KPŽ (starší , mladší) , KSŽ 4. kolo 10. – 11.9. 2011

KRAJSKÝ PŘEBOR   ŽÁKŮ

ŽÁCI  BODOVALI V PŘEBORU NA HŘIŠTÍCH SOUPEŘŮ

Přebor kraje žáků pokračoval čtvrtým kolem ve kterém tři týmy z Pošumaví mířila na hřiště soupeřů a Horažďovice čekali na soupeře ze Stříbra doma. Toho se dočkali pouze mladší žáci, když pro dosud velice úspěšný celek starších žáků FK Horažďovic soupeř nedorazil. Sušice i Nýrsko na hřiště soupeřů dorazily  a oba se vrátily s tříbodovým ziskem. Souboj ve Vejprnicích kde hrály Klatovy byl reprízou jarních finalistů krajského poháru žáků a na rozdíl od jarního se z výhry radovali domácí. Ze stínu svých starších klubových kamarádů rozhodně po právu vystoupili mladší žáci , kteří ve svých zápasech byli úspěšní . Klatovy přivezly z Vejprnic dvouciferné vítězství   . Sušice i Nýrsko o druhý bod bojovaly v penaltách .

STARŠÍ     ŽÁCI

ZČE Plzeň - TJ Sušice   0 : 4  (0

ých. Pak  Sušice začala domácí přehrávat. Během prvního poločasu si vytvořila snad šest jasných šancí:1)

Pavel Hubáček

Jen úvodních 10 minut bylo vyrovnan, ale trestuhodně je zahodila. Až v poslední minutě prvního poločasu se prosadil Jirka Sedláček, když využil pěkné přihrávky od Honzy Skály. V druhém poločasu Sušice ještě zvýšila tlak, domácí hrozili jen z rychlých brejků.Druhý gól hostů vstřelil Martin Samek po přihrávce Honzy Skály.Další dva góly vstřelil Jakub Pojar. Na oba mu přihrál opět Honza Skála. Kluci zaslouží za dnešní výkon pochalu, neboť se snažili hrát rychlý fotbal celý zápas i když se hrálo za úmorného vedra.

Branky hostů: Pojar 2, Sedláček, Samek

Sestava hostů: Šoural, Hach, Klas Daniel, Jurga, Hubáček, Vítovec, Pojar, Hájek, Skála, Dohnal, Sedláček, Vichr, Myslík, Klas Martin, Samek

Slávia Vejprnice - SK Klatovy 1898  2 : 1 (2 : 1)

Petr Ulrych

První podzimní zápas na půdě soupeře sehráli klatovští starší žáci na horkém trávníku vedoucího mužstva tabulky ve Vejprnicích. Hosté zápas začali velice dobře a po trefené tyči i břevnu domácí branky šli do vedení brankou Povolného. V dobrém výkonu a jasném ovládnutí hry pokračovali až do 19. minuty, pak však vyrobili hrubku na své levé straně, po které domácí vyrovnali a hned v následující minutě se domácí dostali dokonce do vedení. Po několika minutách se Klatováci oklepali, ale vrcholem jejich snažení bylo jen další nastřelené břevno domácí branky Pitlem.

Druhý poločas se bohužel změnil spíše v neúprosnou bitvu a pohledných fotbalových akcí bylo jako šafránu. Klatovští hráči měli sice mírnou převahu a snažili se o vyrovnání, ale vypracovali si jedinou čistou šanci, ve které bohužel netrefil Povolný branku a tak všechny body zůstaly ve Vejprnicích.

Branky : Povolný. Diváků: 30. ŽK: 1 : 0. Rozhodčí: Pecl.

Sestava hostů: Sváček, Zedek, Čabrada, Baštář, Lysek, Bláha, Harmady, Pavlík, Soušek, Pitel, Povolný. Střídali: Šít, Havel J., Javorský, Novák

FK Horažďovice - Baník Stříbro  nehráno

Utkání nebylo sehráno, hosté se nedostavili kvůli náhlým zdravotním problémům většiny hráčů.

