Přípravný fotbal 13, - 14.8. 2011

Sousedovice – Žichovice  2 : 1 (1: 1)

Radim Šiška

V dalším přípravném utkání nastoupili žichovičtí hráči na hřišti Sousedovic, účastníka jihočeské 1. B třídy. Zápas ve velkém vedru přinesl vyrovnanou hru v poli, dvojnásobné množství gólových šancí na straně hostů, ale nakonec výhru domácích. Po dvou proměněných penaltách skončil poločas 1:1, vítězství strhli domácí na svou stranu vydařenou střelou z velké dálky těsně před koncem.  Fyzicky náročný styl fotbalu zatím nejsou Žichovice schopny předvádět po celý zápas, a proto již na gól domácích nedokázaly odpovědět.

Branka: Šiška z penalty

Sestava: Doubek - Brož, Mourek, Frýzek, Špírek - J.Beneš, Chod, Malý, Šiška, Stulík - R.Beneš (Jeřábek, Pařízek, Hozman)

Staňkov – Švihov    2 : 4  (2: 0)

Jiří Toman

Ve vyrovnaném utkání byli v prvním poločase lepší v koncovce domácí,ve druhém se projevila lepší kondice hostů,kteří odehráli celý zápas v jedenácti lidech a zaslouženě výsledek otočili.

Branky:Špatenka 2,Kašpárek,Brož

Svéradice B – Milčice   2: 4 (2: 3)

Branky: Chaloupka Martin, Říha Štěpán - Marek Libor, Kubaň Milan, Kříž Vít, Fabián Václav

Sokol Pačejov -  FK Nepomuk B  1 : 2(1 : 1)

Další přípravný zápas se domácím příliš nepovedl. Je pravdou, že scházelo několik opor /Pavelec, Zdeněk, Bokr, Kolařík/ a že hosté nastoupili s řadou hráčů svého áčka, ale to nemůže být v žádném případě omluvou. Pačejovští nenavázali na dobrý pouťový výkon proti Blovicím. Fakt, že nejlepším hráčem domácích byl nestárnoucí Petr Lávička, stojí za zamyšlení a mladí by si z jeho přístupu měli vzít příklad. Jedinou branku domácích vstřelil Marek Baran. Rozhodčí:  Miroslav Holeček. Diváků:80

Prachatice - Sušice 1 : 3 (1 :2)