KPŽ (starší , mladší) , KSŽ - vložené 12. kolo 31.8. 2011

KRAJSKÝ PŘEBOR   ŽÁKŮ

ANI VE VLOŽENÉM KOLE NEVYŠLI   ŽÁCI NAPRÁZDNO

Téměř raketový start do nového ročníku mají účastníci obou věkových kategorií v krajském  přeboru. Po víkendovém prvním kole měli na programu ve středu předehrávku 12.kola. Ani v tomto kole se týmy z Pošumaví neztratily a zejména“ staršíci “všichni na body dosáhli. Přitom středem pozornosti bylo derby v Klatovech mezi kde domácí hostili Sušici . Svěřenci trenéra hostů Pavla Hubáčka dokázali otočit nepříznivý svaz 3:0 na konečnou dělbu bodů. Domácí  svojí promarněnou příležitost získat tři body alespoň kompenzovali dalším získaným bodem i za penaltový rozstřel  .Na penalty byli po plichtě v Přešticích také úspěšnější starší žáci Okuly. Úplnou spokojenost pro nýrský žákovský fotbal podtrhli mladší žáci , svěřenci trenéra Ivana Pavlíka , kteří si své zklamání po utkání v Domažlicích vynahradili hladkým vítězstvím v Přešticích. Za úspěch je bezesporu třeba vyzdvihnout zisk bodu nováčka KP KF Horažďovice na horké půdě v Domažlicích.

STARŠÍ   ŽÁCI

Klatovy  - Sušice 3: 3 ( 2: 0)  na PK: 3:1

Pavel Hubáček

Byl to vyrovnaný souboj, kde až do poslední minuty každé mužstvo mohlo strhnout vítězství na svou stranu. V prvním poločase šli domácí do dvoubrankového vedení. Nutno dodat, že jim v tom velice pomohla hostující obrana. Hosté naopak své slibné příležitosti nevyužili. Když na začátku druhé půle domácí zvýšili náskok na 3:0, vypadalo se Sušicí hodně špatně.Opak byl pravdou, pozměněná sestava hostů začala předvádět útočný fotbal hlavně zásluhou Jirky Sedláčka a Honzy Skály.

I ostatní se zlepšili a výsledkem bylo vyrovnání na 3:3, když všechny góly vstřelil Jirka Sedláček. Sušice měla i další šance, kopala tři přímé kopy z hranice velkého vápna, ale bohužel je nevyužila.

Po dělbě bodů došlo na pokutové kopy ve kterých byli úspěšnější domácí.

Branky : Harmady,Povolný, Soupír – Jiří Sedláček.

Sestava Klatovy : Sváček(Schweigel) - Bláha,Čabrada,Baštář,Lysek - Pitel,Pavlík,Harmady,Soušek - Soupír,Povolný. Střídali: Havel J, Javorský,Zedek,Milfort,Novák

Sestava Sušice: Šoural, Jurga, Vichr, Hubáček, Vítovec, Klas Daniel, Pojar, Hájek, Sedláček, Skála, Klas Martin, Dohnal, Pavelec, Michalík, Hach

Přeštice Nýrsko 1: 1 ( 0: 1)  na PK: 7:8

Josef Juraši

Po úvodních minutách oťukávání a respektu hráčů Nýrska z vyspělejšího domácího týmu se začal hrát fotbal,ale jen ze strany hostí.Domácí tým totiž každý míč jen nakopl co nejdále na polovinu soupeře.A tak z mnoha náznaků šancí hostí se prosadil Šveňha,kdy po zmatcích v obraně domácích propálil vše co mu stálo v cestě 0:1.Ve druhém poločase hosté upustily od své kombinační hry a pohybu bez míče a tak bylo jen otázkou času,kdy se silovější domácí tým prosadí.Ve 40 min. využil chyby hostí Přeštický Baranec a srovnal na 1:1,po té se již ani jeden z týmů vážněji neprosadil a tak došlo na penaltový rozstřel o druhý bonusový bod.Při penaltách zazářil gólman Nýrska Pepa Kubečka,který dva pokusy bravurně zneškodnil.A i přes nemohoucnost střelců obou týmů,nakonec proměnil v deváté sérii rozhodující penaltu Václav Kaas a rozhodl,že si dva body odváží hosté do Nýrska.

