ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ – starší , mladší 26. kolo 4. – 5.6. 2011

ČESKÁ DIVIZE  ŽÁKŮ – skupina   A

LOUČENÍ  S DIVIZÍ SE ZHOSTILI TÍM NEJLEPŠÍM ZPŮSOBEM

Předposlední kolo divize žáků bylo znamenalo pro  Sušici loučení s touto soutěží na domácím hřišti. Oba sušické kolektivy se této role zhostily se ctí . Bylo to tím nejlepším způsobem kvalitními výkony a starší žáci toto loučení ještě vyšperkovali vítězstvím nad pražskou rezervou Motorletu.

STARŠÍ   ŽÁCI

TJ Sušice – FK Motorlet Praha B  5 : 4

Pavel Hubáček

Utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním domácí mile překvapili. Byli jasně lepším týmem a předváděli dobrý výkon. První branku vstřelil Heřman Svoboda, když pěknou střelou z velkého vápna překonal hostujícího brankáře. Pak se střelecky prosadil Dan Brož, když s přehledem proměnil své šance a vstřelil tři krásné góly. Pátou branku přidal Jirka Sedláček, když se pěkně uvolnil na velkém vápně a střelou na vzdálenější tyč skóroval. Bohužel ani výsledek 5:0 málem domácím nestačil. Polevili, přestali si plnit to co měli a toho dokonale využili hosté k postupnému snižování náskoku.Domácí byli velmi rádi, když rozhodčí ukončil zápas, protože skóre již bylo  jen 5:4. I tento výsledek by však domácí pře zápasem brali, takže nakonec panovala spokojenost.

Sestava Sušice: Šoural, Pešek, Skrbek, Dlouhý, Brož, Skála, Sedláček, Svoboda, Dryje, Šašek, Waldmann, Myslík, Dohnal, Nový,

1.  Sparta Pr. B      25  21   1   3  119: 29    64 ( 25)

2.  FK Tábor          25  18   3   4   89: 28    57 ( 18)

3.  FC Písek          25  17   4   4   72: 31    55 ( 19)

4.  Vikt. Plzeň B     25  17   3   5   75: 37    54 ( 18)

5.  Český lev Beroun  25  16   3   6   82: 34    51 ( 12)

6.  FK  Příbram B     25  14   3   8   63: 51    45 (  9)

7.  T. Prachatice     25  14   0  11   73: 65    42 (  6)

8.  Č. Budějovice B   25  12   2  11   59: 36    38 ( -1)

9.  Domažlice B       25   8   2  15   36: 58    26 (-13)

10.  SK Motorlet B     25   7   4  14   44: 61    25 (-11)

11.  Doubravka         25   7   2  16   43: 67    23 (-13)

12.  Sušice            25   5   1  19   40:109    16 (-23)

13.  Jind. Hradec      25   3   2  20   24:105    11 (-28)

14.  Sedlčany          25   0   2  23   12:120     2 (-34)

MLADŠÍ  ŽÁCI

TJ Sušice – FK Motorlet Praha B   1 : 2

I mladší žáci Sušice nesehráli špatné utkání. Hosté byli od začátku lepším týmem, lépe kombinovali, dostávali se i do slibných příležitostí, ale v brance domácích velmi dobře chytal Fanda Jána. Do vedení se dostali domácí, když Tomáš Vichr skvěle rozehrál trestný kop na Kubu Pojara a ten krásnou křižnou střelou překonal brankáře. Tak skončil i první poločas. V tom druhém se hosté snažili výsledek otočit. Domácí celkem dobře bránili, ale přece jen se hostům podařila pěkná akce, ze které překonali domácího gólmana.Už se zdálo, že zápas skončí remízou, což by byl pro domácí dobrý výsledek, ale bohužel se hostujícímu hráči podařila krásná střela z vápna a ta se chytil nedala.

Sestava Sušice: Jána, Dryk, Vichr, Hubáček, Klas Daniel, Pojar, Kutil, Hájek, Brabec, Miškovič, Klas Martin, Nový, Dohnal, Bernátek, Kožmín

1.  FC Písek          25  23   1   1  138: 24    70 ( 34)

2.  Sparta Pr. B      25  19   2   4  125: 39    59 ( 20)

3.  SK Motorlet B     25  16   2   7   58: 35    50 ( 14)

4.  FK Tábor          25  15   3   7   67: 38    48 (  9)

5.  FK  Příbram B     25  14   5   6   78: 57    47 ( 11)

6.  Č. Budějovice B   25  13   4   8   94: 56    43 (  4)

7.  T. Prachatice     25  13   2  10   82: 59    41 (  5)

8.  Jind. Hradec      25  13   0  12   74: 68    39 (  0)

9.  Sedlčany          25  11   4  10   45: 47    37 (  1)