PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY 6. – 7.8. 2011

PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY   6. – 7.8. 2011

Mochtín - Luby 4 : 4 (3:1).

Utkání dobré úrovně se hrálo za nepříjemného , dusného počasí. Přineslo hodně gólových šancí na obou stranách, osm pěkných branek a spravedlivou remisu 4:4. V 8.minutě těžil z chyby stopera domácí Schejbal, na 2:0 zvyšoval ve 30.minutě střelou do šibenice Jiří Dolejš. Hosté ale vzápětí snížili Petrem Hodlem (dorážka na 3x), ve 37.minutě však parádní střelou z VPK uzavíral skóre 1.poločasu Jiří Dolejš na 3:1. I po přestávce se bylo na co koukat, šance byly na obou stranách. Na 3:2 snižoval hostující Vl.Smolík v 50.minutě, o 20 minut později však domácí Jiří Švátora dostal dorážkou Mochtín opět do dvoubrankového vedení. V závěru zápasu dal  trenér Mochtína Vl.Kudláček šanci zahrát si i dorostencům a hráčům "B" týmu, soupeř toho využil ke srovnání skóre na konečných 4:4.

Rozhodčí: Dolejš Jiří

Branky : Jiří Dolejš 2, Jakub Schejbal, Jiří Švátora - Petr Hodl 2, Vladimír Smolík 1, Pavel Smolík 1, ŽK 0:1, 60 diváků.

Další  přípravné utkání sehraje "A" tým mužů So Mochtín doma s Mrákovem již v pátek 12.8.2011 od 18,00 hodin.

ŽICHOVICE O VÍKEDNU NEZAVÁHALY

Radim Šiška

O prvním srpnovém víkendu vyvrcholila první část přípravy TJ Žichovice, která byla zaměřena převážně na fyzickou zdatnost. Žichovice sehrály dva přípravné zápasy s týmy okresních přeborů s cílem prosadit se nejen herně, ale i střelecky. To se podařilo předřevším v pátečním zápase proti Oseku „B“. V sobotu si hráči Žichovic vytvořili podobné množství šancí jako v pátek, ale zakončení už tolik nevycházelo. Přesto v Hrádku hosté o pouti po dlouhé době vyhráli, když dvakrát otočili skóre v posledních minutách obou poločasů. Většina hráčů si vyzkoušela hru na více postech a trenér Malý tak získal cenné informace o jejich schopnostech adaptace a fyzické odolnosti, protože snad jen s výjimkou druhého poločasu v Hrádku se hrálo ve vysokém tempu.

V pátek 5.8.2011 zároveň proběhla mimořádná valná hromada TJ Žichovice. Novým předsedou byl zvolen Karel Piller, ve výboru kromě něj zasednou Milan Šedivý, Jan Hagara, Karel Brož a Petr Pařízek.

Výsledky přípravných zápasů:

5.8. 2011

Žichovice – Osek „B“ 7 : 2 (3 : 1)

Branky:  R.Beneš 2, Brož, Stulík, Hlaváč, Švehla, Špírek

Sestava: Sládek – Brož, Mourek, Frýzek, Špírek – J.Beneš, Malý, R.Beneš, Chod, Stulík – Hlaváč(Doubek, Švehla, Šiška, Jeřábek, Lampík)

6.8. 2011

Svatobor Hrádek – Žichovice 2 : 3 (2 : 2)

Branky za Žichovice :  Švehla, Malý, J.Beneš

Sestava: Sládek – Štěpán, Šimáček, Frýzek, Brož – R.Beneš, Chod, Malý, Šiška, J.Beneš  - Švehla (Jeřábek, Stulík, Špírek, Mourek, Pařízek)

Týnec – Strážov  B  6 : 8 (4 : 1)

Přípravné utkání mužů  ve kterém se střetli nováčkové nového soutěžního ročníku. Domácí připravující se na okresní přebor a hostující rezervu ladící formu na účast ve III. třídě.

Přestože domácí byli po celý zápas lepším celkem zápas skončil překvapivě vítězství hokejovým výsledkem pro hosty.

