IV. TŘÍDA - skupina A 13.kolo 20.-21.8. 2011

IV. TŘÍDA  - skupina  A

SPŮLE A BOLEŠINY DOSTALY DOMA BŮRA

Po dvou kolech IV.třídy skupiny A se podle předpokladů na čele tabulky usadila bez problémů favorizovaná klatovská rezerva s impozantním skórem 11:2, když na pěti brankách se podílel dosavadní kanonýr týmu Marek Lukeš. S klatovským béčkem  drží bodově krok pouze Ježovy , které si po výhře v Dlažově  si doma poradily s další rezervou z Bezděkova. Dlažov naopak překvapil v Měčíně, kde si s domácím béčkem rozdal po bodu.

Spůle – Železná Ruda B  0 : 5 (0 : 2)

Branky: 56. a 58. Říha Karel, 22. Máca , 43., Petřík, 61. Říha Ondřej; ŽK: 1 : 1.; Diváků: 30.

Rozhodčí: Vondráček.

Křenice  - Vrhaveč B 1: 3 ( 0: 1)

Branky:  67. Rejthar Vlastimil – 38., 48. Mundl Karel , 58. Jandečka Tomáš; ŽK: 1:3

Rozhodčí: Míšek Tomáš; . Diváků:   20

Ježovy Bezděkov B 3: 1 ( 1: 1)

Michal Karlubík

Bezděkovská rezerva přijela do Ježov v hodně zplátované sestavě. Široká marodka se ukázala a tak museli po poločase odehrát nedoléčený M.Karlubík a V.Novák a hrající legenda v barvách Bezděkova Pavel Ouda st. musel odehrát celý zápas. Kvůli trestu nemohl nastoupit K.Karlubík a tak bylo nutné vypůjčit si dva hráče z A-týmu.

Na kvalitním povrchu byl od samého začátku vidět méně kvalitní fotbal. Domácí šli do vedení 1:0 po brance Neubauera. Vyrovnat se podařilo po střele z velké vzdálenosti hostujícímu Tomášovi Tučkovi. V první půli měli více ze hry hosté, ale šlo se do šaten za stavu 1:1.Druhá půle začala nátlakem hostů , když  střídání V.Nováka   za M.Karlubíka bylo na jejich výkonu znát. Přesto  domácí šli do vedení po chybě Bezděkovského gólmana. Zatím co domácí  narostla křídla a  převzali vývoj utkání, rezerva hostů  úplně odešela a byla ráda,  že branka domácích  na 3:1 nebyla uznána pro ofsajd. O pár minut déle odpískal sudí penaltu po nafilmovaném pádu a domácí zaslouženě zvýšili na  3:1.

Sestava Bezděkova B: Čuba - Karlubík ( Novák ), Hlaváček(C), P.Ouda, J.Ouda - Čížek, A.Zhvakin, P.Nadymáček, T.Tuček - Břečka, Lukačík.

Branky: Neubauer Miroslav, Novák Richard, Kašpárek Jan - Tuček Tomáš;ŽK: 3:4; ČK: 1 : 1 (Neubauer Jiří - Hlaváček Martin) .

Rozhodčí: Mazanec Marek. Diváků: 20.

Měčín B – Dlažov  2  :2 (0 :0 )

Branky: 48.  Kubík M., 65. Votípka R,  - 70.,90. Jarko

Rozhodčí:Hájek; ŽK:1:2 ;Diváků :80         .

Bolešiny B - Klatovy B 0:5 (0:3)

Branky: 9. Ježek Jan, 14. Votípka Jan, 40. a 67. Lukeš Marek, 78. Vacovský Václav,ŽK: 1:2,  diváků: 80, rozhodčí: Diviš

Měcholupy B – Janovice B   1 : 4

Branky: vlastní -   M.Urban  2, D. Jůzek , J. Jansta. ŽK: 0 : 1. Diváků: 40.

Rozhodčí: Lažánek Karel

1.  Klatovy  1898 B    2   2   0   0   11:  2     6 (  3)

2.  Ježovy             2   2   0   0    7:  4     6 (  3)

3.  Měčín B            2   1   1   0    8:  5     4 (  1)

4.  Železná Ruda B     2   1   0   1    8:  6     3 (  0)

5.  Vrhaveč  B         2   1   0   1    3:  2     3 (  0)

6.  Janovice B         2   1   0   1    6:  7     3 (  3)

7.  Bezděkov B         2   1   0   1    3:  4     3 (  0)