OKRESNÍ PŘEBOR , III. TŘÍDA 13. kolo 20. - 21.8.2011

O K R E S N Í      P Ř E B O R

Aktuální výsledky

PO DRUHÉM KOLE S PLNÝM  POČTEM BODŮ JIŽ POUZE ČTVEŘICE TÝMŮ

Nečekaně rychle po dvou odehraných kolech okresního přeboru  přišlo již deset týmů o plný počet bodů .S plným počtem bodů pokračuje pouze exúčastník 1.B třídy Tatran Dlouhá Ves ,Vrhaveč ,  lubská rezerva  stejně tak jako  Sokol Mochtín B, který oba duely odehrál v domácím prostředí, když ten druhý hraný v obráceném pořadí s Duklou Janovice byl z kategorie šťastných. Nejzajímavější derby zápas s dramatickou koncovkou se hrál v Hrádku. Rezerva Sušice, který v úvodním kole doma vysoko prohrála s nováčkem z Běšin  na hřišti Svatoboru překvapila. O vítězství v tomto derby přišla sice v samotném závěru zápasu,  ale vítězství se přesto dočkala zásluhou úspěšného proměňaví pokutových kopů, když domácí borci ani jednou nedokázali gólmana hostů překovat !

Mochtín B  - Janovice 1: 0 ( 0: 0)

Šťastná výhra domácích nad soupeřem, který si vypracoval golové šance minimálně na tři zápasy, ale v koncovce totálně selhal. Mochtínskou zálohu navíc podržel brankář Pavel Blumentritt, v závěru utkání mu pomohla i tyč domácí brány. O těsné výhře rozhodla přízemní střela k tyči Zdeňka Nováka v 74.minutě.

Rozhodoval Vl. Habada, ŽK 4:2, 80 diváků.

Branky: 74. Novák Zdeněk; ŽK: 4:2. Diváků : 80.

Rozhodčí: Habada.

Hrádek  - Sušice B 1: 1 ( 0: 1) na PK: 0 : 3

Premiérový zisk bodu z penaltového rozstřelu v okresním přeboru  znamenal pro hosty , že byli se ziskem dvou bodů v tomto derby úspěšnějším týmem. Domácím alespoň bod zachránil minutu před koncem vyrovnávajícím gólem jejich nová podzimní hráčská posila Jiří Brabec.

Branky: 39. Brabec Jiří – 15. Blažek Lukáš; ŽK: 3:3 . Diváků : 120.

Rozhodčí: Hovorka Milan

Žihobce  - Dlouhá Ves 1: 4 ( 0: 2)

Exúčastník 1.B třídy i v druhém zápase potvrdil roli favorita a stejně jako doma do sítě hostujícího Velkého Boru i tentokrát do branky domácího celku dokázal nastřílet čtyři branky, když tu poslední přidal v 90.minutě Martin Krůs.

Branky: 48. Korda Václav – 3.,75. Krejčí Martin , 10. Hasenöhrl Petr,  90. Krůs Martin; ŽK: 2:3. Diváků : 70 .

Rozhodčí: Koura Radim.

Velký Bor – Nezamyslice  5 : 1 (3 : 1)

Miloslav Kolář

Domácí tým hned v úvodu utkání dokázal zúročit mírnou převahu nad omlazeným týmem hostů, když nejdříve po standardní situaci otevřel skóre hlavou T. Zoubek a následně opět po standartce a hlavičce P. Šimanovského dorážel T. červený. Ojedinělé úniky hostů kryl spolehlivý Hermanchak. Po úniku P. Šimanovského a následném faulu s přehledem z PK zvýšil na 3:0 R. Šimanovský. V samotném závěru prvního poločasu se hostům podařilo přelobovat jinak bezchybného gólmana a dát kontaktní gól. Takto povzbuzeni začali hosté druhý poločas lépe, domácím se nedařila kombinace ani proměňování šancí, přesto si dokázali udržet zápas pod kontrolou a se štěstím proměněným PK R.Šimanovským a krásnou střelou  A. Brůhy brali po disciplinovaném výkonu zaslouženě všechny body.

