

Kolinec po dlouhé době jednoznačně přehrál soupeře. Největší zásluhu měl na tom Jan Horák, autor čtyř gólů.

Branky : 4., 51., 65., 75. Horák Jan, 85. Józa Ladislav - 56. Zámiška

Rozhodčí:  Brůha; ŽK: 2 : 0. Diváků : 60

Nalžovské Hory B – Zavlekov 0 : 8 (0 : 4)

Branky:2.,16.Fous Jan, 12.,18.,53. Bilynskyy Volodymyr, 64. a 75. Špitalský Jan, 72. Honzík Zdeněk

Rozhodčí:Blaheta Josef ; hráno bez karet. Diváků:100

Žihobce B  - Kvasetice 1: 3 ( 1: 1)

Branky: 36. Drobný Milan – 90. Ballý Pavel , 12., 78. Klíma Ondřej; Rozhodčí: Hájek Zdeněk; ŽK: 2:3. Diváků: 50

Hrádek B – Plánice  2 : 6 (0 : 3)

Branky: Jánský Luboš, Buschbaum Petr - Kohout Tomáš 3, Opatrný Matěj, Jelínek Lukáš, Plánička Lukáš; Rozhodčí: Vondráček Václav . Diváků: 60.

1.  Kašp. Hory         3   3   0   0   20:  4     9 (  3)

2.  Zavlekov           3   3   0   0   15:  2     9 (  6)

3.  Kvasetice          3   3   0   0   13:  3     9 (  6)

4.  Pačejov B          3   2   1   0   16:  1     7 (  4)

5.  Plánice            3   2   0   1   12:  8     6 (  3)

6.  Kolinec            3   1   1   1    8:  8     4 ( -2)

7.  Soběšice           3   1   0   2   11:  7     3 (  0)

8.  Žihobce  B         3   1   0   2    4:  8     3 ( -3)

9.  Milčice            3   0   2   1    7:  8     2 ( -1)

10.  Svéradice B        3   0   0   3    2: 10     0 ( -6)