Branky za hosty: Hosnedl Jiří 2, Čermák(PK),Maxa, Janda V., Soušek Jakub, Kollross P., Gondek.

Sušice – Strážov  5 : 0

Podrobnosti nehlášeny

Běšiny - Švihov  4 : 3 (1:2)

Jiří Toman

Utkání hrané v Kolinci ukázalo efektivitu domácího týmu a naopak co všechno se dá zahodit v podání hráčů Švihova.Ukázalo se že po odchodu Sýkory bude problém dávat góly.

Branky:Vališ 2,Vacovský,vlastní - Čížek 2,Kowalski

Sobotní plánované utkání mezi Švihovem a Nýřany se nehrálo.

Sokol Pačejov -  Sokol Blovice  3 : 1 (1 : 1)

K pouťovému zápasu zavítal do Pačejova účastník 1.A třídy, tým Sokola Pačejov. Domácím se zápas vydařil a zvítězili 3 : 1, když se dvakrát trefil Josef Ticháček a jednou Adam Kolařík.  Čestný gól hostů si domácí dali sami. Řídil rozhodčí Jan Klička.

Branky :  Ticháček 2, Kolařík 1  -  vlastní, rozhodčí:  Jiří Klička; diváků: 80.

Mochtín "B" - Měcholupy  2 : 2 (2:1).

Vyrovnaný, slušně hraný zápas skončil nakonec remisou. Ta se zrodila až v poslední  minutě po rohovém kopu vlastním golem domácích, kteří do svého týmu zapracovali řadu dorostenců.

Branky : 3. J. Křivánek z PK, 15. M. Matoušek - 36. M.Valečka, 90.vlastní ; rozhodčí P.Švátora.

Velký Bor – Chanovice   4 : 3(2 : 2)

Miloslav Kolář

V úvodu utkání lepším hostům se nepodařilo udržet dvoubrankový náskok a tak po zpřesnění hry domácích a s využitím střeleckého potenciálu kanonýra Šimanovského dokázali výsledek zápasu oboustranně dobré úrovně otočit ve svůj prospěch.

Branky: 20,50(PK),80´ Šimanovský R. 45‘ Brůha –  10, 85 Klásek V. 15‘(PK) Polena

Rozhodčí:Hovorka Milan; Diváků : 30

27. ročník turnaje "O Prácheňský pohár"

V sobotu 6.8.2011 se za dusného počasí uskutečnil již 27.ročník tradičního turnaje

"O Prácheňský pohár" ,pořádaný Tatranem Velké Hydčice.

Turnaje se  zúčastnila tradiční mužstva Sokola Sedlice B , Slovanu Blatnice ,Sokola Veřechov a domácího Tatranu Velké Hydčice. V průběhu turnaje bylo k vidění dostatek   předvedla značné nasazení. Turnaj byl poslední , ale dobrou přípravou mužstev před   nadcházející  sezonou. Nejlepší výkony předvedlo mužstvo Slovanu Blatnice,které hraje nejnižší soutěž ze všech zúčastněných, ale zaslouženě zvítězilo.

Všechna mužstva se snažila o kombinační fotbal a některých zápasech chybělo jen přesnější zakončení nebo více štěstí V průběhu turnaje bylo zajištěno dostatečné množství dobrého občerstvení nejen pro účastníky , ale i pro 40 diváků , kteří turnaj sledovali

Utkání řídila trojice rozhodčích Petržílka Jiří, Staněk Luděk a Bala Petr .

Výsledky turnaje :

Velké Hydčice - Sedlice    1:1 , Blatnice -Veřechov    1:0, Sedlice -Veřechov  0:1, Velké Hydčice -Blatnice   0:0 ,   Blatnice- Sedlice  2:1,   Veřechov - Velké Hydčice 0:1

Konečné pořadí: 1. Blatnice, 2. Velké Hydčic, 3.Veřechov, 4. Sedlice

Nejlepší střelec : Pechler -Slovan Blatnice

Nejlepší brankář : Zerzáň -Sokol Veřechov