Branky: 2‘ T.Zoubek, 8’T.Červený, 22‘(PK),68´(PK)R. Šimanovský, 80‘ Brůha –  44’M.Kratejl

Rozhodčí:Cihlář Jan;ŽK: 1 : 3;Diváků : 100

Týnec – Železná Ruda  5 : 4 (0 : 2)

Přetahovanou o výsledek duelu dvou nováčků přeboru zahájili překvapivě hosté , kteří dvěma slepenými góly v 16. a 17.minutě šli do dvoubrankového vedení. Domácí odpověděli v úvodu druhé půle kdy se jim během čtyř minut podařilo srovnat  skóre. Hosté byli proti a vzápětí strhli vedení 2:3 opět na svojí stranu, ale to bylo v tomto zápase již naposledy. Týnečtí v 57. vyrovnali druhou brankou Petra Kubového  na kterého navázal navrátilec do týneckých borců  Radek Mužík, který zajistil svému týmu dvoubrankové vedení. Závěr zápasu sice ještě zdramatizoval úspěšně proměněným pokutovým kopem v 87.minutě   Kroupa, ale domácí si již své těsné vítězství hokejovým výsledkem uhájili.

Branky : 51., 57. Kubový Petr, 74., 86. Mužík , 47. Hromada – 16. Hájek, 17. Markel, 53. Kazmirčík, 87. Kroupa (PK).  ŽK: 2 : 2. Diváků: 50.

Rozhodčí: Blaheta Josef.

V. Hydčice  - Luby B 0: 1 ( 0: 0) VÝSLEDEK NEHLÁŠEN !!!

Branky: 47. Zavadil Josef;

Rozhodčí: Abraham Josef; ŽK: 1:3. Diváků: 40

Běšiny -  Vrhaveč 1: 2 ( 1: 0)

Branky: 12. Kolář Zdeněk – 46. Minařík Michal,80.  Vejskal Tomáš; Diváků: 60

Rozhodčí: Pastyřík ; ŽK: 3:1; ČK: 1 : 0 (Matějka Václav )

1.  Dlouhá Ves         2   2   0   0    8:  1     6 (  3)

2.  Luby B             2   2   0   0    6:  1     6 (  3)

3.  Vrhaveč            2   2   0   0    5:  1     6 (  3)

4.  Mochtín B          2   2   0   0    4:  0     6 (  0)

5.  Hrádek             2   1   1   0    4:  1     4 (  1)

6.  Železná Ruda       2   1   0   1   10:  6     3 (  0)

7.  Běšiny             2   1   0   1    6:  2     3 (  0)

8.  Velký Bor          2   1   0   1    5:  5     3 (  0)

9.  Týnec              2   1   0   1    6:  9     3 (  0)

10.  Sušice  B          2   0   1   1    1:  6     2 ( -2)

11.  Janovice           2   0   0   2    0:  4     0 (  0)

12.  V. Hydčice         2   0   0   2    0:  4     0 ( -3)

13.  Nezamyslice        2   0   0   2    1:  8     0 ( -3)

14.  Žihobce            2   0   0   2    2: 10     0 ( -3)

ZE SOUBOJE NOVÁČKŮ SI PŘIPSALY BODY VELHARTICE

Očekávané klání mezi nováčky soutěže který se hrál v Nalžovských Horách  se odehrálo na tomto hřišti letos již  podruhé. Bohužel ke škodě domácích neskončil jako ten první  na jaře . Ten se  hrál ve IV. třídě a domácí v něm vyhráli 4:3. Tentokráte N. Hory vyšly bodově naprázdno a po prohře s dalším nováčkem ze Strážova v úvodním kole jsou v tabulce bez bodů . To není žádné velké překvapení jako ztráta bodu horkého favorita soutěže FK Horaždovice B doma s SK Bolešiny.

FK Horažďovice  B - SK Bolešiny  1 : 1 (1 :1 )

Branky: 28 Janouškovec Jiří, 35 Matějka Pavel. ŽK:1: 1;Diváků : 50

Rozhodčí: Špindlerová;

Myslív  - Měcholupy 0: 3 ( 0: 2)

Branky: 34., 80. Bálek Dušan , 12. Blahouš Lukáš; ŽK: 1 : 3; ČK: 0 : 1 Valečka Miroslav . Diváků: 80

Rozhodčí: Staněk Luděk;

Nalžovské Hory – Velhartice  2 : 3 (2 : 3)

Branky:23. Štěch Petr , 39. Šmrha Mir. – 2. Rendl Kamil , 26. Antonovicz Andrej , 29. Beneš Radek. ŽK:  2:2,ČK:  0:1(39. brankář  Vlačil Jiří za faul). Diváků: 80.

