IV. TŘÍDA - skupina A, B 1 .kolo 27. - 28.8. 2011

IV. TŘÍDA  - skupina  A

DEŠENICE SE ASI JEŠTĚ NEPROBUDILY

Poněkud svérázné  představy o fungování v soutěži zatím předvádí funkcionáři Startu Dešenice. Tým který se po sestupu z okresního přeboru a roční pauze   přihlásil do nejnižší soutěže v Pošumaví se nejdříve v úvodním kole představil(spíše nepředstavil) , neboť k zápasu se Spůlí doma vůbec nenastoupil. V dalším kole měl volno a ve třetím již údajně nastoupil, ale výsledek utkání se základními údaji dosud řídícímu orgánu OFS Klatovy do pondělního rána ještě od soboty nenahlásil !

Ostatní účastníci  se ale činili  a odehrané zápasy skončily podle teoretických předpokladů.

Dešenice – Měcholupy B  1 : 2 (0:0)

Neoficiálně, neověřeno - nehlášeno!!!

Dlažov – Spůle  3 : 0 (1 : 0).

Branky : Mildner R., Černý M., Černý Z. Diváků:30. Rozhodčí: Vondáček Václav.

SK Klatovy 1898 B - Sokol Křenice   5 : 1 (4 : 1)

Zasloužené vítězství domácích, soupeř byl pod stálým tlakem, otázkou bylo jenom skóre.

Branky: Lukeš Marek 3 /2 z PK/, Brož Martin 2 - Lösch. ŽK: 2 : 1. Diváků: 50.

Rozhodčí : Mazanec

Bezděkov B – Měčín B  0 : 2 (0 : 0)

Michal Karlubík

Fotbalisté TJ Bezděkov B hostili za pěkného počasí rezervu Měčína. Hosté posilněni o řadu hráčů z A-týmu prokazovali od samého začátku lepší hru i výkon. Chvílemi se domácí dokázali hostům vyrovnat, ale své šance nedokázali  proměnit. Špatná koncovka trápila i hosty a tak první poločas trefili jen jednu tyčku, nebo je vychytal vynikající Martínek a tak se šlo do šaten za stavu 0:0.

Do druhé půle domácí vystřídali: Břečku nahradil Tuček, Bačeho mladý Zima. Celou druhou půli domácí jen nakopávali míč do předu a hosté tlačili. Při čistém souboji před pokutovým územím vyhrál souboj mladší z bratrské dvojice Karlubíků Michal a sudí odpískal k překvapení všech penaltu. Hostující hráč přestřelil, ale domácí už přestali hrát. Po jednom z rohů se nedohodli dva hráči kdo odkope míč a hostující Mixán vstřelil první branku utkání 0:1. Druhý gól padl opět po chybě domácí obrany,ta se dožadovala odpískání faulu a přestala hrát, toho využil hostující Čejka. 0:2. Ve vyhroceném zápase už ól nepadl a tak utkání skončilo prohrou domácí rezervy 0:2. Sestava: Martínek Michal - Karlubík Michal, Špere Zdeněk, Svoboda Zbyněk, Karlubík Karel - Grassl Pavel, Bače Petr ( Zima Ioan-ovidiu ), Novák Václav, Zhvakin Kostyantin - Břečka Miroslav ( Tuček Tomáš ), Čížek Václav ( Lukačík Josef)

Branky:60. Mixán, 74. Čejka ; ŽK:1 : 2 ;   Diváků: 50.

Rozhodčí:Finta

Vrhaveč B – Ježovy  4 : 0 (3 : 0)

Branky: 20. vlastní, 29. Skřivánek Jan, 38. Hošek Josef, 81. Koura Radim; ŽK:0 : 2 ;  Diváků: 50

Rozhodčí: Hovorka

Janovice B – Bolešiny  B  2 : 1 (0 : 1)

Branky: 60.Václav Keřlík,  75.Josef Jansta -16.Jan Koželuh,; ŽK:0 : 1 ; Diváků: 70.

Rozhodčí: Vondráček

1.  Klatovy  1898 B    3   3   0   0   16:  3     9 (  3)

2.  Měčín B            3   2   1   0   10:  5     7 (  4)

3.  Vrhaveč  B         3   2   0   1    7:  2     6 (  0)

4.  Janovice B         3   2   0   1    8:  8     6 (  3)

5.  Ježovy             3   2   0   1    7:  8     6 (  3)

6.  Dlažov             3   1   1   1    8:  6     4 ( -2)

7.  Železná Ruda B     2   1   0   1    8:  6     3 (  0)

