OP přípravky starší – sk.A, B 3. kolo 10. – 11.9. 2011

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ

NEROVNÝ SOUBOJ NOVÁČKŮ

Každý systém soutěže má své klady a zápory. Při rozehrání soutěží přípravek v základní části ve které se určí užší okruh týmů bojující o celkové prvenství v okresním přeboru nastupují nově vytvořící, nezkušené kolektivy začínajících fotbalistů proti herně i fyzicky vyspělejším celkům mající již zkušenosti od mladších přípravek. V takových to případech pak dochází k soubojům mezi Davidem a Goliášem a ty se rovnají „vraždění neviňátek“. Ostatně tak jak tomu bylo v tomto kole v Klatovech kde byl obětním beránkem Měčín a v Nýrsku kde tuto roli sehrál Strážov  . Debaklu ve skupině B  od vyspělejší Sušice  nebyl ušetřen ani klub, který není fotbalovým trpaslíkem FK Horažďovice

SKUPINA    „ A “

Klatovy – Měčín   31 : 2 (11: 1, 8: 0, 12: 1)

Radek Bilíček

Jednoznačná záležitost domácích. Hosté působili sympatickým dojmem s výraznou oporou na postu brankáře – Filip Muknšnábl skutečně chvílemi svými zákroky přiváděl domácí útočníky k šílenství.

Branky:2., 24., 36., 43. a 55 Tomáš Partyngl, 4., 14., 43., 46. a 57. Alexandr Sojka, 13., 15.(PK), 41. a 54. Dominik Baxa, 1., 18. a 32. Petr Jílek, 28., 31. a 45 Ondřej Javorský, 38. 47. a 57. Kevin Petrmichl, 18. a 49. Radek Makovec, 20. a 38. Matyáš Barborka, 6. a 52. Jakub Jirotka, 16. Matyáš Bilíček, 40. Petr Berka – 10. David Homolka, 53. Adam Krotký. Rozhodčí:laik      ;Diváků :30.

Nýrsko – Strážov   16 : 0 (5 : 0, 2 : 0, 9 : 0)

Pavel Vacek

Jednoznačná záležitost domácích,od začátku bylo jasné kdo bude dnešnímu odpoledni kralovat.S chutí si totiž zastříleli všichni hráči.Hosté pak svých pár příležitostí ke vstřelení gólu nevyužili jen díky své nezkušenosti.

Branky:4.,6.,18.,34.Vacek Adam,8.,19.,32.Loos Jakub,11.,39.,40.Šibík Patrik,33.44.Ludvík Petr,2.Novák Lukáš,36.Sloup Ondřej,45.Pscheidt Tomáš,45.Švec Štěpán. Rozhodčí: laik.Diváků:50

Mochtín – Luby B  3 : 7 (0 : 4, 0 : 1, 3 : 2)

Jan Šafránek

Luby byly po celý zápas lepší a pohybově aktivnější,s výborným gólmanem.Výsledek upravil až v posledních minutách probudivší se Mužík třemi góly.

Branky:Malát S.-4,Doubek,Holý,Votava-Mužík Radek 3. Rozhodčí:Šafránek;Diváků : 40.

SK Bolešiny  -  FC Švihov  2 : 2 (0 : 0, 1 : 0, 1 : 2)

Branky: 37. Matoušek Tomáš, 50. Kaiser Ondřej – 46. ,55. Fořt Jan

Rozhodčí:laik;Diváků :40

1.  Klatovy  1898 A    2   2   0   0   58:  3     6 (  3)

2.  Nýrsko             2   2   0   0   20:  3     6 (  3)

3.  Bolešiny           2   1   1   0   24:  2     4 (  1)

4.  Mochtín            2   1   0   1   12:  7     3 (  0)

5.  Luby B             2   1   0   1   10:  7     3 (  0)

6.  Švihov             1   0   1   0    2:  2     1 (  1)

7.  Janovice           1   0   0   1    1: 27     0 ( -3)

8.  Měčín              2   0   0   2    2: 40     0 ( -3)

9.  Strážov            2   0   0   2    0: 38     0 ( -3)

SKUPINA    „ B “

Klatovy 1898 B  - Pačejov   6 : 3 (1 : 1, 0 : 1, 5 : 1)

Branky: Kuchárik 2, Jiřík, Matějka, Šandora, Štingl - Růžičková 2, vlastní.

Rozhodčí: laik. Diváků: 25

Luby - Dlouhá Ves   8 : 0 ( 3 : 0, 3 : 0, 2 : 0)

Domácí hráči byli kombinačně lepší a měli po celý zápas převahu. Střelecky se dařilo hlavně kapitánovi mužstva Matěji Pivoňkovi, který vstřelil 4 góly. Skóre 1. třetiny utkání otevřel v 8. minutě Tomáš Votava, který hlavou po přihrávce Pivoňky upravil na 1 : 0. Potom Matěj Pivoňka nejdříve hlavou (2:0) a pak dorážkou po rohovém kopu uzavřel skóre 1. třetiny na 3 : 0. Ve druhé třetině zvýšil na 4 : 0  opět Matěj Pivoňka, po rohovém kopu střílel na 5 : 0 Jakub Hais a skóre 2. třetiny uzavřel svým druhým gólem Tomáš Votava, který zužitkoval přesnou přihrávku od Víti Maňase a zvýšil na 6 : 0. Ve třetí třetině se po samostatné akci prosadil Matěj Pivoňka – 7 : 0 a na konečných 8 : 0 upravil krásnou střelou  Víťa Maňas.

Branky: 9. 10. 19. a 32. Pivoňka Matěj, 8. a 30. Votava Tomáš, 23. Hais Jakub, 40. Maňas Vít

Rozhodčí laik. Diváků 40.

Sestava domácích: Šebesta Jan, Maňas Vít, Pivoňka Matěj, Schejbal David,  Hejduk Martin, Hais Jakub, Flosman Pavel, Malát Sebastian a Votava Tomáš.

Sestava hostů: Beneda Ondřej, Kadlec Josef, Drábek Matyáš, Němec Jiří, Kahle Filip, Vítovec František, Václ Aleš a Krůs Štěpán.

Horažďovice – Sušice   3 : 19 (1:7, 0:9, 2:3)

Dalibor Jedlička

Proti fyzicky a technicky hrajícím hostům neměli domácí šanci.

Branky: vlastní,  2-  Štěch – 4  - Štastný a Kutil, 3  - Němec a  Krotský,  2 -  Koryťák a Mach, vlastní

Rozhodčí:Laik;ŽK:1: 0;Diváků : 50

Chanovice – Nalžovské Hory  0 : 21 (0 : 7, 0 : 7, 0 : 7)

Branky: Říha 7,Kirpal 6, Kupka 3, Turek 1,Mareš 1,Kutka 1, ,Říhová 1,Štěch 1. Rozhodčí laik, bez karet,70 diváků.

1.  Nalž. Hory         1   1   0   0   21:  0     3 (  3)

2.  Sušice             1   1   0   0   19:  3     3 (  3)

3.  Luby A             1   1   0   0    8:  0     3 (  0)

4.  Klatovy  1898 B    1   1   0   0    6:  3     3 (  0)

5.  Pačejov            1   0   0   1    3:  6     0 (  0)

6.  Dlouhá Ves         1   0   0   1    0:  8     0 (  0)

7.  Horažďovice        1   0   0   1    3: 19     0 ( -3)

8.  Chanovice          1   0   0   1    0: 21     0 ( -3)