Rozhodčí: Holeček.

Malý Bor -  Neznašovy 4: 1 ( 2: 0)

Jasné a přesvědčivé vítězství domácích mladíků, kteří ani  na okamžik nedali zkušeným hostům šanci přemýšlet nad bodovým ziskem.Na postu stopera byl bezchybný čerstvý dvacátník V. Dvořák v poli řádili další neúnavní mladíci.Osmdesát spokojených diváků vyprovodilo domácí do kabin velkým potleskem. Devizou pro domácí je i fakt, že dohrávali mač v podstatně lepší fyzické kondici.

Branky: 52. Vodička František, 18. Jára Karel,71.  Melka Václav ml., 33. Sládek Milan – 57. Langmajer Vladimír; ŽK: 0:2 . Diváků: 80

Rozhodčí: Staněk Luděk

Sestava M. Bor :Petřík, Dvořák, Michálek, Sládek, Chodl, Vodička, Trubač, Melka, Šipla M.  Jára, Hozman. (Hlaváč,  Kocum, Kulda, Šipla D.)

Strážov B - Veřechov 6:2 (5:1)

Josef Vaněk

Domácí nastoupili s obavami, protože hosté předtím vyhráli venku 4:0. Ale vstup do utkání vyšel domácím dokonale. Zatlačili hosty před jejich branku a již ve 2. minutě skóroval Kalista R. a ve 13. minutě z penalty zvýšil Janda na 2:0. Hosté začali potom hrát, ale žádnou šanci neproměnili. Domácí dále útočili a díky Čermákovi zvýšili v 25. a 31. minutě na 4:0. Pak hosté z penalty snížili ve 35. minutě na 4:1, ale účet prvního poločasu uzavřel ve 40. minutě Weber a zvýšil na 5:1. Ve druhém poločase již tolik gólů nepadlo, ale bylo se na co dívat. Domácí se opět prosadili v 69. minutě, kdy skóroval Čermák a zkompletoval hattrick. Hosté potom již korigovali výsledek v 72. minutě na konečných 6:2 pro domácí. Za výkon v celém zápase bych chtěl poděkovat domácím za bojovnost, krásné góly i spolehlivou obranu.

Sestava: Vaněk - Janda, Kalista K., Kollross, Kolář, Kalista R., Maxa(46. Kreibich), Vlček, Hosnedl J.(68. Hosnedl M.), Weber(46. Míšek), Čermák(79. Kiesenbauer)

Branky: 25., 31., 69. Čermák Josef, 13.  Janda Václav(PK),40.  Weber Petr, Kalista Robert – 35.(PK) , 72. Hlaváč Jaromír ; Rozhodčí: Javorský Josef; ŽK: 1:3 . Diváků: 100

Hradešice B -  H. M. Boží 6: 0 ( 2: 0)

Martin Šůs

Za krásného slunečného počasí nastoupili domácí ke svému prvnímu domácímu zápasu v této sezóně. Hosté přijeli pouze s deseti hráči a tak se jejich taktika soustředila pouze na bránění přijatelného výsledku. Za celý zápas neohrozili domácí branku. Již ve 2. min. si na hranici velkého vápna vyměnili míč Lukáš Šmrha s Fr. Melkou ml. a druhý jmenovaný střelou podél brankáře otevřel skóre. Od této chvíle domácí zmáčkli svého soupeře na jeho polovině a začali se předhánět v neproměňování šancí. Ty největší měl střelec prvního gólu Fr. Melka ml. a Lukáš Šmrha, kdy většinu z nich pochytal místy zázračnými zákroky a také se štěstím hostující golman. Ke změně skóre tak došlo až ke konci prvního poločasu, kdy se netradičně hlavou trefil Fr. Melka a domácí tak odcházeli do kabin s výsledkem 2:0. Ve druhém poločase se průběh hry opakoval, hosté bránili a domácí zahazovali co se dalo. Třetí gól přidal dobře hrající Fr. Melka ml. Poté se dvěma nádhernými góly prezentoval i H. Šimáček, o vítězství bylo rozhodnuto. V poslední minutě přidal svůj premiérový gól i dorostenec Zámečník a uzavřel výsledek na 6:0 pro domácí.

