NÝRSKÁ PŘÍPRAVKA PŘIVEZLA Z KRAJSKÉHO FINÁLE STŘÍBRO

NÝRSKÁ PŘÍPRAVKA PŘIVEZLA Z KRAJSKÉHO FINÁLE  STŘÍBRO

V sobotu 18.6.2011 se v Rokycanech uskutečnilo krajské finále starší přípravky v kopané, kterého se zúčastnilo celkem 7 týmů z Plzeňského kraje. Náš okres reprezentovalo mužstvo SKP Okula Nýrsko a obsadilo 2. místo za vítězem Viktorií Plzeň.

Hrálo se systémem každý s každým 1 x 17 minut v rozestavění 5 + 1 na hřišti 40 x 25 m.

Trenér Ivan Pavlík:“ Turnaj krajského finále měl hlavně v prvních třech týmech velmi dobrou úroveň. My jsme hned ve druhém utkání narazili na největšího favorita Viktorii Plzeň, který si nevytvořil žádnou šanci a obdrželi nešťastný gól ze skrumáže před bránou. Škoda, že jsme nedotáhli dokonce některé slibné akce, kdy nám chyběla kvalitnější finální přihrávka. Po prohře v tomto utkání jsme věděli, že nám musí pomoci ostatní týmy. A málem se tak stalo, kdy tým SK Kdyně ještě 3 minuty před koncem utkání s Viktorií vedl, což by nám stačilo na 1. místo. Ovšem Viktoria díky vyrovnanému kádru v závěru utkání otočila a vyhrála. Nicméně našim klukům se dostalo od soupeřů uznání za předváděnou kombinační hru. Proto není překvapením, že nejlepším hráčem krajského finále se stal Sebastien Böhm. Musím všechny kluky pochválit za předvedenou hru nejenom v tomto turnaji, ale i za výkony, které podávali během celé sezóny.“

Sestava: Bastl Martin, Böhm Sebastien, Brož Michael, Hoidn František, Malát Filip, Mašek Zbyněk, Pavlík Jakub, Pukač Kristián, Rašek Jaroslav, Šmíd Martin, Toul Martin, Vacek Adam

Výsledky Okuly Nýrsko

SKP Okula Nýrsko – FK Tachov 4 : 0 (Pavlík Jakub 2, Böhm Sebastien, Vacek Adam)

Nýrsko – Viktoria Plzeň              0 : 1

Nýrsko – Horní Bříza                   6 : 0 (Böhm Sebastien 4, Bastl Martin, Vacek Adam)

Nýrsko – SK Kdyně                       2 : 0 (Bastl Martin, Pavlík Jakub)

Nýrsko – Štěnovice                      4 : 0 (Bastl Martin 2, Brož Michael, Pukač Kristián)

Nýrsko – FK Rokycany                3 : 1 (Pavlík Jakub 2, Bastl Martin)