Sestava Nýrska: Kubečka - Bočan, Kněz, Kaas,   Bureš - Idlbek, Šveňha, Vacovský, Svoboda -  Irlbek, Čanecký;  střídající: Vávra,Pivoňka,Dražka,Bastl,Brož

Branky: 40. Baranec – 26. Šveňha Patrik,

Pokutový kop za Nýrsko proměnily: Vacovský, Čanecký, Svoboda, Pivoňka, Idlbek, Kaas ; neproměnily:Šveňha,Bočan,Bureš

Rozhodčí:Duda Václav. Diváků:60.

Domažlice  - Horažďovice 2: 2 ( 1: 0)  na  PK: 4:3

Branky Šrámek, Konupka (PK) – Motl, Hlaváč(PK). Diváků: 15.

SK ZČE  - Nepomuk 1: 7 ( 1: 3) ,Doubravka  - SK Smíchov 2: 1 ( 2: 0), Košutka  - Tachov 2: 1 ( 2: 0), Vejprnice  - Stříbro  8: 1 ( 4: 0)

1.  Vejprnice          2   2   0   0   13:  4     6 (  0)

2.  Doubravka          2   2   0   0    4:  1     6 (  0)

3.  Klatovy  1898      2   1   1   0   12:  3     5 ( -2)

4.  Nýrsko             2   1   1   0    5:  3     5 (  4)

5.  Horažďovice        2   1   1   0    7:  3     4 (  1)

6.  Přeštice           2   1   1   0    4:  1     4 ( -2)

7.  FK Nepomuk         2   1   0   1    8:  6     3 (  3)

8.  Košutka            2   1   0   1    2: 10     3 (  0)

9.  Domažlice          2   0   1   1    4:  6     2 ( -5)

10.  Sušice             2   0   1   1    6:  8     1 (  1)

11.  Tachov             2   0   0   2    1:  4     0 (  0)

12.  Smíchov Plzeň      2   0   0   2    1:  5     0 (  0)

13.  SK ZČE Plzeň       1   0   0   1    1:  7     0 ( -3)

14.  Stříbro            1   0   0   1    1:  8     0 (  0)

MLADŠÍ  ŽÁCI

Klatovy  - Sušice 3: 2 ( 2: 1)

Podrobnosti nehlášeny

Přeštice Nýrsko 1: 6 ( 0: 2)

Ivan Pavlík

Hosté vstoupili do utkání lépe než v minulém kole v Domažlicích a pohybem dělali problémy domácímu týmu. Celé utkání se stalo soubojem mezi hráči Nýrska a domácím brankářem, který podal výborný výkon a zlikvidoval několik samostatných nájezdů a nepříjemných střel. Hosté šli do vedení v 10 minutě, kdy Zbyněk Mašek z hranice pokutového území prostřelil vše, co mu stálo v cestě. V 15 minutě zvýšil Martin Bastl na 2 : 0. Po té následovalo několik šancí hostů, které zůstaly nevyužity. Ve druhém poločase upravil na 3 : 0 Jakub Pavlík, když po centru z levé strany předskočil brankáře. Po tomto gólu se ke slovu dostali i domácí, kteří nejdříve zahrozili z pravé strany a po následném rohu snížili na 1 : 3. Vítr z plachet jim o pět minut později vzal svým druhým gólem v utkání Jakub Pavlík, který zakončil pěknou akci Michaela Brože. V závěru utkání se prosadil ještě Filip Malát a opět Martin Bastl.