Trenér Hradešic B Jan Gabriel : „Dneska jsem spokojen pouze s předvedenou hrou nikoliv však s výsledkem. To co my dokážeme neproměnit je až nepochopitelné, ale věřím, že v dalších zápasech se to již zlepší.“

Branky:  65.,80. Šimáček Jan , 2.,50.  Melka František ml., 42. Melka František, 90. Zámečník Lukáš; hráno bez karet.  Diváků: 70

Rozhodčí: Veverka Jan

Bezděkov -  Hartmanice 3: 2 ( 1: 1)

Michal Karlubík

K prvnímu domácímu utkání A-týmu TJ Bezděkov přijel soupeř z Hartmanic. Domácí měli po celý zápas značnou převahu a se soupeřem si místy hráli. A však díky dvěma hrubkám domácích nepostrádal zápas dramatičnost až do konce utkání.
Od úvodní minuty bylo jasno kdo je na hřišti pánem. Do vedení 1:0 šli domácí po sólu Jana Šlégla a jeho přihrávce Pavlu Hráskému, který dal do prázdné branky. Domácí vyrovnali po nedomluvě mezi domácí obranou a gólmanem. Do poločasu stihli jít domácí ještě do vedení z rohu, od rohového praporku centroval Martin Bohatý a po prodloužení si Alexandr Zhvakin sklepl míč na prsa a křížnou střelou překonal gólmana 2:1.
Druhá půle byla představením v zahazování šancí. Navíc když si Petr Panuš dal hlavou vlastence, zdálo se, že by si hosté mohli odvést vytoužený a velmi cenný bod 2:2. Naštěstí nápor domácích proměnil nejlepší hráč na hřišti, dvougólový střelec Alexandr Zhvakin, když po centru Martina Bohatého propadl míč na úroveň penalty, kam si hrdina zápasu naběhl a křížnou střelou rozvlnil síť 3:2. Po tvrdém až zákeřném faulu a tedy druhé žluté a tedy červené kartě putoval do sprch hostující Šperl. O chvíli později viděl druhou žlutou i domácí Hráský a pokračovalo se po deseti hráčích na každé straně. Bezděkov mohl ještě zvýšit avšak zastavoval je ofsajd a další chyby. Kdyby Martin Bohatý přihrál Čížkovi, ten by šel sám na brankáře. Zápas skončil zaslouženým, ikdyž pouze jednobrankovým rozdílem ve prospěch týmu TJ Bezděkov.
Sestava TJ Bezděkov: Martínek Michal - Panuš Petr, Bohatý Martin, Dums Petr, Ouda Pavel ml. - Zhvakin Alexandr, Bohatý Miroslav, Šlégl Jan, Ouda Jan ( Čížek Václav ) - Tuček Tomáš ( Břečka Miroslav), Hráský Pavel.

Branky: 48., 77. Zhvakin Aleksandr 2, 35. Hráský Pavel – 40. Matoušek Rudolf, 53. vlastní;; ŽK: 2:5; ČK: 1 : 1 (Hráský Pavel - Šperl Daniel). Diváků: 40 .

Rozhodčí: Petrželka František

1.  Hradešice B        2   2   0   0    7:  0     6 (  3)

2.  Malý Bor           2   2   0   0    7:  1     6 (  3)

3.  Strážov B          2   2   0   0    8:  3     6 (  0)

4.  Bezděkov           2   2   0   0    4:  2     6 (  3)

5.  Horažďovice B      2   1   1   0    4:  1     4 (  1)

6.  Veřechov           2   1   0   1    6:  6     3 (  3)

7.  Měcholupy          2   1   0   1    3:  3     3 (  0)

8.  Neznašovy          2   1   0   1    5:  6     3 (  0)

9.  Velhartice         2   1   0   1    3:  5     3 (  0)