Nepomuk – Nýrsko  2 : 4(1:3)

Josef Juraši

Hosty z Nýrska poslal do vedení ve 13min.zápasu Patrik Šveňha krásnou brankou z přímého volného kopu(0:1).Za dvě minuty,ale domácí Bošek potrestal nerozhodnost hostující obrany povedenou střelou zpoza pokutového území(1:1).V 33min.utkání poslal hosty do vedení dnes výborně hrající Jaroslav Toman,kdy se prosadil v situaci jeden na jednoho a nekompromisně zavěsil(1:2).O chvíli později v 35min. se do míče opřel Petr Kněz a střelou z 25m nedal domácímu brankáři šanci(1:3).Ve druhé půli se více bojovalo na úkor fotbalové kombinace a tak se prosadil až z dorážky opět Jaroslav Toman(1:4).Několik dalších šancí zůstalo nevyužito na každé straně.Až v samém závěru se prosadil domácí Pavel a upravil na konečných( 2:4).Stínem utkání bylo zranění brankáře Nýrska Josefa Kubečky,který v poločase musel odstoupit se zlomeným prstem na ruce.Sestava Nýrska:Kubečka,Dražka-Bureš,Kněz,Kaas,Bočan-Idlbek,Šveňha,Čanecký,Toman-Irlbek,Pivoňka,střídající:Bastl,Brož

Branky –Domácí:15´Boušek,70´Pavel-Hosté:13´Šveňha,33´,57´Toman,35´Kněz

Rozhodčí:Šauflová Jana . Hráno bez karet. Diváků:50

Ostatní výsledky : Doubravka  - Košutka 7: 0 ( 3: 0), Domažlice SK -  Smíchov 4: 0 ( 2: 0), Přeštice -  Tachov 4: 0 ( 2: 0)

1.  Vejprnice          4   4   0   0   21:  7    12 (  3)

2.  Doubravka          4   3   1   0   13:  3    10 (  1)

3.  Domažlice          4   2   1   1   15:  6     8 ( -2)

4.  Nýrsko             4   2   1   1   14: 11     8 (  4)

5.  Klatovy  1898      4   1   2   1   15:  7     7 ( -4)

6.  Horažďovice        3   2   1   0   13:  8     7 (  4)

7.  Sušice             4   2   1   1   13:  8     7 (  4)

8.  Přeštice           4   2   1   1    8:  4     7 ( -2)

9.  SK ZČE Plzeň       4   2   0   2   19: 11     6 ( -3)

10.  Košutka            4   1   1   2    4: 19     5 ( -2)

11.  FK Nepomuk         4   1   1   2   12: 12     4 (  1)

12.  Tachov             4   0   0   4    3: 14     0 ( -3)

13.  Smíchov Plzeň      4   0   0   4    1: 13     0 ( -3)

14.  Stříbro            3   0   0   3    1: 29     0 ( -3)

MLADŠÍ  ŽÁCI

Vejprnice  - Klatovy   0 : 15 (0: 8)

Podrobnosti nehlášeny.

FK Horažďovice - Baník Stříbro  6 : 1 (2 : 1)

Michael Forman

Hosté byli domácím vyrovnaným soupeřem. O tom, že skore hovoří jednoznačně pro domácí, rozhodly výkony dvou hráčů, Michala Kováře a Marka Hájka, kteří dali po třech brankách a přispěli tak velkou měrou k jasnému vítězství domácích. Hosté předváděli dobrou hru a prohra 1:6 je vzhledem k jejich předvedenému výkonu poměrně krutá.

Branky : 6.(PK),19., 56. Marek Hájek, 32.,37.,43 Michal Kovář –  15. Šedivý Radek

Rozhodčí:Kulhánek Milan. ŽK:0 :2. Diváků: 20

FK Nepomuk – SKP Okula Nýrsko  1 : 1(0 : 0) na PK 3:1

Vyrovnané utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Do utkání vstoupili lépe hosté a už ve 4 minutě nastřelili zásluhou Kristiána Pukače tyčku. Domácí dělali hostům problémy hlavně svojí fyzickou vyspělostí, což naopak hosté nahrazovali jednoduchou kombinací. V úvodu 2. poločasu poslal do vedení domácí Aleš Brudny, když v souboji přetlačil dva domácí obránce a podél brankáře skóroval. Hosté se snažili vyrovnat, několikrát šli do přečíslení na domácí branku, ale nedokázali si dát finální přihrávku. Nakonec se prosadili před koncem utkání střelou Jakuba Nováka, kterou ještě nešťastně tečoval před brankářem domácí hráč. Penaltový rozstřel vyhráli domácí, když hostům se vůbec nedařilo a proměnili pouze jednu penaltu z pěti.