Branky:49.Kubeš Radek – 10.Mašek Zbyněk, 15.,59. Martin Bastl, 37.,54.Jakub Pavlík, 57.Filip Malát

Rozhodčí:Václav Duda;Diváků : 30

Domažlice – Horažďovice  8 : 1 (5 : 1)

Ostatní výsledky

Košutka -  Tachov 1: 5 ( 0: 2),  Vejprnice - Stříbro 2: 5 ( 0: 3),  Doubravka  - SK Smíchov 5: 1 ( 3: 0)

SK ZČE - Nepomuk 1:14 ( 1: 2)

1.  FK Nepomuk         2   2   0   0   21:  3     6 (  6)

2.  Tachov             2   2   0   0   11:  2     6 (  6)

3.  Domažlice          2   2   0   0   13:  5     6 (  0)

4.  Klatovy  1898      2   2   0   0    6:  2     6 (  0)

5.  Sušice             2   1   0   1   17:  3     3 (  3)

6.  Nýrsko             2   1   0   1   10:  6     3 (  3)

7.  Stříbro            1   1   0   0    5:  2     3 (  3)

8.  Doubravka          2   1   0   1    6:  7     3 ( -3)

9.  Přeštice           2   1   0   1    6: 10     3 ( -3)

10.  Smíchov Plzeň      2   0   0   2    5: 10     0 (  0)

11.  Košutka            2   0   0   2    1:  8     0 ( -3)

12.  Horažďovice        2   0   0   2    3: 15     0 ( -3)

13.  SK ZČE Plzeň       1   0   0   1    1: 14     0 ( -3)

14.  Vejprnice          2   0   0   2    2: 20     0 ( -6)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  ŽÁKŮ

CHOTĚŠOV SI NA SVATOBORU VYLEPŠIL SKÓRE

Také své druhé utkání nového ročníku ve středečním loženém   12.kole krajské soutěže žáků odehrál oslabený Hrádek venku. Po zbytečné prohře o víkendu  v Bezdružicích tentokráte dostala devítka statečných  v dresu Svatoboru debakl v Chotěšově. Domácí si v tomto duelu vylepšili skóre a probojovali se do čela tabulky, Hrádek po dvou kolech je na jejím opačném pólu .

Chotěšov -  Svatbor  Hrádek  9: 0 ( 4: 0)

Stanislav Křížek

Opět jsme nastoupili jen v 10 hráči ( dovolená a jiné zájmy) 11 hráčů jsme mohli míti kdyby Sušice dodržela dohodu mezi kluby. Náš hráč má střídavý start za Sušici a dal Sušici přednost před mateřským oddílem.Náš mladý tým bojoval, ale na domácí tým nestačil i když tam hráli 4 děvčata.Několik hostujících hráčů trápili i zdravotní problémy tak že se hrálo  většinu času jen 9 hráčů na hrací ploše.

Branky: 9.,21. 58.  Janouškovec, 20. 2. Braun, 37. 40.  Filip, 60. 68. Kafka

Rozhodčí : Štökl. Diváků: 30.

Ostatní výsledky:

Nýřany -  Stod 2: 5 ( 1: 3), Blovice  - SK ZČE B 1: 2 ( 1: 2) , Heřm.Huť  - Spoje Plzeň 1: 2 ( 0: 2)

1.  Chotěšov           2   2   0   0   11:  0     6 (  0)

2.  Stod               2   2   0   0    7:  2     6 (  6)

3.  SK ZČE Plzeň       2   2   0   0    5:  3     6 (  6)

4.  Blovice            2   1   0   1    8:  2     3 ( -3)

5.  Bezdružice         1   1   0   0    4:  2     3 (  0)

6.  Slovan Plzeň       1   1   0   0    2:  1     3 (  3)

7.  Chodov             0   0   0   0    0:  0     0 (  0)

8.   volno             0   0   0   0    0:  0     0 (  0)

9.   volno             0   0   0   0    0:  0     0 (  0)

10.  Mrákov             1   0   0   1    0:  2     0 (  0)