Okresní přebor dorostu 3. kolo 10. – 11.9. 2011

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

PRVNÍ BODY ZA PENALTY ZÍSKALY HRADEŠICE

Novinku  v případě kopů na branku při nerozhodném výsledku ve kterém se rozhoduje o dalším získaném bodu si vyzkoušeli po bezbrankovém průběhu zápasu v Hradešicích a stal se kořistí  domácích dorostenců. Očekávané derby na Horažďovice B-Chanovice hraný na hřišti ve Svéradicích skončilo jednoznačným vítězstvím šikovných fotbalistů z Chanovic. Premiérové body si připsali do tabulky hráči Dukly Janovice.

Hradešice – Hrádek 0 : 0  na PK 4 : 3

Hráno bez karet. Rozhodčí: Holeček Miroslav. Diváků: 30. Hráno bez karet.

Mochtín – Malý Bor  3 : 0 (1 : 0)

Po stálé převaze domácích je jejich vítězství zcela zasloužené.

Branky: 15. Smolík, 48. a 50. Matoušek  M. ŽK: 1 : 1. Diváků: 30. Rozhodčí: Koura Radim.

Horažďovice B – Chanovice  1 : 7 (0 : 5)

Oldřich Šebek

Chanovice nastoupily ke svému utkání proti nekompletnímu a oslabenému celku Horažďovic B. Do branky domácích od úvodní minuty nastoupil hráč z pole a již ve 4.minutě pustil za své záda lehkou střelu Martina Mrázka. Za dvě minuty hosté přidali další gól a bylo jasné, že v tomto souboji půjde o jednoznačnou záležitost. V prvním poločase nevěděli domácí, kam dřív skočit, Chanovice hráli kombinačně, do hry se zapojovali i krajní obránci, mnohdy byl tlak Chanovic až zdrcující a tak poločasový výsledek ukazoval na 0:5. Do druhého poločasu vstoupila obě mužstva již vlažněji, nebylo se čemu divit, v úmorném vedru hráčům rychle docházely síly. Domácí vyměnili brankáře za lepšího a hra byla vyrovnanější. Horažďovice B se dostali do několika šancí, z nichž jednu využili. Hosté však byli i ve druhém poločase lepším týmem, na jejich kopačky se však vnesla uspěchanost, neklid a mnoho šancí zahodili. A tak se skóre zápasu zastavilo na 1:7.

Branky: 63.Vonášek Dominik - 4.Mrázek Martin, 6.Zoubek Václav, 26.Klásek Jakub, 30.Zoubek Václav, 39.Soukup Petr, 53.Šebek Jan, 60.Beránek Daniel.

Rozhodčí: Staněk Luděk, ŽK: 2:1, Diváků: 40

Janovice – Pačejov 2 : 0 (1 : 0)

Branky: 10. Švůgr, 76. Kotlan . Rozhodčí : Bína. ŽK: 2 : 1. Diváků: 30.

1.  Chanovice          2   2   0   0   13:  1     6 (  3)

2.  Mochtín            2   2   0   0    7:  0     6 (  3)

3.  Hrádek             2   1   1   0    3:  1     4 (  1)

4.  Janovice           2   1   0   1    3:  3     3 (  0)

5.  Malý Bor           2   1   0   1    5:  7     3 (  0)

6.  Hradešice          2   0   1   1    0:  6     1 ( -2)

7.  Pačejov            2   0   0   2    0:  6     0 ( -3)