8.  Měcholupy B        2   1   0   1    3:  5     3 (  0)

9.  Bezděkov B         3   1   0   2    3:  6     3 ( -3)

10.  Spůle              3   1   0   2    3:  8     3 (  0)

11.  Bolešiny B         3   1   0   2    2:  7     3 (  0)

12.  Dešenice           2   0   0   2    1:  5     0 ( -6)

13.  Křenice            3   0   0   3    3: 10     0 ( -3)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

OSLABENÝ NOVÁČEK DOSTAL DOMA NAŘEZÁNO

Nový ročník  IV.třídy skupiny A který zahájil  prvním kolem  dopadl hned na úvod neslavně pro nováčka soutěže , B tým Sokola Nalžovské Hory. Ten na domácím hřišti prohrál vysoko s nadupanou rezervou Sokola Pačejov . Jak nám uvedl funkcionář klubu  Pavel Jedlička,  aniž by omlouval tento debakl, nastoupili  domácí v prvním poločase  oslabeni pouze o deseti, neboť současně s fotbalem někteří hráči, příslušníci hasičů  pátrali v lese od 11 hodin po osobě, jenž volala o pomoc. „ To jim částečně slouží za omluvu,takže čtyři  hráči mohli být částečně unaveni z hasičského zásahu, kde nachodili v zarostlém terénu taky pár kilometrů . Ale i o jedenácti jsme  druhý poločas nezvládli a odpadli i fyzicky“ dodal Pavel Jedlička.

TJ Kašperské Hory – Sokol Plánice  3 : 2 (2:1)

Tomek Petr

Za velmi chladného počasí viděla hrstka věrných fanoušků úspěšné vykročení domácího mužstva do nové sezóny.

Branky domácí: 9.Vrhel Aleš, 28.Rovňan Richard(PK), 61.Uxa Lukáš -2.Průcha Vlastimil, 55, Stupka Milan. Rozhodčí:Holeček Miroslav. ŽK: 1:1.Diváků:30

Kolinec - Milčice      3 : 3(1 : 1)

Petr Vích

Do Kolince přijel v novém ročníku posílený tým z Milčic. I přes občasnou herní převahu soupeře se Kolinec dokázal soupeři vyrovnat a vždy vstřelil vyrovnávací gól. Nejhezčí branku vstřelil Jiří Milfort, když z přímého kopu vymetl pavučiny v horním rohu soupeřovo brány.

Branky : 36. Javorský Štěpán (PK), 62. Milfort Jiří, 82. Horák Jan - 28. Fabián V., 50. a 69. Kubáň J.

Rozhodčí:  Pastyřík. ŽK: 2 : 3. ČK: 1 : 0( Józa Ladislav po druhé ŽK). Diváků : 62

Svéradice - Zavlekov 1 : 3 (0:1)

Branky: 77.Krejčí Jaroslav PK - 13.Soumar Václav, 75.Hlavín David, 92+.Honzík

Rozhodčí: Míšek Tomáš, ŽK: 1:1, Diváků: 50

Žihobce B  – Soběšice  2 : 1 (2 : 1)

Branky : 2é. Pokorný L., 25. Drobný M. – 38. Požárek A.(PK). ŽK: 2:1. Diváků: 40.

Rozhodčí:Holeček M.

Hrádek B – Kvasetice   2 : 7 (1 : 5)

Branky: Hanč, Schvelch – Ballý  Michal 3, Ballý Pavel 2,Klíma , Bouzek  ; ŽK: 1 : 1;  Diváků 50.

Rozhodčí: Diviš

Nalžovské Hory B – Pačejov B  0 : 11 (0 : 5)

Jedlička Pavel

Ačkoli se domácí snažili,hosté je přehráli ve všech směrech.První poločas však domácí byli oslabeni a hráli o 10.Neboť současně s fotbalem někteří jsou i u hasičů a pátrali v lese od 11hodin po osobě,jenž volala o pomoc.To jim částečně slouží za omluvu,takže 4 hráči mohli být částečně unaveni z hasičského zásahu,kde nachodili v zarostlém terénu taky pár km . Domácí ale i o 11 druhý poločas nezvládli a odpadli i fyzicky.Domácí ale mohli taky skórovat a to při dvou střelách Kareše Kamila a střelou Jedličky Pavla, z trestného kopu,kdy brankář vyrazil.

Branky:12.(PK),22.,41. Hromádka Ondřej, 3.,52.,87.Hlůžek Josef, 33.Klásek Václav

48.,85.Ticháček Josef, 60.Kříž Vít, 79.Větrovec Josef. ŽK:1:0; Diváci :60. Rozhodčí:Koura Radim

1.  Pačejov B          1   1   0   0   11:  0     3 (  3)

2.  Kvasetice          1   1   0   0    7:  2     3 (  3)

3.  Zavlekov           1   1   0   0    3:  1     3 (  3)

4.  Kašp. Hory         1   1   0   0    3:  2     3 (  0)

5.  Žihobce  B         1   1   0   0    2:  1     3 (  0)

6.  Kolinec            1   0   1   0    3:  3     1 ( -2)

7.  Milčice            1   0   1   0    3:  3     1 (  1)

8.  Plánice            1   0   0   1    2:  3     0 (  0)

9.  Soběšice           1   0   0   1    1:  2     0 (  0)

10.  Svéradice B        1   0   0   1    1:  3     0 ( -3)