OPŽ( starší) OSŽ, OPMŽ (nástavba) 9.(3.) kolo 4. – 5.6. 2011

Okresní přebor žáků

DLOUHÁ VES MÁ NA DOSAH METU NEJVYŠŠÍ

Výsledky předposledního kola okresního přeboru žáků posunuly ještě blíže k dosažení mety nejvyšší po výhře v Myslívě žáky  Tatranu Dlouhá Ves. Souboj o druhém místo ke kterému došlo v Mochtíně rozhodl pro sebe výhrou nad Sokolem N. Hory domácí tým . Definitivní podobu konečnému umístění dá až poslední kolo. To je na programu po pauze  z důvodu víkendového pořádání mezinárodního turnaje Otava Cup v Sušici  18. a 19. června.

Železná Ruda - Strážov 5 : 1 ( 1: 1)

Ruda Pavel

Poslední utkání na domácím hřišti zvládli hráči Železné Rudy na jedničku.Utkání začali náporem,ale byli to hosté kteří vstřelili v 17.minutě Heidemreichem  první branku.Domácí přes velkou snahu se nedokázali prosadit přes robustnou obranu hostí. Podařilo se to až v 30.minutě po rohovém kopu proměnil dorážku Heřman ve vyrovnávací branku.Druhá půle byla už v jasně v rukou domácích. Prosadil se zejména Jirka Jelínek,kterému se v posledních utkáních až tak nedařilo.Dnes se prosadil v 36.,40.,50.min a prakticky rozhodl o utkání.V 60 min. uzavřel skóre utkání Jakub Ryška .Branky : 36.,40.,50. Jelínek Jiří, 16. Heřman Zdeněk , 65. Ryška Jakub -17. Heidemreich Daniel .Rozhodčí : Hovorka. Diváků: 40. ŽK: 0 : 1.

Myslív  - Dlouhá Ves   1 : 3 ( 1: 2)

Branky: 9. Borka Daniel – 35., 58. Blažek František , 4.  Hrach Václav; Rozhodčí: Koura Radim; ŽK: 0:1. Diváků: 30.

Mochtín - Nalžovské Hory  3 : 2 (0 : 1)

Branky:Kapusta Matěj,Bejvl Jakub,Madera Radovan, - Kupka Robert,Krbec Antonín (PK)

Rozhodčí: Laik.  Diváků:30

1.  Dlouhá Ves         9   7   1   1   30: 14    22 ( 10)

2.  Mochtín            9   6   2   1   32: 13    21 (  5)

3.  Nalž. Hory         9   5   2   2   21: 15    19 (  5)

4.  Železná Ruda       9   3   0   6   17: 30     9 ( -6)

5.  Myslív             9   2   1   6   15: 22     7 ( -8)

6.  Strážov            9   0   2   7    9: 30     3 (-10)

Okresní soutěž  žáků

Plánice   -  Luby  0 : 9 (0 : 4)

Branky: Mareš Tomáš 2, Šilha Radek 2, Vlach Jiří 2, Voldán Filip, Toman Ondřej, vlastní; Rozhodčí: Diviš Robert. Diváků:  20

Hartmanice  - Hradešice   0 : 16 (0 : 8)

Branky: Vaněček Filip 5, Panuška Miroslav 3, Buchta Michael 3, Vaněček David 3, Buchta Lukáš, Stulík Jan . Diváků: 20

Nezamyslice -  Bolešiny    3 : 0 (2 : 0)

Branky: Samek Martin 3; Rozhodčí: Petržilka Jiří. Diváků: 30

1.  Hradešice          8   7   1   0   55:  5    22 ( 10)

2.  Švihov             8   7   0   1   56: 10    21 (  6)

3.  Nezamyslice        8   5   1   2   38: 13    16 (  7)

4.  Luby               8   4   0   4   44: 18    12 (  3)

5.  Bolešiny           8   4   0   4   38: 20    12 (  0)

6.  Malý Bor           8   4   0   4   31: 27    12 (  0)

7.  Kašp. Hory         8   2   1   5   21: 30     7 ( -8)

8.  Hartmanice         8   1   1   6   11: 70     4 ( -8)

9.  Plánice            8   0   0   8    2:103     0 (-12)

NÁSTAVBOVÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

LUBŠTÍ MLADŠÍ ŽÁCI MAJÍ NA  DOSAH DALŠÍ ÚSPĚĚCH

Po vítězství v okresním přeboru  soutěžním ročníku 2010/2011 jsou blízko potvrzení tohoto prvenství lubští mladší žáci také v nástavbové části této věkové kategorie. Do odvety o první místo se Sokolem Mochtín jsou s jednobrankovým náskokem po výhře na hřišti svého finálového soupeře. Odvety se budou hrát ve dnech 18.-19.6.

O 1.- 2. místo

Mochtín  - Luby    1 : 2 ( 1: 1)

Branky: Pretzelmayer Jaroslav - Pivoňka Michal 2; Rozhodčí: Šot Karel . Diváků: 40

O 3.- 4. místo

Měčín   - Pačejov   2 : 0 ( 1: 0)

Branky: 2. Žižka Michal, 36. Benda Josef; Rozhodčí: Vasková Martina . Diváků: 40

O 5.- 6. místo

Bolešiny  - Hrádek   0 : 0 ( 0: 0)

Rozhodčí: Javorský Josef. Diváků: 30

O 7.- 8. místo

Žichovice – Janovice  2 : 2 (0 : 2)

Branky: 44.Dvořáková Marcela, 55.  Miroš Martin – 5.,21. Papež David  : Diváků: 20. Rozhodčí: Bala Petr.