IV. TŘÍDA - skupina A, B 22.(10) .kolo 18. – 19.6. 2011

IV. TŘÍDA  - skupina  A

KŘENICÍM SE PROTI VRHAVČI B DAŘILO

Poslední kolo IV.třídy sk.A  se hrálo za situace kdy již bylo o postupujícím rozhodnuto.  Z výsledků tohoto kola zaujal úspěch Křimic, které si přivezly bod ze hřiště druhého celku tabulky z Vrhavče bod a jako jeden z mála účastníků mají s tímto soupeřem v tomto ročníku úspěšnou bilanci, když podzimní zápas doma dokázaly vyhrát a v konečné tabulce skončily uprostřed tabulky na pěkném šestém místě.

Železná Ruda B - Měčín B  2 : 1 (0 : 1)

Rudolf  Pavel

Utkání  hrané v Hartmanicích bylo od první minuty velice náročné pro oba týmy.Neustálý déšť značně ovlivnil úroveň zápasu,ale přesto si oba týmy zaslouží pochvalu za nesmírnou bojovnost ,ale zároveň velice slušnou a ohleduplnou hru.Velikou zásluhu na tom má rozhodčí Veverka,který pískal s naprostým přehledem a v utkání nemusel ukázat ani jedinou kartu .Zkušené mužstvo hostí v prvním poločase jasně přehrávalo domácí,ale k brankovým příležitostem se příliš nedostalo.Domácí obrana pod tíhou tlaku nepanikařila a spoléhala na brankáře Kačírka.To se jim dařilo až do 43.min,kdy kapitán hostí Votípka prostřelil bránící domácí,včetně brankáře (0:1).

Domácí před utkáním dávali mužstvo horko těžko dohromady (pracovní vytížení a zranění).

Přesto se v druhém poločase vybičovali k velkému výkonu .Nejlepší hráč a kapitán mužstva Máca zavelel k ofenzívě a výsledek se dostavil.Právě Máca ,kterému se v jarní části celkem dařilo , vstřelením obou branek otočil výsledek (2:1) na stranu domácích .Hosté sice zvýšili tlak,ale mladé mužstvo železnorudské rezervy odolalo a připsalo si další nečekané vítězství.

Potvrdilo se že nápad založit B tým byl správný.

Mužstvo se postupně tvořilo.I když ne všichni k tomu přistupovali s plnou zodpovědností ,výsledek se dostavil.Když v podzimní části získalo mužstvo pouze 2 body,neodradilo to většinu hráčů a 17 bodů získaných v jarní části je zadostiučiněním všem co věřili a starali se o tým .

Nutno podotknout,že mužstvo fungovalo jako samostatná jednotka a hráči Kačírek a Škach zajišťovali vše potřebné,včetně praní dresů.

Kluci díky za zpestření tohoto ročníku a těšíme se na další ročník.

Branky : 75., 80.Máca Věroslav - 43. Votípka Radek

Rozhodčí : Veverka Jan. Diváků: 30

Vrhaveč B – Křenice  2 : 2 (1 : 2)

Pavel Skřivánek

V I.pol. jsme zahodili několik brankových příležitostí což se nám stalo osudným v dalším průběhu utkání.I když jsme se ujali vedení brankou K.Ryby tak hosté na to dokázali odpovědět a v rozmezí 11.min. otočili skóre tohoto utkání ve svůj prospěch a i proto vedli po I.pol. 2:1.
Ve druhém poločase jsme již dokázali pouze vyrovnat zásluhou Z.Hoška a srovnat na konečných 2:2.
Trenér P.Skřivánek po utkání řekl:“Děkuji svým svěřencům za předvedené výkony v tomto ročníku 2010/2011. Také si myslím,že se zvedá úroveň nejnižší třídy hrané na tomto okrese a v neposlední řadě bych chtěl také poděkovat za výkony některým rozhodčím p.Haviarovi, p.Habadovi a po posledním utkání co jsem viděl na vlastní oči také M.Balákovi.“

Branky:  21. Ryba Karel, 65. Hošek Zdeněk -34. a 45. Roneš Pavel. Diváků: 50. ŽK: 1 : 3. Rozhodčí: Mazanec Zdeněk.

