IV. TŘÍDA - skupina A předehrávka 12. kolo 13. -14. 8. .2011

IV. TŘÍDA  - skupina  A

NESEHRÁNÍ UTKÁNÍ ÚVODNÍHO KOLA , TAK TO  DLOUHÁ LÉTA V POŠUMAVÍ NEPAMATUJEME

Museli bychom listovat  hluboko do paměti, abychom zjistili , kdy naposledy se v Pošumaví stalo, že by nebyl sehrán úvodní zápas nového soutěžního ročníku mužů. Zpravidla vždy platí pravidlo, že se jednotlivé týmy přihlášené do soutěží na jeho  zahájení těší. Když nebyl hlášen výsledek Dešenice – Spůle  bylo při pátrání po tom jak tento duel skončil  bylo  zjištěno, že domácí k utkání nenastoupili k technických důvodů (dle neoficiálně zjištěných informací  do termínu utkání neměli domácí k dispozici všechny registrační průkazy zaslané na Fotbalovou asociaci České republiky). Jelikož o tomto ale řídící   sportovně technickou  komisi OFS Klatovy funkcionáři z Dešenic neinformovali,  stane se proto předmětem jednání  na nejbližší , úterní schůzi této komise.

Dlažov  - Ježovy 3: 4 ( 1: 3)

Eduard Duda

Na začátek sezony velmi pěkné utkání se sedmi góly. Vítěz¨tví hostů zasloužené ale šťastné. Domácí hostům darovali tři ze čtyř branek  hrubými chybami jednotlivců.

Branky: 40. Mildner Radek, 56. Tribula Jakub,  80. Jarko Josef – 19.,

30. Volf Luboš , 43.  Sysel Zdeněk, 79. Neubauer Jiří; ŽK: 2:2. Diváků:  30.

Rozhodčí: Jarka Josef

Klatovy 1898 B -  Janovice B   6: 2 ( 3: 1)

Branky: 29., 81., 84. Lukeš Marek , 17.  Votípka, 45. Štengl , 56.  Brož J. – 30. Šobek   Petr,  83. Kotlan Josef; Diváků: 100 .

Rozhodčí: Bureš Jiří.

Sestava Klatovy B: Riška (46´- Opl)- Uruba, Hošek, Vacovský, Kotáb Z.,- Votípka, Brož M., Štengl, Brož J. - Lukeš M., Vlček /46´- Sojka)

Železná Ruda  B -  Měčín  B    3 : 6 (1 : 3)

Pavel Rudolf

Pokračování vítězné série domácích z jarní části minulého ročníku ukončili zkušení hosté. Oplatili tak domácím porážku právě z posledního zápasu jarní části. Do vedení se dostali v 7.min.,když chybně zahraný ofsajd potrestal Vladař (0:1).Domácí museli odolávat tlaku hostí ze všech sil.

V 19.min.pomohlo také břevno.Ve 35.min.pohodlně prošel obranou Votípka a zvýšil na 0:2.Domácím se podařilo snížit ve 40.min.po kombinaci Nedvěd-Máca.Branku vstřelil Steinbach.Vzápětí ve 42.min chybu domácí obrany trestal Vladař a stanovil výsledek poločasu (1:3).

Domácím svitla naděje v 52.min.Po úniku Máci přesně střílel Halama (2:3).Přesto že se domácí zlepšili,branky dával soupeř..Minuta 58.byla úspěšná pro Votípku (2:4).V 69.min zvyšoval Mixán na 2:5.Nastřelená tyč branky domácích v 79.min. přece jenom skončila brankou,když dorážkou zvýšil Votípka na 2:6.Domácím ještě zvedl náladu Nedvěd,když se trefil v 82.min.Naprosto zasloužené vítězství hostí.Utkání v pravé poledne sledovalo 40 diváků.Rozhodčí Koura Radim zvládl utkání s přehledem.

Branky: 40. Steinbach Josef, 53. Halama Martin, 82.Nedvěd Václav Branky-35.,58.,79. Votípka Radek,  7., 42., Vladař Martin 69. Mixan Jozef

Rozhodčí : Koura Radim. Diváků: 40. ŽK: 1 : 1.

Bezděkov B -  Křenice 2: 1 ( 2: 0)

Michal Karlubík

Za parného počasí se odehrálo první mistrovské utkání v Bezděkově. Místní rezerva přivítala Křenice.Kvůli zranění či distancu do utkání nenastoupili: Novák V., Zhvakin K., Karlubík K. Diváci mohli zhlédnout bojovný, místy velmi pohledný zápas.

Zápas plný nepřesností oživilo střídání útočníků v domácím týmu. Tomáš Tuček hru hodně pozvedl a vstřelil i gól na 1:0 ve 40. minutě. Bezděkov zatlačil a na 2:0 po řadě šancí a krásných akcí, trefil ve 45. minutě novic v domácím týmu, teprve patnáctiletý  Václav Čížek, který si odbyl svou premiéru již o den dříve za A-tým.

Druhý poločas byla více znát únava a Křenice toho využili a Jakub Lösch snížil na 2:1. Poté se domácí složili a po další hrubce obrany, kopali hosté pokutový kop avšak Vlastimil Nadymáček vystihl směr a chytil!! To Bezděkovské borce probralo a zbytek zápasu v poklidu dohráli  a tak vyhráli zaslouženě 2:1. Zápas odřídil  mladý rozhodčí Tomáš Míšek, který pouštěl spíše tvrdší styl hry.

Branky: Tuček Tomáš (40.), Čížek Václav (45.) X Lösch Jakub (62.). ŽK: 1-0 (Alexandr Zhvakin)

Diváci: 50

Domácí nastoupili v této sestavě: Nadymáček Vlastimil - Karlubík Michal,  Šperer Zdeněk, Hlaváček Martin, Martínek Michal ( Zima Ioan-ovidiu  ) - Grassl Pavel, Nadymáček Petr (  Hrubý Leoš ),  Čížek Václav, Zhvakin Alexandr  -  Lukačík Josef ( Tuček Tomáš),  Břečka Miroslav.

Vrhaveč B -  Bolešiny B 0: 1 ( 0: 1)

Branky: Šmolc Jiří; Rozhodčí: Klička Jiří; ČK: 1 : 0 (Vítovec Ondřej). Diváků: 60