Poznámka trenéra hostů: Měli už by se konečně sjednotit pravidla, neboť hrajeme již 4 zápas a pokaždé jsou jiná pravidla. Jednou hrajeme na ofsajdy podruhé ne, jednou platí tzv. pravidlo „přes půl“ jindy neplatí, Jednou je pokutové území po celé šířce hřiště jindy pouze k označení rohového kopu. Jednou hrajeme s míčem číslo 5 jindy s míčem číslo 4. Kluci v tom mají zmatek a já jim musím před každým zápasem upřesňovat pravidla.

Branky:               34´ Brudna Aleš – 56´ Jakub Novák. Rozhodčí:Šauflová Jana;Diváků : 50.

SK ZČE -  Sušice 2: 2 ( 1: 1)  PK: 2:3

Ostatní výsledky : Domažlice -  SK Smíchov 4: 1 ( 1: 1) ,  Doubravka Košutka 5: 5 ( 4: 0)  PK: 1:3 , Přeštice  - Tachov 3: 5 ( 3: 0)

1.  Tachov             4   4   0   0   28:  5    12 (  9)

2.  Klatovy  1898      4   4   0   0   24:  3    12 (  3)

3.  Domažlice          4   4   0   0   23:  7    12 (  3)

4.  FK Nepomuk         4   3   1   0   25:  4    11 (  7)

5.  Sušice             4   2   1   1   27:  6     8 (  4)

6.  Nýrsko             4   2   1   1   14:  8     7 (  4)

7.  Stříbro            4   2   0   2   18: 15     6 (  3)

8.  Doubravka          4   1   1   2   12: 15     4 ( -5)

9.  SK ZČE Plzeň       4   1   1   2   10: 29     4 ( -5)

10.  Horažďovice        4   1   0   3   10: 19     3 ( -3)

11.  Přeštice           4   1   0   3   10: 23     3 ( -6)

12.  Košutka            4   0   1   3    6: 16     2 ( -5)

13.  Smíchov Plzeň      4   0   0   4    8: 20     0 ( -3)

14.  Vejprnice          4   0   0   4    2: 47     0 ( -9)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  ŽÁKŮ

HATTRICK SKÁLY V PLZNI MÁ HODNUTU TŘECH BODŮ

Po  utkání 4.kola krajské soutěže žáků má Svatobor Hrádek nového kanonýra. Jediný zástupce Pošumaví v krajské soutěži vyhrál hattrickem Skály a přivezl ze západočeské metropole první mistrovské body.

Spoje Plzeň  - Svatobor Hrádek   1 : 3 (0 : 2)

Branky : 37. Kastl - 15., 31., 69.Skála. Rozhodčí : Švantner

Ostatní výsledky : Nýřany  - Blovice 1: 3 ( 0: 1), Heřm.Huť  - SK ZČE B 0: 4 ( 0: 2), Bezdružice Mrákov 4: 0 ( 3: 0)

1.  SK ZČE Plzeň       4   4   0   0   18:  4    12 (  9)

2.  Blovice            4   3   0   1   16:  4     9 (  0)

3.  Bezdružice         3   3   0   0   12:  3     9 (  3)

4.  Stod               3   2   0   1    8:  6     6 (  3)

5.  Mrákov             3   2   0   1    5:  4     6 (  3)

6.  Chotěšov           3   1   0   2   10: 11     3 ( -3)

7.  Holýšov            2   1   0   1    8: 10     3 (  0)

8.  Slovan Plzeň       3   1   0   2    6: 12     3 (  0)

9.  Hrádek             3   1   0   2    5: 14     3 (  3)

10.  Chodov             1   0   0   1    1:  5     0 (  0)