Dlažov  - Ježovy 4 : 3 ( 4: 0)

Branky: Mildner Radek 2, Šít Martin 2 - Sýkora Tomáš, Oberdörfer Martin, Neubauer Jiří; Rozhodčí: Vondráček Václav; ŽK: 3:1. Diváků: 20

Spůle   -  Bolešiny B    0 : 4 ( 0: 1)

Branky: 40., 47. a 75. Valeš Jan ,  72.  Bauer Petr; Hráno bez karet. Rozhodčí: Mazanec Marek. Diváků: 50.

Janovice B – Bezděkov   2 : 1 (1 : 0)

Michal Karlubík(Bezděkov)

Poslední zápas a hned vypjaté derby s Janovickou rezervou. Hosté nastoupili v této sestavě: Vlastimil Nadymáček - Michal Karlubík, Zdeněk Šperer, Václav Novák, Karel Karlubík  - Pavel Grassl, Miroslav Břečka (Kostyantin Zhvakin), Jan Šlégl, Michal Martínek - Josef Lukačík (Leoš Hrubý), Daniel Ďuriš (Ioan-ovidiu Zima).

Začátek utkání hosté zaspali a domácí toho využili brankou na 1:0 jejímž střelec byl Urban. Celkem pohledný fotbal s převahou domácích skončil za stavu 1:0.

Ve druhé půli převzali otěže zápasu hosté. Avšak domácí zvýšili na 2:0 před střelou si střelec Kotlan zpracoval míč za pomocí ruky. Po jenom z úniků vstřelil Šlégl tyč. Za pár minut už se hosté radovali když opět Šlégl rozvlnil síť za domácím gólmanem 2:1. O pár minut později opět prchl Šlégl, při kličce gólmanovy byl bez míče sestřelen. Rozhodčí Jarko, který zápas nezvládl od půlky nezareagoval a po protestech vyloučil Karla Karlubíka. Při dalším úniku tentokráte Grassla, který byl ve velkém vápně opět tvrdě faulován a těžko se zvedal z trávníku znova pan rozhodčí nezareagoval. Zápas tak skončil za stavu 2:1 pro domácí tým.

Branky: 10. Urban M., 57. Kotlan Stanislav – 78. Šlégl Jan. ŽK: 0 : 4 . ČK: 0 : 1( Karbulík K. ). Diváků: 40. Rozhodčí: Jarka Josef

1.  Strážov B         20  14   2   4   71: 25    44 ( 14)

2.  Vrhaveč B         20  13   3   4   63: 32    42 ( 12)

3.  Janovice B        20  11   5   4   52: 34    38 (  8)

4.  Měčín B           20  11   3   6   43: 26    36 (  6)

5.  Ježovy            20   9   3   8   38: 44    30 (  0)

6.  Křenice           20   8   5   7   50: 41    29 ( -1)

7.  Bolešiny B        20   7   4   9   32: 41    25 ( -5)

8.  Bezděkov B        20   5   5  10   28: 62    20 (-10)

9.  Ž. Ruda B         20   4   7   9   40: 62    19 (-11)

10.  Dlažov            20   5   0  15   32: 60    15 (-15)

11.  Spůle             20   4   1  15   18: 40    13 (-17)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

TENTOKRÁTE TO NEMĚLY NÁLŽOVSKÉ HORY V KOLINCI SNADNÉ

Přestože na hřišti v Kolinci nastupovaly Nalžovské Hory s vědomím postupových ambic ze druhého místa to neměly vůbec lehké. Naposledy zde   vyhrály hladce 1 : 5 , ale tentokráte bylo zcela zjevné, že domácí se lepší zápas od zápasu . Konečná remíza je pro ně tím nejlepším vysvědčením a pokud neusnou na vavřínech mohou v příštím ročníku patřit mezi favority na postup.   Překvapením závěrečného kola skupiny B je výhra  Milčic nad  vítězem soutěže a postupující do III. třídy  ARBO Velhartice. Dařilo se i pačejovské rezervě která po výhře nad druhým Sokolem N. Hory doma získala další skalp třetího celu tabulky z Kašpekrských Hor.

Kolinec - Nalžovské Hory 3 : 3 (1 : 2)

Petr Vích

Kolinec opět doma nezklamal a s týmem postupujícím do III. třídy hrál vyrovnanou partii. Zvláště ve druhé půlce, kdy soupeře i přehrával.

Branky : domácí: 11. Horák Jan, 54. Józa Ladislav, 80. Liška Martin, Hosté: 6. Štěpánek Jindřich, 24. Štěch Petr, 59. Jedlička Antonín

Rozhodčí:  Míšek Tomáš.  ŽK: 3 : 2.  ČK: 1 : 0( Kudlic Petr). Diváků : 40

Soběšice  - Zavlekov 2 : 2 ( 1: 1)

Branky: 40., 77. Zámiška Michal – 11., 62.  Čapík Petr ; ŽK: 2:2. Rozhodčí: Holeček Miroslav. Diváků : 30.

Pačejov B  -  Kašperské Hory  5 : 3 (1 : 2)

Derniéru fotbalové sezóny 2010/2011 na pačejovském trávníku obstarala družstva domácí rezervy a celku Kašperských Hor. Hrálo se za občasného deště na promáčeném trávníku. Než se domácí po sobotní dokopné stačili pořádně rozkoukat, prohrávali 0 : 2.  Do přestávky stačili alespoň snížit nepříznivý stav. Poločas vyplnila slavnostní chvilka, když byly domácím mladším žákům a trenérům předány bronzové medaile za 3.místo v okresním přeboru mladších žáků. Po změně stran se obraz hry změnil a domácí kvalitní útočnou hrou  otočili výsledek. Vynikl především autor tří branek Josef Ticháček a tvůrce hry Vašek Klásek.

Branky :  8.min. Petráš Marek (KH), 11.min. Rovňan Richard (KH), 33.min. Ticháček Josef (P), 48.min. Ticháček Josef (P), 50.min. Šuba Vladimír (KH), 57.min. Klásek Václav (P), 66.min. Hlůžek Václav (P), 90.min. Ticháček Josef (P)

Rozhodčí:  František Petrželka.  ŽK: 1:1. Diváků: 80

Milčice  - Velhartice 5 : 3 ( 1: 1)

Branky: Kubáň Jaroslav 2, Bláha Vladislav 2, Kříž Vít - Rendl Kamil 2, Poledník Pavel; Rozhodčí: Holeček Miroslav; ŽK: 1:0 . Diváků: 40

Žihobce B -  Svéradice B 0: 4 ( 0: 2)

Branky: Jiřinec M., Suchan J., Vlček Jakub, Valach Jan; Rozhodčí: Hovorka Milan; ŽK: 4:1; ČK: 1 : 1 (Sekyra Jan - Tichý Petr). Diváků: 30

1.  Velhartice        18  13   3   2   61: 26    42 ( 15)

2.  Nalž. Hory        18  12   3   3   63: 26    39 ( 12)

3.  Kašp. Hory        18  10   5   3   55: 30    35 (  8)

4.  Pačejov B         18  10   3   5   43: 27    33 (  6)

5.  Kolinec           18   7   3   8   39: 38    24 ( -3)

6.  Svéradice B       18   7   2   9   33: 35    23 ( -4)

7.  Milčice           18   6   2  10   26: 41    20 ( -7)

8.  Zavlekov          18   5   3  10   33: 49    18 ( -9)

9.  Žihobce B         18   4   3  11   22: 46    15 (-12)

10.  Soběšice          18   1   3  14   23: 80     6 (-21)